Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/139 anonim ***** válasza:
0%
nevettséges vagy. attol hogy bulizom nem vagyok ku.rva. és mivel nem a 4 fal között ülök, elég biztos vagyok benne hogy 60x mélyebb barátaim vannak mint neked. egyébként most vettek fel egy elégjó fősulira, és valószinuleg lesz olyan melóm meg fizetésem amivel siman eltartom magam, és még szeretni is fogom. Szüleimröl meg nem mondasz olyat hogy "megdöglik" mert egyesével vágom le az ujjaidat és etetem meg veled.
2011. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/139 anonim ***** válasza:
100%
Pedig meg fognak dögleni.De jobb lett volna ha még a születésed előtt megdöglenek és akkor nem gyíkoz le a hülye kölykük másokat ok nélkül.
2011. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/139 anonim ***** válasza:
100%

Felvenni felveszik az embert, csak a bent maradás lesz a vészes.

És ha tovább folytatod a bulizást, ivást elhanyagolva a suli, akkor nem leszel sok ideig felsőoktatásban.

2011. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/139 anonim ***** válasza:
83%

13:30 nyugi

lehet igazad van de nyugi

2011. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/139 anonim ***** válasza:
3%
gratulálok az értelmi szintedhez :) te kis szerencsétlen GYÍK. Látszik rajtad hogy el vagy nyomva, sok lehet benned a feszkó, ha neten arc nélkül ekkora az arcod :)) nembaj, add ki magadbol nyugodtan, legalább ennyi örömöd legyen abban a szánalmas kis GYÍK életedben :). De megértem, szar dolog lehet ha ronda vagy nincsenek barátaid otthon ülsz és fikázol mindenkit akinek jobb, te irigy kis GYÍK :)
2011. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/139 A kérdező kommentje:
Kérlek ne itt veszekedjetek ezen. Én nem oktatok ki senkit, mindenki úgy él, ahogyan jónak látja. Nem tehetek arról, hogy te sértőnek tartod azt, hogy nem ájulok el attól, ahogyan te élsz. Bocs de nem foglak utánozni. Ez a te dolgod, ha élvezed csináld amíg megteheted.
2011. aug. 15. 13:33
 37/139 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem hasonlítanak hozzád, azok nem fogják megérteni, hogy miről beszélsz és mit érzel. Az mondjuk számomra érdekes, hogy a strandot erkölcstelennek tartod :D Kifejtenéd? Én is hasonló cipőben járok, mint te, a bulizással is próbálkoztam, de egyszerűen nincs ott helyem. Hidd el, hogy vannak olyan emberek, akik számára nem probléma a természeted. Ők is otthon ülnek, ezért nem találod őket. Látogass el erre az oldalra, ha megtetszik, barátokra is találhatsz : innocentyoungs.sokoldal.hu
2011. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/139 anonim ***** válasza:
4%
nem fogok kiesni, és vicces is lenne ha pont fősulin nem buliznék. de tanuljátok végig a gimit aztán 5 évet még megint tanuld végig a fősulit, hogy aztán 40 évet robotolhass a szar melódban. rengeteg élményben lesz részed, garantálom!
2011. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/139 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok irigy.Mire lennék irigy.Téged használnak ki majd a pasik nem engem.Nekem a te jövőd nem kéne.Ettől függetlenül még nem fognak örökké élni a szüleid te kis gyík:)
2011. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/139 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elképesztő!

hogy lehetsz ilyen bunkó már boccs

de honnan gondalod hogy ronda

egyik ismerősöm is szinte ugyan ilyen mint a kérdező és irtó jó pasi

ne feltételezz semmi rosszat soha senkiről ha nincs bizonyitékod

2011. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!