Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vendégeket milyen (olcsóbb)...

Vendégeket milyen (olcsóbb) étellel kínálhatnék futóverseny után?

Figyelt kérdés

Szóval futóverseny lesz a közelünkben, amin részt vesz a férjem, neki egy kollégája és annak felesége.


Úgy beszéltük meg, hogy a verseny után ellátogatnak hozzánk, még sose voltak itt, én nem is ismerem még őket. És mivel a futóversenynek dél körül lesz vége, továbbá mégiscsak fáradtak és éhesek lesznek a verseny miatt, gondoltam, valami tartalmasabb étellel kéne őket várni.


De igazából még a férjem sem tudja, hogy miket szoktak kajálni mit szeretnek. (Pasi 40 körüli, felesége úgy 30.)


Mit készíthetnék, amit úgy általában mindenki szeret, nem nagyon lehet elrontani, és lehetőleg nem túl drága kaja?


Hát elég tanácstalan vagyok, ha csak süti lenne, az lehet hülyén nézne ki délben...


Adnátok ötleteket?

Köszi!



2019. jún. 9. 10:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%
Ja, és a 6. mondatod végére elfelejtettél felkiáltójelet tenni. Látom, nagyon szereted használni. Ott lemaradt:)
2019. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
86%

Zöldsaláta, sültcsirke


És egy könnyű desszert pl gyümölcsös túrótorta vagy sajttorta

2019. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Jók amiket írtok, még ha vitáztok is...! :)

Szóval pont azért is gondoltam kitenni a kérdést, hogy hátha olyanok is írnak, akik időnként futnak, és tudják mi esik jól azután. Biztos is, hogy van eltérés abban, hogy mit kíván olynakor az ember, meg mit egy pihenősebb napon. Nekem annyira nincs tapasztalatom futásban....

Ez az egyik, ami gondolkodtatóba ejt. MÁsik a húskérdés, ahogy ti is írjátok. Őszintén szólva szívesebben kerülném...

Még elolvasgatom mit írtatok, mert csak az elején tartok. Illetve az eseményig is van még pár hetem. De nem egyszerű dolog. :)

2019. jún. 11. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!