Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet úgy menyasszonyi ruhát venni, hogy még nem jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve élünk együtt, és már nagyon benne van az eljegyzés a levegőben. Eltűnt 1-2 gyűrűm, párom épp most "segít egy barátjának" gyűrűt nézni, és állandóan kérdez, hogy szerintem milyen lenne jó (a barátját nem avatta be, én gratuláltam neki, kérdeztem, mikorra tervezi az eljegyzést, és közölte, hogy még nem tervezi), stb. És nézegettem neten ruhákat, hogy mégis milyen árban vannak, és annyira megtetszett egy, hogy jaj... :( De félek, hogy párom megtalálná itthon, máshoz meg nem rejthetem, mert a családban senki se tud titkot tartani. A barátnőim is állandóan elszólják magukat. De olyan szép ruha...! (És az ára is nagyon jó.)


Ti mit gondoltok?



2012. máj. 5. 10:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
83%

Te egy tipikus impulzus vásárló vagy! A fogyasztói társadalom díszpéldánya!


Se lánykérés se gyűrű, se esküvő... de a ruha már megvan?


Öregek otthonát nem akarod magnak kinézni? Mert ennyi erővel...

2012. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 A kérdező kommentje:

@7: Én meg attól félek, hogy nem találok majd olyat, ami ennyire tetszik. Babaruhát én se vennék előre, ezt meg még véletlen se szeretném, hogy meglássa a párom. Jaj, nagyon tetszik! Sose nézegessetek ruhákat, nem szabad! :( Pedig tényleg csak az árakban akartam tájékozódni. :(

@8: Azért ennyi, mert már használt, már férjhez ment benne valaki, és eladó. Az eladó ruháról is kaptam képeket, csak sok fejet kellett volna kitakarnom, így a modellt tettem fel.


Szerintem átmegyek valamelyik nap és felpróbálom, aztán alszom rá egyet. Ha jól áll rajtam, valószínűleg meg fogom venni. Addig kitalálom, hogy hova dugom el... :D Párommal már beszélgettünk a gyerekvállalásról is, 2 hónapja befejeztem a fogamzásgátlót, elkezdtem szedni vitamint, nyáron akarunk majd próbálkozni. Mivel ő is házasságpárti, szerintem őszig megkéri a kezem. Meg ez a gyűrű mizéria... Most fogok diplomázni, de már dolgozom. Lehet, hogy a diplomát várja, vagy egy pozitív tesztet. Lehet, hogy csak a gyűrűben nem biztos, hogy tetszene-e. Ha nem lenne semmi eljegyzésgyanús, nem venném meg, mert nem is találtam volna rá. :/

2012. máj. 5. 10:50
 13/108 anonim ***** válasza:
61%

Te jó ég de gyönyörű! Ez tényleg szép! Nincs valami olyan rokonod ahová eldughatnád ezt a szépséget az esküvőig?

2. voltam

2012. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 A kérdező kommentje:
@13: Ugye? Teljesen kész vagyok... :( Most a nagyimon gondolkozom, hogy ő kapható lenne egy ilyen hatalmas titok megőrzésére. Csak anyám meg ne találja nála, mert akkor vége a világnak! :D
2012. máj. 5. 10:54
 15/108 anonim ***** válasza:
61%
Én a mostani reakciódból úgy látom ,hogy 20 milliószor is megbánod, hogy megvetted.
2012. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 A kérdező kommentje:
@15: Még nem vettem meg, csak beszéltem az eladóval. De miből gondolod, hogy meg fogom bánni?
2012. máj. 5. 10:58
 17/108 anonim ***** válasza:
84%

Mert impulzus vásárló vagy. Erre építenek a multik is.

Impulzus vásárlónak lenni, hogy olyan dolgokat veszel amire nincs szükség (még). Csak azzal, hogy csilivilli cucc valami, neked kell, mert majd úgyis...

Igen. De mindig minden új, úgy izgalmas ez a ruha is. De az esküvő nincs kilátásban. Szóval mire oda kerül a sor ,addig lesz, jobb szebb, és olcsóbb (akár), és mire menya leszel addigra már a ruha sem áll a toppon, esetleg te változol (akár külsőre). Esetleg pont azért lesz keserű a pirula, mert tolódik mindig a lagzi...


Én 3 nőt ismeretem akik ilyen szeleburdik voltak. Ebből 2 sosem viselhette a ruhát... Érdemes volt...

2012. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
81%
én sem venném meg korábban. lehet, hogy később fog csak megkérni, vagy sokára lesz esküvő. Szerintem azért ennyire korán ne vedd meg.
2012. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 A kérdező kommentje:

@17: Biztos vagyok benne, hogy fél éven belül szükségem lesz egy ruhára. És nem multitól vásárolnék (meg úgy általában nem szoktam felesleges dolgokat venni, listával járok bevásárolni, és nem veszek meg valamit azért, mert akciós). Ha a páromat a "barátja által" nem érdekelné mostanában ennyire az eljegyzés és az esküvő (különösen az én véleményem róla), akkor nem lenne kérdéses a dolog, eszembe se jutna ruhát venni. De mivel a barátja, akire állandóan hivatkozik nem készül nősülni saját bevallása szerint még jó pár évig (csak 1 éve ismeri a barátnőjét), így a dolog nagyon gyanús. Főleg, hogy már a babát is tervezzük. Szóval nem érzem úgy, hogy ez olyan lenne, mintha csak úgy vennék magamnak egy esküvői ruhát minden nélkül, mert egyszer majd valamikor (5-10 év múlva) felveszem.


Egyébként a ruha beépített fűzős így 36-tól 42-ig jó bárkire, tehát hízhatok 4 méretet is, ami nem lenne valószínű. Babavárós pocakkal meg nem akarok esküdni, ezt már a párommal is megbeszéltem, úgyhogy szerintem ezért van rajta ennyire a témán.


Én egy dologtól félek: nem akarom, hogy párom meglássa, vagy tudomást szerezzen a ruháról, nem csak most, akkor se, ha már eljegyzett. Majd beszélek az eladóval is, hogy esetleg tudja-e tárolni a ruhát, de nem tartom valószínűnek, biztos nagy helyet foglal.

2012. máj. 5. 11:17
 20/108 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez nagyon gáz
2012. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!