Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/139 anonim ***** válasza:
3%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:07


pont ezt mondom én is.

akkor meg ha neked igy jó ne siránkozz itt, meg minek érdekel a lányok vélemény? amig otthonülős félős visszahuzódó kisfiu vagy aki nem mer elmenni egy buliba ("mert hogy az neki degradáló") akkor ez van. szokd meg a magányt.

2011. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/139 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írja, hogy gáz vagy, az a gáz ember.

Nem bulizásból, ivásból, dugásból áll az élet, van ezeknél jobb elfoglaltság is.

2011. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/139 anonim ***** válasza:
18%

"Nem bulizásból, ivásból, dugásból áll az élet, van ezeknél jobb elfoglaltság is."


mondj 2-t ami jobb az ivásnál, bulinál, és dugásnál!

2011. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/139 anonim ***** válasza:
100%

Neked vagy egy olyan barátnő kell, aki ki tud ebből zökkenteni, vagy pedig olyan, (de inkább ez a típus) akivel jókat lehet filozofálgatni, aki okos, és nem bánja, ha otthon marad veled. Hasonló természetű lányt tudok elképzelni melléd, aki nem igazán szeret bulizni, és szeret. Amúgy ha nem haragszol a kérdésért, hány éves vagy? Ha pedig nem a tv-zés az elfoglaltság, ahogy te mondtad, mivel foglalkozol, mit szeretsz csinálni?

20/L

2011. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/139 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező

te egy olyan ember vagy aki ritka ebben a dugásból,ivásból álló világban.

ne szégyeld aki szerint gáz vagy az nem tud semmi

ugyhogy fel a fejjel te ritka kincs

élvezd az életet

2011. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/139 anonim ***** válasza:
41%

12:56


Te ne nevezzél mást gáznak mert még kis szar vagy.Fogalmad sincs mi az az élet,mert 18 éves kis csipszar vagy.Örülj,hogy vehetsz magadnak már cigit a boltban te szerencsétlen gólyafostalicska.

2011. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/139 anonim ***** válasza:
94%
Ja és Én sem járok el sehova mégis van barátnőm.Nem dohányzom,nem iszom és ő sem.Nem is kéne olyan lány aki dohányzik mert kib@szott undorító!
2011. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/139 anonim ***** válasza:
100%
13:11-es: Olvasás, mozizás, kirándulás
2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/139 A kérdező kommentje:

"akkor meg ha neked igy jó ne siránkozz itt, meg minek érdekel a lányok vélemény?"


Nem siránkoztam. A lányok véleménye mily meglepő azért érdekel, mert én is a társadalomban élek. Tudom, hogy a fiúk, férfiak nagy része nehezen tolerálja az ilyen viselkedést mert túlságosan ellenkezik a mentalitásával. De a lányok általában nem mondják ki, hogy mit gondolnak, mert őket különösebben nem zavarja egy ilyen jelenség. (Persze van akit zavar, még itt a kommentelők között is) Arra vagyok kíváncsi, hogy a lelketek mélyén mit gondoltok. És nem arra, hogy bejön-e az ilyesmi(vagy legalábbis nem abban az értelemben, ahogy eddig használtátok)

2011. aug. 15. 13:17
 20/139 anonim ***** válasza:
5%
lány vagyok, és egyetértek az első hozzászólóval...
2011. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!