Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
 361/390 A kérdező kommentje:
Lehet, mindenesetre ezek főleg azoknál szoktak segíteni, akik amúgy félnek lányokhoz közeledni. Ha olvastad, amiket írtam, láthatod, hogy ez rám nem igaz, viszont a lányok félnek tőlem :S De majd remélem lesz ez jobb is. Azon vagyok.
2013. jún. 24. 07:20
 362/390 anonim ***** válasza:
PUA-val értelmes nőt nem fogsz meg - pláne nem marad négy óránál tovább az ágyadban.
2013. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 363/390 anonim ***** válasza:

"Ha olvastad, amiket írtam, láthatod, hogy ez rám nem igaz, viszont a lányok félnek tőlem :S"


Megnézem, hogy ismerkednél a csajokkal.


Amúgy Anassal egyetértek, de neked komoly önbizalomhiányod van, ezért kellene, hogy férfiasábbá válj a fejben is!!!

Amúgy ezt gondolom a "az arc fontosságáról" (még nemrég jött ki XD) http://www.youtube.com/watch?v=Aj_0loapHUk

2013. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 364/390 anonim ***** válasza:
Hopp de állat vagyok néha XD ez lemaradt: ha te ilyen kis érzékeny lelkű vagy akkor 3:20tól nézd meg. :D
2013. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/390 anonim ***** válasza:

A PUA-val menjetek az ezotéria témakörbe....


Nem azt mondom, hogy nem működik a dolog, csak azt, hogy nem mindenkinél.........

2013. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 366/390 anonim ***** válasza:
Azta rohadt, hányan írtok még választ?
2013. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/390 anonim ***** válasza:
A PUA működhet egy átlagos pasinál, de egy rondánál sose fog! Nézd meg Quasimodot a legelső PUAst. Sikerrel járt? A nagy francot! Esmeraldának inkább a jóképű lovag kellett, aki csak kihasználta. És csak du*ásra kellett neki. Quasimodo mégis segített és ezt Esmeralda ki is használta. Lelkiismeretfurdalás nélkül hagyta hogy Quasimodo feláldozza magát. Pedig a szerencsétlennek esélye sem volt! Na jó annyit sikerült elérnie, hogy a luxus toronylakásában a vagyont érő bronzharanggyüjteménye alatt aludjon. De semmi szex! Quasimodo szüzen halt meg!
2013. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 368/390 anonim ***** válasza:
Béna példa XD (pedig én is utálom a puát)
2013. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 369/390 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés dologra lehet azt mondani tisztán, hogy rossz. A PUA elvrendszeren belül is találhatóak olyan mögöttes tartalmak, amik azért alkalmazhatóak (szocializálódás, testbeszéd, de ha jól tudom az egész lényege az önfejlesztés.) Más kérdés, hogy a gyakorlatban ez az olyanokon segít, akik nem mernek odamenni egy lányhoz, de amúgy elég jól néznek ki ahhoz, hogy a "szaknyelvükön" szólva: IOI-t (érdeklődési jelet) kapjanak. Mivel azonban én még soha egyetlen lánytól sem kaptam élőben semmi pozitívat, ezért nálam nem működik.
2013. jún. 26. 07:24
 370/390 anonim ***** válasza:
100%

És újabb kifogás.


Nem fogyok le, mert legutóbb is majdnem ráment az egészségem.

Nem sportolok a biciklizésen kívül, mert nem bírják az izületeim.

Nem megyek bőrgyógyászhoz, mert rajtam úgyse tud segíteni, voltam már egyszer.

Nem tanulom a PUÁt, mert az nem az olyanoknak való mint én. (félreértés ne essék, ha egyből azt mondanád, hogy baromság, mint én, akkor nem lenne baj, de így ez is csak kifogás.)


Semmi mást nem csinálsz ezzel a kérdéssel, csak a kifogásokat gyártod. Mi meg kezelhetnénk ezeket a kifogásokat - egy ideig próbáltuk is - de már belefáradtunk, mert nincs értelme, menthetetlen vagy. De nem azért, mert ronda vagy. Hanem mert semmilyen tanácsot nem hallasz meg. Még azt az egyszerű tanácsomat sem, hogy legyen célod, elhatározásod, és dolgozz érte.

2013. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!