Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
 351/390 A kérdező kommentje:

A mate choice copying jelenségét kicsit túlgondolod :) Általános érvényű szabály, csak az a baj, hogy megint kiveszi belőle az egyént. A vonzalom irányát tényleg befolyásolja, és amúgy ránk férfiakra talán sokkal jobban is hat. Elég csak megnézni különböző korok nőideálljait. De ez csak egy irányadó jelenség, az egyéni párválasztásban ennél sokkal több elem van jelen. Jó példa erre, hogy az "apakomplexusos" lányok hajlamosak náluk idősebb partnerrel összejönni. Ez is egy irány, de nem mondható általánosnak. Az egyedfejlődésünk során ért hatások nagyban befolyásolják azt, hogy kihez vonzódunk a későbbiekben. (Bár Freud elmélete, miszerint minden ember az ellenkező nemű szülőjét keresi a leendő társban megbukott, mégis rávilágít arra a sokszor meglévő egyéni különbségre, ami akár ennél nagyobb szórásokat is okozhat az átlagos tartományban.)


A gazdagságról megint nem értünk egyet. Amúgy szerintem egy normális kapcsolatban egy normális nő sokkal jobban örül annak, amiért közösen megdolgoznak a párjával (pl. az első közös lakás), mint amit a feneke alá tolnak. Vannak ilyen nők is, de nekem nem célcsoportom.

Amúgy meg mindenkinek megvan a lehetősége arra, hogy képezze magát és ne kelljen 12 órát a szalag mellett állnia. Én nem szégyellem, hogy az első munkahelyem ilyen volt, mert a szakmában akkor nem sikerült azonnal elhelyezkednem, így egy hónapot lehúztam egy ilyen helyen. (mert még mindig jobb, mint itthon ülni és vakarni a t*köm) Na és, továbbléptem és most már egész jól keresek :) Talán mert küzdöttem érte. Azonban egy munkahely megszerzésének nehézsége eltörpül egy lány megszerzésének nehézségéhez képest. Egy diploma megszerzése pedig egyenesen pitiáner dolog. Legalábbis nekem.


Hiába több a jelentkező. Mindenkinek csak 1 farka van, az meg úgysem lehet egyszerre két helyen. Nekem csak az az egy lány megtalálása a célom, aki számára elfogadható a külsőm, ez még nem jött össze, pedig rengeteg próbálkozáson vagyok túl. Néha letörök emiatt, de aztán újra és újra próbálkozom. Előbb vagy utóbb talán úgy is találok valakit, amikor az "apa" stratégia már kelendőbb. Addig meg elszenvedgetek a magányomban és építem a karrierem :) Csak azt nehéz kicsit feldolgozni, hogy az első körből kimaradtam.


Amúgy meg én sosem írtam, hogy nekem vannak igényeim ^^ Nincsenek. Nem engedhetem meg magamnak.


És megint felhozol egy rossz példát, legalábbis az én esetemre. Én nem akarok modellek ágyában forgolódni. Én azt az egy lányt akarom megtalálni a hibáival együtt, aki majd engem is elfogad a hibáimmal. Ha k*rvázni akarnék, már rég nem lennék szűz.

2013. jún. 21. 19:12
 352/390 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 353/390 A kérdező kommentje:
A cikk, amit linkeltél kimondja ugyan, hogy fontos a pénz, de sok más érvet is hoz, ami még szintén fontos. Igen a pénz fontos, de sokkal inkább az anyagi biztonság, sem mint a luxusszintű gazdagság miatt. De ez is csak egyfajta előnyt biztosít, nem pedig garanciát a sikerességre.
2013. jún. 21. 20:08
 354/390 anonim ***** válasza:

Garancia a sikerességre nincs. Annyit lehet tenni, hogy maximalizálod az esélyeidet, és úgy biztosabb a siker.


Nem tudom, de én úgy vettem észre, hogy ez a barátnőszerzős projekt terén aránytalanul nagy a befektetett pénz és energia a sikeresség esetén keletkező benefithez képest.

2013. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 355/390 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsi, de ezek tények. Nőként gondolom elég kellemetlen belátni és megemészteni ezeket, de ettől nem változik semmi."


Na bebukott Helike úr! Ugyanis pont férfi vagyok háháháháhá lol XD (VAGYIS Magához képest csúcsférfi, bár önnél fiatalabb) Végigolvastam az összes agymenésedet. Mondjuk a 350esbe lehetne valami, de NEM! Elmebeteg vagy te is meg Gabter is, azért nem vagytok nővel majdnem 30 éves korotokra. IGEN, olvastam Gabter indokait, de ez nem mentség arra, hogy felemeljétek a hájas/vézna seggeteket és határozottak legyetek... Na én végeztem veletek (Mondjuk már csak az oldalra is röhögni járok a sok lúzeren aki még A kibaxott külsőn rágodik...) Mintha számítana... Ááá hol kell férfiasnak meg határozottnak lenni... hol...

2013. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 356/390 anonim ***** válasza:
49%
Határozottak vagyunk, határozottan kiállunk a véleményünk mellett, statisztikákat, monitoringokat citálunk a személyeskedés helyett.....
2013. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 357/390 anonim ***** válasza:

Gabter.

Megértem hogy nem vagy elégedett a külsőddel, de ezen tudsz változtatni. Döntés előtt állsz.

Élsz továbbra is így, hogy utálod magad és csak kifogásokat gyártasz, vagy élsz úgy hogy elfogadod magad úgy ahogy vagy és törekedsz arra hogy minden csajt megdughass?


Ismered Mysteryt? Láttál már róla képet? Láttál David X ről képet? Láttál a PUA Jimmiről képet? Sorolhatnám, egyikük sem olyan férfi akik után az átlag ember szerint szaladnak a nők, még is vitték valamire.


Mutatok egy képet a világ egyik legnagyobb puájáról.

[link]


Na, mit gondolsz róla?


Itt van David X, a direkt game egyik királya:


[link]


Itt meg egy elég előnytelen kép Mysteryről, mellette látható Style, avagy Neil Strauss.

[link]


Na szóval Gabter, még gyártasz kifogásokat? Ők nem szépek, de még is nagy puák, és még is annyi nőt dugtak meg amennyit egy átlag ember soha az életlében. Elmentek, felszedtek egy csajt, megdugták majd jött a következő, mind egy játék.


Lehet bármennyire fiatalos/ronda/bármilyen arcod szerintem simán dughatsz nőt, lehet egy szép barátnőd. De csak HA AKAROD


Miért érveljek mint a többiek hogy igen is lehet barátnőd ha csúf is vagy, ezt te tudod, minek írjak ilyen dolgokat, itt vannak a konkrét példák.


Szóval, a kérdés adott, akarsz változni egy jobb élet érdekében vagy sem? Persze ha a puaság útján indulsz el és csajokat akarsz dugni, akkor az elején nehézségekre számíthatsz és arra hogy sokan vissza fognak utasítani, de csak az elején. Ugyan is nincs rossz game, nincs elveszített csaj és nincs poof sem, nem utasítanak vissza a nők egyszerűen nem sikerül, és miért nem sikerül? Mert nem vagy elég jó, MÉG.

A sikerhez vezető út kudarcokkal van kikövezve.


Szóval Gabter, ha akarsz egy barátnőt és sok csajt meg akarsz dugni, akkor szard le azt hogy hogyan nézel ki és csináld azt amit csinálnod kell.


Az egész rajtad múlik, mi nem tudunk helyetted felszedni egy csajt. Vagyis feltudunk, de akkor majd osztozol rajta velünk? :P



FORRÁS: A legpozitívabb embertől akit valaha megismertem!!!

2013. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 358/390 anonim ***** válasza:

"Határozottak vagyunk, határozottan kiállunk a véleményünk mellett, statisztikákat, monitoringokat citálunk a személyeskedés helyett....."

halottnak a csók Hel... Az előző megmondta (aki nem én vagyok XD)

2013. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/390 A kérdező kommentje:

357: A PUA technikák sem mindenkinél válnak be. A legtöbb az én esetemben inkongurens a személyiségemmel. Nem mondom rá, hogy hülyeség az egész, vannak benne mindenki számára használható dolgok, de azokat már beépítettem. De ha tudsz ajánlani valamit, ami a személyiségemmel is összeegyeztethető, akkor várom a javaslatodat.

Továbbá: alapvetően soha sem akartam vagy akarok sok csajt megdugni. Nekem 1 is elég, és ha csak nagyon nem működne a dolog, akkor jöhetne a következő, de nekem az alapvető célom egy életen át tartó LTR. Az én véleményem szerint értékesebb egy ember mellett minden probléma ellenére is kitartani, mint követni a mai fogyasztói társadalom által belénknevelt: "ha valami probléma van, ne is próbáld megjavítani, hanem dobd el és vegyél helyette egy másikat." mentalitást.

2013. jún. 22. 17:08
 360/390 anonim ***** válasza:
nem értetted a lényeget...
2013. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!