Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/139 anonim ***** válasza:
0%

szánalom ahogy a sok gyík egymást védi :D

és nekem mondod hogy nemtudom mi az élet? háhhh

lehet jobban élvezem az életemet mint ti összesen, de nyalogassátok egymás sebeit GYK-n olyan megható ^^,

és az a nevettséges hogy el is hiszed hogy ez igy jó. majd meglátom 20 év mulva mit fogsz szolni, hogy a legszebb éveidet otthon töltötted, meg filozofáltál hogy milyen csúúúnya gonosz világ ez. majd akkor rájösz hogy lehet ki kellett volna élvezni a fiatalságod. ;)

2011. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/139 A kérdező kommentje:
Nem, nem haragszom meg a kérdésért, hogy hány éves vagyok, de fent már említettem, hogy F/18 :)
2011. aug. 15. 13:18
 23/139 anonim ***** válasza:
27%

Olvasás, mozizás, kirándulás


party hard: geek edition.

2011. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/139 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok az értelmes hozzászólásokhoz, tényleg. Undorítóak vagytok. Csak azért mert ő nem jár szaros discoba, nem fekszik le egy este 2 csajjal máris gyökér? Nem. Sőt. Tiszteletre méltó, hogy vannak még ilyen emberek ebben a szaros kis világban. Nem tudom feltűnt-e a kedves válaszolóknak (bár többségük annyira buta, hogy nyilván nem) hogy egy értelmes emberrel állnak szemben, aki feltett egy értelmes kérdést itt.

13:12 es voltam

2011. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/139 anonim ***** válasza:
97%

nem védi egymás a sok gyik

én se vagyok az de szerintem se gáz a kérdező

én is élvezem az életem néha-néha elmegyek a legjobb barátnőmmel ide-oda 1 órácskára, könyvtárba járok és versenyekre

nem kell inni,dugni mint a nyúlak ás drogozni azért hogy jól érezd magad

2011. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/139 A kérdező kommentje:
Amúgy, hogy mit szeretek csinálni: olvasás(nem szórakoztató témakörben), fotózás, főzés, stb. A szakmák közül a webfejlesztés érdekel egyébként.
2011. aug. 15. 13:21
 27/139 anonim ***** válasza:
100%

A gyíkozó 18 éves hülye ri{vancnak mondanám aki azthiszi,hogy a bulizás az élet.


20 év múlva majd ha gondolod megnézhetjük egymást amikor te megkeseredett 38 éves elhagyott és elhanyagolt "nő" leszel.Ott állsz majd a tönkrement kapcsolataid emlékeivel és ostorozni fogod magad,hogy miért a kurvulással meg a bulizással foglalkoztál ahelyett,hogy kialakíts normális emberi kapcsolatokat.Olyanokat amik akkor is megmaradnak mikor anyádék már megdöglenek.Amikor senki nem lesz aki ad pénzt neked bulizni.Nem várom el,hogy megértsd amiről írok mert ehhez még hülye vagy.Meghagylak a kis idióta világodban ahol azt hiszed boldog vagy :)

2011. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/139 anonim ***** válasza:
0%
nevettséges vagy, aki nem látja a lényeget. Csak egy gyökér aki nemjár sehova életébe nem bulizott meg jajj én nemiszok mert erkölcs. és ezt beállitjátok hogy ő mekkora istenkirály meg tiszteletre méltó. hát gratulálok, majd küldök képeslapot a szentté avatásodra, addig is élvezem az életet, ahogy kell. de biztos neked a jobb.
2011. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/139 anonim ***** válasza:
100%

13:22 igazad van

kérdező remek hobbijaid vannak énis ezeket a dolgokat csinálom

2011. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/139 anonim ***** válasza:
100%

13:23 nem erről van szó

még elötte az élet majd elmegy bulizni ha akar

ö igy élvezi az életét neki ez a szorakozás

nem kell igy lehurrogni szegényt

2011. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!