Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zöldség mentes étel ötletek?

Zöldség mentes étel ötletek?

Figyelt kérdés
nem kell ítélkezni, egyszerűen nem szeretem őket. szeretek főzni, de emiatt ugye elég kevés felé dolgot szoktam. a húst szeretem, de csak a csirkét. minden mást (tészta ételek, stb) szeretek. meg ugye az édes ételek is szóba jöhetnek. ti miket szoktatok főzni ami ebbe a kategóriába esik? köszönöm előre is.
2018. okt. 1. 11:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Na most azért ezt jobban ki kell fejtened, én pl nem tudok elképzelni tésztaételt paradicsom nélkül, meg úgy hagymát ,paprikát se használsz? Meg a krumpli is zöldség például. Szóval le kéne írnod, hogy milyen zöldségeket eszel, mert valami zöldséget egyszerűen muszáj használni.
2018. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Sült csirke, sült hús, sült hal, rántott csirke, rántott hús, rántott hal, párolt csirke, párolt hús,párolt hal. Koret rizs -már ha azt eszel vagy tészta. Izgalmas étrend lehet
2018. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, most látom, csak a csirkét szereted, hát úgy meg izgalmasabb
2018. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
igaz, bocsánat! szóval csak úgy nem eszem mint pl köretnek, vagy pl töltött paprika meg azok amikben konkrétan így egészben vagy nagyobb darabokban van benne. paradicsom szószt eszek persze, vagy bármilyen más szószt is. vagy hagymát reszelve esetleg. csak úgy hogy ne érezzem hogy benne van mert nem tudom úgy lenyelni.
2018. okt. 1. 12:46
 5/22 A kérdező kommentje:
nem az izgalmasság miatt van így, hanem mert egyszerűen nem bírom megenni mondjuk, sose tudtam :D bocsánat ha az étrendem nem elég izgalmas neked de nem kértem véleményt, és ha anélkül nem megy a segítség akkor azt se :D
2018. okt. 1. 12:47
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
Nincs ilyen recept, mert általában az emberek egészségesek szeretnek lenni, ahhoz meg kell a zöldség, nyilván te is tudod, hogy mi az amiben nincs zöldség, sült husi, tejbegríz, kenyér, stb., ezekben nincsen.
2018. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Segítettem. Sült, párolt, főtt, rántott csirke, rizzsel vagy tésztával. Ez kb ah összes lehetőség.
2018. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6 ah ez nekem új, ezek szerint 24 éve tévesen vagyok egészséges? :c különböző emberek vannak különböző igényekkel, szomorú hogy tényleg el kell ezt magyarázni még manapság is. és igen, meg tudom különböztetni a zöldséget a nem zöldségtől köszönöm, én arra gondoltam mikor összeraksz különböző összetevőket hogy egy új dolgot alkoss (aka, ebéd, etc)


#7 tudom hogy segítettél, csak annak örültem volna ha már elsőre is a negatív kommentár nélkül teszed ezt 🤗🤗

2018. okt. 1. 13:10
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem egészen jól értem, akkor neked a darabos zöldségekkel van konkrétan gondod? Mert úgy értelmeztem, hogy amiben pürésítve van, azt meg bírod enni. Utóbbi esetben egyszerűen pürésítve kell használni őket, ízesítésként szinte minden nem édes ételben van valamilyen zöldség, legalább hagyma, paradicsom vagy paprika.

Az sem egészen tiszta, hogy köretnek a tésztán kívül mit eszel, pl. krumpli, rizs, vagy más gabonafélék (pl. bulgur) szóba jönnek-e, ebből csak a burgonya zöldség ugye, a többi gabona.

Gyümölcsöt eszel? Mert ha igen, azt is fel lehet használni akár húsételek változatosabbá tételéhez, pl. gyümölcsszószként, de olyan is van, ahol belefőzöd a gyümölcsöt az ételbe.

2018. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
24 év nem sok, de arra már talán elegendő, hogy tudd a zöldség egészséges. Ha ennyire utálnám (szerencsére nem így van) akkor igyekezném valahogy pürésitve, szószként fogyasztani, mert tudom, hogy muszáj, rengeteg receptet találsz a neten. Egyébként nem hiszem, hogy valaki az összes zöldségfélét tudja utálni, mivel teljesen más íze van egy édesburgonyának, egy póréhagymának és egy karalábénak például.
2018. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!