Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen magyar desszertet...

Milyen magyar desszertet ajánlotok, ami nem túl nehéz pörkölt után?

Figyelt kérdés
Egy olasznak főzök magyar menüt. Az Aperitif pogácsa lesz száraz fehérborral, a főétel marhapörkölt nokedlivel és uborkasalátával, kadarkával. A desszertet nem tudom eldönteni. Mikor múltkor madártejet adtam külföldieknek ugyanezen menü után, annak csak közepes sikere volt. A főzéstudásom a legtöbb fogáshoz elegendő, nem kell, hogy egyszerű legyen. És nem tudom, hogy egy somlói nem sok-e pörkölt után.

2018. aug. 15. 14:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó, milánói típusú a fűszerezése. Attól még lehet hungarikum, hogy a világ szalámi típusai között a milánói típusba tartozik.


Nyugalom.

2018. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
20-as, ekkora cirkuszt csapni egy szalámin :) Szedj egy kis magnéziumot vagy igyál valamit, rád fér.
2018. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

#21-22

Figyelmedbe ajánlom, hogy te kötöttél bele a hozzászólásomba én csak rendjére megválaszollak.

Nem tűnt fel?

Persze, hogy nem, mert notórius vitatkozó vagy, már erről vagy itt ismert.

Vitatkozni egyedül nem lehet, tehát magadat nyugtasd, én nem vagyok ideges és mivel én nem iszom, te szedj egy kis magnéziumot vagy igyál valamit, rád fér!

És ezzel én befejeztem.

2018. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
64%

23

Ismert? Mondd, te magadnál vagy?


Nyilván ismersz, tudod ki vagyok, sőt, én vagyok az egyetlen 68%-os ember a portálon.


Krisztus az égben, micsoda emberek vannak ...

2018. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%

Én simán letolnék utána egy jó kocka varga bélest vagy egy túrós rétest.

De én nem vagyok olasz. :D

2018. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
88%

Rákóczi túrós.

Meggyes, mákos, almás, túrós rétes.

2018. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!