Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húsvétra jönnek a vendégek,...

Húsvétra jönnek a vendégek, de ideiglenesen csak egy villany rezsónk van költözés miatt. Sütőm sincs éppen. Milyen kaját ajanlotok így 8 fôre?

Figyelt kérdés
Éppen felújítjuk a házunkat, húsvét után költözünk vissza, ezért két hónapja albérletben vagyunk, ahol sajnos nincs semmi konyhagép, így csak egy kétrózsás villanyrezsóm van. Emellett babát várok, és mostmár abban a fázisban vagyok hogy nem igen megy a hosszútávú álldogálás. Az anyósom mindennek ellenére ragaszkodik hozza hogy ők jöjjenek vendégségbe, mert neki most nincs kedve készülni ránk. Összesen 8an lennénk húsvét vasárnap. Mit ajanlotok mi az ami könnyen elkészíthető, Sütő nélkül, milyen egyszerű főételt tudnátok ajánlani 8 főre? Plusz milyen süteményt készítsek? Köszönöm előre is a tanácsokat.
2019. ápr. 18. 09:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Elég nagy szégyen hogy mindjárt életét adsz egy gyereknek,és közben nem bírsz kiállni magadért,a gyereket hogy véded majd meg? Akkor jó főzöcskézést. Amúgy hol a tűzhelyed,mert azt belehett volna állítani,nyilván ha húsvét után költöztök már ezt megléphettétek volna.
2019. ápr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ha valakit esetleg érdekel, végül szóltam nekik hogy jöhetnek de sajnos nem fogok tudni készülni az említett körülmények miatt, így jöjjenek délután, amikor hozok cukrászdából sütit, és kellemesen elbeszélgetünk egy üdítő mellett a nappaliban. Erre az volt a válasz hogy akkor nem jönnek, ezért ők nem utaznak 2 órát, és finoman megkaptam hogy anyósom mikor terhes volt “még a szülés előtti napon egész nap bejglit sütött”. Na persze. Szóval a lényeg hogy megúsztam őket, bár most biztos emlegetnek :)


Mindenkinek áldott húsvétot kívánok és jó pihenést!

2019. ápr. 21. 06:43
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy Nektek jól teljen az ünnep, nyugalomban és kellemesen.

Az ilyen bunkó emberek meg nem hiányoznak, maradjanak csak otthon.

2019. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes voltál! Így kell leépíteni a bunkó rokonokat. Ha nincs nagyzabálás, inkább nem is jönnek. Látod, ilyen emberekre nem kell időt és energiát pazarolnod.
2019. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!