Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet úgy menyasszonyi ruhát venni, hogy még nem jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve élünk együtt, és már nagyon benne van az eljegyzés a levegőben. Eltűnt 1-2 gyűrűm, párom épp most "segít egy barátjának" gyűrűt nézni, és állandóan kérdez, hogy szerintem milyen lenne jó (a barátját nem avatta be, én gratuláltam neki, kérdeztem, mikorra tervezi az eljegyzést, és közölte, hogy még nem tervezi), stb. És nézegettem neten ruhákat, hogy mégis milyen árban vannak, és annyira megtetszett egy, hogy jaj... :( De félek, hogy párom megtalálná itthon, máshoz meg nem rejthetem, mert a családban senki se tud titkot tartani. A barátnőim is állandóan elszólják magukat. De olyan szép ruha...! (És az ára is nagyon jó.)


Ti mit gondoltok?



2012. máj. 5. 10:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
76%
Mármint nem a ruha a gaz hanem hogy előre karod megvenni...
2012. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 anonim ***** válasza:
60%
jaj ez a ruha GYÖNYÖRŰ! én is valami ilyesmit akarok majd. meg szabad kérdezni mennyibe kerül? mert ha tényleg olyan jó áron van szerintem ne hagyd ott. de ne otthon tartsd, azért az tényleg furcsán venné ki magát ha meglátja a párod és még eljegyzés se volt :D
2012. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 A kérdező kommentje:
Nem fogok senkit lepontozni, de ha szerintetek rossz ötlet, azt is írjátok meg, hogy miért. Tényleg érdekel, hogy ki mit gondol. Tudom, hogy párom tervezi az eljegyzést, mert nagyon átlátszóak a történetei, hogy mit miért kérdez, de biztos egy világ omlana benne össze, ha tudná, hogy hamarabb megvolt a ruhám. Úgyhogy ez komoly visszatartó erő. Ugyanakkor a ruha is nagyon tetszik, a rózsa a kedvenc virágom, már láttam más rózsás ruhát is, de abban semmi különleges nem volt. És az ára... Nem után gyártott ruha, azért ennyi, mert az eladónak nagyon kellene a pénz...
2012. máj. 5. 11:32
 24/108 anonim ***** válasza:
63%
ja most latom h 43. bakker menj és próbáld fel. ha jó vedd meg nyugodtan. ez tényleg jó ár érte. amugy énis elég gyakorlatias bírok lenni szerintem nem gáz megvenni hamar csak tényleg ne otthon tárold. ennyiért még te is lehet el tudod adni ha nem használod mégse
2012. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/108 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne vedd meg. Nagyon kényszerítőzésnek látszik az egész. Rossz ómennek is szokták tartani, ha valaki előre megveszi a ruhát, holott még jegygyűrűje sincsen.


Egyetemista korunkban volt egy lány, aki nagyon mega-magabiztos volt, nagyon meg akarta fogni a pasiját. Juditka elment egy szép napon a közeli városba, és anyukával együtt megvették a KÉT JEGYGYŰRŰt (!) és a menyasszonyi ruhát, mert Juditka úgy döntöt, hogy férjhez megy és pont. Szó sem volt a másik fél esetében semmiféle esküvőről, vagy jegyességről. Csoda, hogy kirúgták? Természetesen a mentalitása semmit sem változott: csoda, hogy elvált?


Ha megkért, és igent mondasz, akkor ráérsz tervezhetni, álomruhát venni-bérelni, varratni.

2012. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
36%
az ha valaki nem babonás meg ha nagyképű elbizakodott erőszakos az TÖK MÁS. :)
2012. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
57%
Ja, egy ötlet: fényképezd le a ruhát mindenféle szögből, és varrasd meg egy jó varrónővel. Én is így varrattam, és nagyon olcsó volt. És nem lesz kényszerítőzés íze a témának.
2012. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 anonim ***** válasza:
89%
Hát, arra is kéne gondolnod, hogy mit kezdesz a ruhával utána, ha esetleg nem jönne össze a dolog...
2012. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 anonim ***** válasza:
90%

A múltkoriban volt egy kérdés: a babát aug-ra várják, a kismama szeretné, ha még előtte összeházasodnának. Az apuka is házasság-párti, de inkább halasztaná az esküvőt a baba megszületése utánra. Most ezen megy a vita kettejük között, hogy az esküvő a baba születése előtt, vagy után legyen.

Könnyen alakulhat ezek szerint nálatok is így. Az idő pedig gyorsan szalad.

2012. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy én 28 vagyok, a párom pedig 35 éves. 6 éve vagyunk együtt, 4 éve költöztünk össze, 18 éves korom óta dolgozom, 23 évesen iratkoztam be főiskolára, amit most fogok elvégezni. És komolyan tervezzük a babát. Tehát nem arról van szó, hogy együtt vagyunk 4 éve, egyetemisták vagyunk és azért akarok egy ruhát, mert akkor hátha végre elvesz a párom. Egyáltalán nem szeretném, hogy tudjon bármilyen ruháról is, nem nyomásgyakorlásra akarom használni. Arról van szó, hogy komolyan beleszerettem ebbe a ruhába, pedig nem vagyok az a típus, aki ovis kora óta tervezgeti az esküvőjét. :(
2012. máj. 5. 11:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!