Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti járnátok feminista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok feminista nővel?

Figyelt kérdés

Én feministának tartom magam ami azt jelenti, hogy ha felmerül ez a téma, akkor kiállok a véleményemért és megvédem a nőket. A hímsovinizmus minden formáját elítélem, mèg a nőket viccesen degradáló szóvicceket is pl. szőkenős poénok. Nem engedem meg kapcsolatban az ilyet.

Olvasok is a témában, ilyem témájú fòrumokon is szoktam kommentelni.

Ezen kívül még annyi van, hogy elutasìtom az udvariassági formákat pl. ajtònyitás, előreengedés, kabát ráadás stb. Szerintem ezen a nők alsòbbrendűségét szimbolizálják. Nem hagyom hogy a férfi bármit fizessen helyettem.

Ja ès kikötès, hogy házasságkor nem veszem fel a fèrfi nevét csak akkor ha ő is felveszi az enyémet, a gyerek pedig mindkettőnkèt megkapja.

Ez a mértékű feminizmus zavarna titeket?

23/n



2017. márc. 8. 17:14
 11/92 anonim ***** válasza:
42%
Én csak a "szőkenős" viccekhez ragaszkodnék, nincs azokkal semmi baj, aki nem inge ne vegye magára, többi felőlem oké...
2017. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. Ha a mindennapi életben lennél annyira rugalmas, hogy a feminizmusod nem vezet folyamatosan (elkerülhető és/vagy felesleges) konfliktusokhoz, akkor ez önmagában nem kizáró ok. Máshogy megfogalmazva: ha nem keresed folyamatosan az alkalmat, hogy beleköthess valakibe vagy valamibe, vagy hogy felháborodj valamin és szóvátedd, akkor okés. A feminizmust is lehet érett, kulturált módon művelni.
2017. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
22%

Nem hogy nem járnék, de ha eggyel is találkoznék élőben, elzavarnám egy lapáttal, és futna, amíg bírja.

Ti nem nők vagytok, hanem valamilyen elkényeztetett, férfiagyú, különleges szerzetek.

Normális nők örülnek ilyesmiknek, és többnyire a poénokon csak nevetnek, nem vérig sértődnek, és hisztiznek, meg agresszíveskednek.

Keveritek a szart, és nem veszitek észre, hogy nem nők vagytok, és mégis a nők nevében beszéltek.

Hányinger.

2017. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
95%
Amikor egy férfi a "férfiagyút" szidásként használja, elgondolkozom.
2017. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
60%
Nem jarnek, mert szimplan nem tudnam rohoges nelkul vegighallgatni azt az ervelest, hogy en ot alsobbrendunek tartom, mondvan felemeltem a kabatjat, es ele tartottam :"D. Ezek egyszeruen idiota femipuncinaci baromsagok, amiknek koze nincs a valodi feminizmus gyokerehez.
2017. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
57%
N.E.M.
2017. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
15%

#15 A szélsőségek mindig is jól működtek. Nézd csak meg a huszadik századot... Ja nem. Manapság a liberalizmus mocskát éljük, bár az életünket nem fenyegeti semmilyen elnyomás, azonban az identitásunkat ugyan úgy megölik...

A feminizmus ugyan ennek a fertelemnek a szüleménye.

2017. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell összemosni a feminizmust a liberalizmussal. Akkkor szerinted a korábbi rendszer volt a jó, ahol a nők el voltak nyomva?

Olvasd el még egyszer amit ìrtam. Semmilyen plusz jogot nem kérek, csak elítélem a nemi alapon történő megkülönböztetést.

Azért örülök hogy vannak itt haladó szellemiségű férfiak akiket nem zavarna.

2017. márc. 8. 17:57
 19/92 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem járnék ilyen nővel.
2017. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Engem úgy neveltek, hogy a nőket előre kell engedni és fogni kell nekik az ajtót. Ha valaki randin kiakadna, mert tartom neki az ajtót, el is köszönnék tőle. Alapjaimban kéne megváltoznom, amit nem vagyok hajlandó, de szerintem nem is lenne egészséges. Biztos lesz olyan, aki elfogad így, legyetek boldogok. Nem kell mindenkinek tetszeni.
2017. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!