Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sárgaborsó fözelékhez milyen...

Sárgaborsó fözelékhez milyen hús- és tojásmentes feltét passzol?

Figyelt kérdés

Veseproblémák miatt egyideig nem ehetek húst, tojás és egyéb állati fehérjéket tartalmazó ételeket, ezért kérek segítséget.

Hagyományos sárgaborsófözelékhez (természetesen minden füstölt húsféleség nélkül) keresek jó ízü feltétet, ami nem tartalmazza a fentieket.

Nagyon köszönöm, ha segít valaki!



2018. nov. 1. 08:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, a ma 15:54-esnek külön a receptet, tippeket meg a jó kívánságot is.


MA végül is pirított hagymát csináltam hozzá, de a többi ötlet is sorra fog kerülni még a diétás idöszak alatt.

2018. nov. 1. 15:56
 12/13 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Én füstölt csicserit szoktam bele tenni. Igaz, morzsálódik, de nagyon jó füstölt ízt ad neki. Készen lehet kapni.

[link]

2018. nov. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

KÖszi neked is.


A lepontozót meg kérem, valahol máshol élje ki magát, NEKEM mindenki válasz hasznos, felpontoztam mindet, aki meg csak szórakozik, tegye máshol!

2018. nov. 3. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!