Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan cukrászda az országb...

Van olyan cukrászda az országban, ahol glutén és tej mentes dolgokat sütnek, de nem édesítőszerrel tömik tele, hanem rendes cukorral?

Figyelt kérdés

Egy éve mindenféle dolgot kiszürtek nálam. Liszt, tej ezek természetesen játszanak, ezen kívül az édesítszereket se nagyon tolerálja a testem. Sajnos azonban nem találok olyan cukrászdát, ahol normális cukrot használnának amellett, hogy mentesen sütnek. Nem is értem, hogy attól még, hogy valaki érzékeny vaéamire, miért kell cukormentesen is ennie, ha sütizni akar. Na mindegy. :D tud valaki ilyen cukrászdát?

Amúgy jász nagykun szolnok megy és környéke előnyben. 🙂


2019. febr. 1. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nincs ilyen.
2019. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mese, meg kell tanulnod sütni, vagy valakit rávenni, hogy süssön neked!

Nincs ilyen cukrászda.

2019. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 grafno ***** válasza:
72%
Kicsi a piac. Nem igen éri meg ilyet csinálni szerintem. Melyfagyasztott cuccokat lehet venni. Pl muffint vagy marshmallowst.
2019. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Mert a cukor nem normális,nem természetes.

Az egészséges életmódba nem fér

bele, az ilyen cukik pedig azt képviselik.


Stevia, eritrit, nyirfacukor. Ezekkel dolgoznak a normálisabb mindenmentes cukik. NEM aszpartámmal és stb. Ezer

éve "nem menő".

Ha azt se tudod miről beszélsz és fogalom zavarban szenvedsz, ne a cukrászdákat okold.

Budapeszen több tucat mindenmentes van.

2019. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
ilyen sehol nincs ,sajna.inkább süss magadnak .
2019. febr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Rendelésre mindegyik
2019. febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
74%

Én berényi vagyok, de sajnos itt sincs ilyen. Van a családban cöliákiás és én is szerettem volna sütit rendelni. Volt olyan hely ahol azt mondták megcsinálják, de garancia nincs. Aki tudja mi ez, annak nem kell magyarázni, hogy teljesen más edények, felszerelések kellenek. Nem lehet ugyan azt a tortaformár sem használni.

Szóval az a biztos, ha te magad sütsz.

Amúgy Pesten tényleg van sok lehetőség, éttermek is.

2019. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendelésre tényleg elkészítik neked, a legtöbb ilyen cukrászdában.
2019. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2019. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Közönöm, végül találtam egy helyet, ahol elkészítik nekem cukorral rendelésre.

Szerintem meg igenis lennie kéne és nem kéne kerülni a szezont a fazonnal. Az ha valaki valamire érzékeny vagy allergiás még nem biztos, hogy "egészséges életmódot" vagy minek nevezzük valamit akar követni, mert nincs szüksége rá, egyszerűen csak nem szeretne 3 napos hasmenést kapni vagy még rosszabbat. Egyébként meg az eritrit pont lehet, hogy természetes cukor, de a múltkor pont azzal ettem és sajnos igencsak megsínylettem rövid időn belül.

2019. febr. 2. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!