Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti járnátok feminista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok feminista nővel?

Figyelt kérdés

Én feministának tartom magam ami azt jelenti, hogy ha felmerül ez a téma, akkor kiállok a véleményemért és megvédem a nőket. A hímsovinizmus minden formáját elítélem, mèg a nőket viccesen degradáló szóvicceket is pl. szőkenős poénok. Nem engedem meg kapcsolatban az ilyet.

Olvasok is a témában, ilyem témájú fòrumokon is szoktam kommentelni.

Ezen kívül még annyi van, hogy elutasìtom az udvariassági formákat pl. ajtònyitás, előreengedés, kabát ráadás stb. Szerintem ezen a nők alsòbbrendűségét szimbolizálják. Nem hagyom hogy a férfi bármit fizessen helyettem.

Ja ès kikötès, hogy házasságkor nem veszem fel a fèrfi nevét csak akkor ha ő is felveszi az enyémet, a gyerek pedig mindkettőnkèt megkapja.

Ez a mértékű feminizmus zavarna titeket?

23/n



2017. márc. 8. 17:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
49%

Van okotok panaszra, mint ahogy nekünk férfiaknak is. Ilyen az élet. A mai világban viszont már összességében kiegyenlítettek a viszonyok. Amit elbuktok a gyerekszüléssel, visszajön mondjuk a párkeresésnél, vagy ha szerencsétek van (és akarjátok) találhattok olyan társat, aki eltart és kiléphettek a munkaerőpiacról. Egy férfi hiába akarná, kinevetnék. Ezek csak példák, de találhatnánk 1000 dolgot is, ami a nőknek rosszabb, meg ezret, ahol a férfiaknak.

Én kifejezetten örülök, hogy vannak nők, akik hasonlóan gondolják. Remélem a párom is ilyen lesz, és nem azt kell hallgatnom állandóan, hogy miért nyitom ki előre az ajtót. (A vicc az, hogy a férfiakkal is udvarias vagyok, de csak a feminista nők sértődnek meg. Már alig merek nővel udvarias lenni ezek miatt)

2017. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:
55%

Vannak a felsoroltak között olyan dolgok, amik zavarnának, vannak olyanok, amik nem zavarnának.


Tételesen:


"ha felmerül ez a téma, akkor kiállok a véleményemért és megvédem a nőket"

Ez zavarna, nem szeretem a kéretlenül, harcosan észt osztó, magukat tévedhetetlennek tartó embereket, akár férfi, akár nő az illető. Nekem is megvan a legtöbb dologról a véleményem, de lesz-rom, hogy más mit gondol róla, nem érzem szükségét, hogy mindig mindenről megmondjam a tutit.


"A hímsovinizmus minden formáját elítélem, mèg a nőket viccesen degradáló szóvicceket is pl. szőkenős poénok. Nem engedem meg kapcsolatban az ilyet."

Ez aztán már pláne zavarna, a vicc az vicc, hihetetlen gyökérségre és nulla humorérzékre vall, ha valaki egy viccen képes megsértődni.


"Olvasok is a témában, ilyem témájú fòrumokon is szoktam kommentelni."

Nem zavarna, tőlem aztán nyugodtan.


"Ezen kívül még annyi van, hogy elutasìtom az udvariassági formákat pl. ajtònyitás, előreengedés, kabát ráadás stb. Szerintem ezen a nők alsòbbrendűségét szimbolizálják"

Ez sem zavarna, bár teljesen hülye vagy, nem a nők alsóbbrendűségét szimbolizálja. Ez puszta előzékenység. Egy öreg bácsit vagy egy kisgyereket, vagy egy másik férfit, ha látom, hogy siet, ugyanúgy előreengedek az ajtón/kinyitom neki.

De ha te nem akarod, akkor neked nem csinálom, ennyi.


"Nem hagyom hogy a férfi bármit fizessen helyettem."

Helyes, legalább több pénzem marad a saját hobbijaimra.


"Ja ès kikötès, hogy házasságkor nem veszem fel a fèrfi nevét csak akkor ha ő is felveszi az enyémet, a gyerek pedig mindkettőnkèt megkapja."

Kb. lesz-rom, én a házassághoz se ragaszkodok, a gyerek neve meg tényleg totál jelentéktelen részletkérdés számomra.

2017. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!