Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti járnátok feminista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok feminista nővel?

Figyelt kérdés

Én feministának tartom magam ami azt jelenti, hogy ha felmerül ez a téma, akkor kiállok a véleményemért és megvédem a nőket. A hímsovinizmus minden formáját elítélem, mèg a nőket viccesen degradáló szóvicceket is pl. szőkenős poénok. Nem engedem meg kapcsolatban az ilyet.

Olvasok is a témában, ilyem témájú fòrumokon is szoktam kommentelni.

Ezen kívül még annyi van, hogy elutasìtom az udvariassági formákat pl. ajtònyitás, előreengedés, kabát ráadás stb. Szerintem ezen a nők alsòbbrendűségét szimbolizálják. Nem hagyom hogy a férfi bármit fizessen helyettem.

Ja ès kikötès, hogy házasságkor nem veszem fel a fèrfi nevét csak akkor ha ő is felveszi az enyémet, a gyerek pedig mindkettőnkèt megkapja.

Ez a mértékű feminizmus zavarna titeket?

23/n



2017. márc. 8. 17:14
 81/92 anonim ***** válasza:
56%

Én csak azt látom, hogy bárki (bármilyen stílusban, vagy érvekkel) ellent mond nekik azt személyes sértésnek veszik, megsértődnek és a választ lepontozzák. Mindent félreértenek amit csak leírtak itt nekik, vagy nem, akkor is belemagyaráznak olyan dolgokat amiknek semmi valóság alapja nincs, vagy ha van is az kb az őskorból származik.

A baj csak az, hogy ez a viselkedés nagyjából megegyezik azzal, ahogy a való életben is intézik az ügyeiket.



Őszintén értelmes ember miért járna ilyen személyiséggel, akinek alapvető nemi identitás zavara van...

Én kedves, szerető, törődő barátnőt szeretnék, nem ezt. Elképesztő ez a demagóg gyűlölködés amit levágnak.

2017. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanolyan demagóg szöveg az is, hogy már kompenzálják az EU-n belül, hogy nők ne keressenek kevesebbet ugyanazért a munkáért. Ezek ilyen jól hangzó szövegek, amiket jellemzően a kormányok nyomatnak, aztán a valóságban meg a fele se igaz.


Aki szerint meg a nőknek a mai világban abszolúte semmi oka a panaszra és őskori problémákról beszélünk, azzal kár, hogy nem tudunk legalább egy napra cserélni, mert akkor a saját bőrén tapasztalná meg, hogy miről van szó.


Meg mondjuk vezető nem akarok lenni, szerintem a vezetőség inkább személyiségtől függ, mint nemtől. Van aki szeretne az lenni és alkalmas is rá, van aki nem.


Melóhelyeken én azt tartom problémásnak, hogy egy nőre eleve úgy néznek, hogy na, ez se lesz jó semmire, mindjárt elmegy szülni, utána már csak a család lesz neki fontos meg állandóan otthon marad a gyerekkel. És akkor nem győzi bizonyítani valaki, hogy ez nem így van.

2017. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 kendrazoltan ***** válasza:
74%

Tudtam, hogy lesz néhány hozzászóló, aki kikéri magának, amit írok, mert rá nem vonatkozik. Amennyiben valaki valamelyest értelmiséginek vallja magát (mint itt a nagy többség), annak ne kelljen már odaírni, hogy vannak kivételek...szándékosan hoztam példát saját életből és még tudnék példálozni jó női vezetőkkel, de nem listát akarok írni az általam ismert kivételekből...


A különbség tudod milyen helyzetben jön ki egy férfi és egy nő között? Bár ez is csak egy buta példa, de teljesen életszerű:


Van egy féléves mérésed, amin kibukik, hogy kik a gyenge láncszemek, tőlük meg kell válnod. Nem azért, mert az elvárhatatlan szintet nem képesek hozni, hanem mert az ésszerű minimumot képtelenek elérni. Ennek mindegy, mi az oka (testi, lelki, szellemi alkalmatlanság, teljesen mindegy). Hosszabb időszakról beszélünk, aminek mondjuk már a közepe felé is láttad, hogy kik a gyenge láncszemek, így megpróbáltad őket megfelelő eszközökkel motiválni, ergo megtetted, ami vezetőként és emberileg tőled elvárható, mégis a minimum szint alatt teljesítenek és csak romlik a helyzet.


Tegyük fel 10 embert ki kell rúgni ilyen módon, meg is teszed...aztán egyikük, aki mondjuk egy 2 gyermekét egyedül nevelő anya, ahol a családfő mondjuk autóbalesetben meghalt pár éve. Odajön sírva, hogy ha el kell mennie, nem tudja, miből tartja el a családot...mit lépsz? Egy férfi megteszi, amit meg kell és óriási tévedés, ha azt gondolod, hogy csak azért, mert érzéketlen szociopata, aki a cél érdekében mindent beáldoz. Nekünk is vannak érzéseink, érzelmeink, de a racionalitás talaján járunk, ahol vannak, akik alatt beszakad az út, sajnos ez van. Figyelmeztetted, segítettél neki emberileg, szakmailag, mégsem mentél vele semmire. Észérvek mentén szemlélve belátod, hogy ha ez neki ennyire fontos (nyilván az is), akkor a minimum, hogy a teljesítményét ennek megfelelően adja a munkához. Nem így lett, így megléped, amit meg kell.


A nők szerintem olyan 80%-a ezen a ponton adna mégegy esélyt, holott semmi sem indokolja. Egyetlen oka van, mégpedig az, hogy érzelmek által vezérelve azonosulni tudtál a sorsával és a helyzetével, amibe valamilyen szinten ő sodorta saját magát a minősíthetetlen munkaminőségével, de ez mellékes...visszalépsz és adsz neki egy utolsó esélyt...ezen a ponton veszted el vezetői hiteled minden másik dolgozó szemében, továbbá a másik 9 kirúgottal szemben a korrektséged...mert ugye akkor nekik miért kellett menni? Összetett dolog ez és jó lenne belátni, hogy nem általánosítok, nem azt mondom, hogy a nők nagy hányada ilyen, tehát a nők ilyenek....mint ahogy azt sem mondom, hogy minden kisebbségi bűnöző, holott a nagy számok törvénye és a börtönök etnikai összetétele alapján még akár mondhatnám is...tehát ne magadat hozd fel példának, ha nem vonatkozik rád...

2017. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
77%

") lévén, hogy logikai alapon, stabil észérvek mentén hozza meg döntéseit, nem befolyásolják külső, érzelmi behatások "


Ezen jót röhögtem.

A férfiak jelentős része érzelmi döntést hoz.


És meglehet nézni a GY-kán nyivákoló "férfiakat" is :)

2017. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:

feltettem itt egy kérdést, ami az itteni beszélgetésből alakult:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2017. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 kendrazoltan ***** válasza:
53%
Én a klasszikus értelemben vett férfiakról beszélek...aki rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal és tartással, amitől férfi lesz egy férfi...manapság a klasszikus férfi és női értékek kb félúton járnak a felcserélődés rögös útvesztőjében....nemrégiben leírtam, mi jellemzi az aktuális, úgynevezett Y generációt, szerintem az sok mindent elárul arról, hogy számomra mitől férfi egy férfi (és mitől nő egy nő, bár ott csak a férfi volt a téma)...de tudjuk milyen ez....egy 18 éves gyerek szerint ő már felnőtt, mert jogilag annak számít....és nem tudod neki megmagyarázni, hogy ahhoz még kell olyan 15-39 év, hogy felnőtt legyen...pontosan ugyanígy van a férfi jelzővel is..szerinte ő férfi, te ránézel, és mit látsz? 36 kg, anorexia, cicanadrág, hozzá vászoncipő, boka kint, kemény kalap, trikó + sál (bazzeg sál, érted?) nyáron, és jó eséllyel otthon a saját se99ébe nyomkod valamit esténként....de az ő önértékelése helyén van, ő férfi a javából....csak ha rajta műlna a létfenntartás, akkor 100 éven belül megszűnne létezni az emberiség...
2017. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
24%

Nem járnék veled, mert egy agymosott gyökér vagy.

24/F

2017. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
60%
Én meg azt látom, hogy normális stílusban sem lehet érvelni, mert személyeskedésnek meg gyűlölködésnek veszik a drágák (=itteni pasik). Akkor társalogjatok egy papagájjal, aki azt ismételgeti, amit ti mondotok. :D
2017. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
30%

70%-os, tökéletesen prezentálod azt, amiről beszélünk.


"Ugyanolyan demagóg szöveg az is, hogy már kompenzálják az EU-n belül, hogy nők ne keressenek kevesebbet ugyanazért a munkáért. Ezek ilyen jól hangzó szövegek, amiket jellemzően a kormányok nyomatnak, aztán a valóságban meg a fele se igaz. "

Aham. Gondosan meghamisítják a statisztikákat, amikkel a feminista mozgalmak is egyetértenek, merthát a feminista mozgalmak is igazából a nők ellen vannak. Meg ezek a gonosz kormányok még chemtrailt is nyomnak a nyakunkba!


"Aki szerint meg a nőknek a mai világban abszolúte semmi oka a panaszra és őskori problémákról beszélünk, azzal kár, hogy nem tudunk legalább egy napra cserélni, mert akkor a saját bőrén tapasztalná meg, hogy miről van szó. "

Igazából, ez az érvelési szint demagóg. Érzelmekre próbálsz vele hatni és felhozol egy "ha" esetet. A nagy egyenlőség miatti harcban elfelejtetted, hogy 2 oldal van? Szerinted, ha férfi lennél egy napra, nem tapasztalnád meg a férfi lét hátrányait? Vagy szerinted, annak nincs is?


" Én meg azt látom, hogy normális stílusban sem lehet érvelni, mert személyeskedésnek meg gyűlölködésnek veszik a drágák (=itteni pasik). Akkor társalogjatok egy papagájjal, aki azt ismételgeti, amit ti mondotok. :D"

Ha ezt látod, akkor kicsit olvass is. Tényeket, tanulmányokat, logikai összefüggéseket írtunk. Az, hogy te ezek egy részét észre sem vetted, a másik részét meg lesöpörted annyival, hogy a kormány átver, azzal nem igazán lehet mit kezdeni. Te ismételgeted ugyanazt, amikor sorban cáfoltak meg. Ráadásul, jöttél azzal, hogy ha nők lennénk egy napra, akkor mi lenne. Még azt sem vetted észre, hogy az egyik válaszoló nő, aki neked ellentmondott. Na, ez a papagájság.

2017. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
65%

És te hallottad azt a statisztikát, hogy a nők még mindig kevesebbet keresnek ugyanazért a munkáért? Elég gyakran szóba kerül, valamelyik esti műsorban is téma volt nemrég. Ha erre az a válaszod, hogy ez kamu, akkor ugyanannyi erővel kamu az is, amivel te jössz. Tudom, belinkelted és le van írva. Ami nem bizonyít semmi, az ellenkezője is le van írva. Szóval valószínű a tapasztalatokra kell alapozni. De hát ti vagytok az érvelés mesterei, akkor ezt tudni kéne.


A férfi lét gyötrelmei... Persze, nyilván van a férfiaknak is, én nem tagadtam, ti jöttök azzal, hogy a nők a semmin rinyálnak, mert nekünk okunk nincs a panaszra. Erre mondtam, hogy akkor lenne nő, aztán meglátná.


Ja, van itt egy csaj, aki azt szajkózza, amit hallani akartok, remélem örültök.

2017. márc. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!