Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet úgy menyasszonyi ruhát venni, hogy még nem jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve élünk együtt, és már nagyon benne van az eljegyzés a levegőben. Eltűnt 1-2 gyűrűm, párom épp most "segít egy barátjának" gyűrűt nézni, és állandóan kérdez, hogy szerintem milyen lenne jó (a barátját nem avatta be, én gratuláltam neki, kérdeztem, mikorra tervezi az eljegyzést, és közölte, hogy még nem tervezi), stb. És nézegettem neten ruhákat, hogy mégis milyen árban vannak, és annyira megtetszett egy, hogy jaj... :( De félek, hogy párom megtalálná itthon, máshoz meg nem rejthetem, mert a családban senki se tud titkot tartani. A barátnőim is állandóan elszólják magukat. De olyan szép ruha...! (És az ára is nagyon jó.)


Ti mit gondoltok?



2012. máj. 5. 10:02
 71/108 anonim ***** válasza:
63%
Én is nézegettem ruhákat - mondjuk mi már az esküvőt tervezzük - de még nem mertem sem venni, sem komolyabban próbálgatni. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy teljesen pontos dátumunk nincs egyéb okok miatt, de én mondjuk addig nem mernék venni amég legalább egy dátum nincs. Persze, ha te megláttad, beleszerettél, felpróbáltad és még jobban imádtad, akkor szerintem vágj bele. :) Én nagyon szurkolok neked és egyetértek abban hogy kapcsolata válogatja. Amúgy a helyedben én próbálgatnék finoman célozgatni evvel kapcsolatban, hogy legalább egy kicsit tudd, hogy ő mit szól hozzá, mármint a ruhakérdéshez. Tudod, olyanra gondolok, hogy mondd el neki hogy itt a gyakori kérdéseken olvastad a kérdést és ő mit gondol róla. Lényegében tedd fel neki úgy a saját kérdésed, mintha más kérdezte volna így legalább lesz némi kiindulási alapod. A lényeg, a lényeg én nagyon szurkolok neked, majd írd meg ha van ár fejlemény! :)
2012. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok, csak annyit akartam még, hogy tényleg nagyon csini a ruha. :)
2012. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 anonim ***** válasza:
51%

"Lényegében tedd fel neki úgy a saját kérdésed, mintha más kérdezte volna így legalább lesz némi kiindulási alapod. A lényeg, a lényeg.."


Lényeg a lényeg, ha nő vagy akkor mindenképpen konspirálj és csípöből verd át azt akivel épp most vágsz bele életed kalandjába. Rögtön igy nyiss, már a házasság elött, hadd szokja.

Minden férfi disznó, hajrá kattogós agyú lányok!

2012. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném, hogy itt átvágásról lenne szó, csupán érdekli a véleménye. Nyíltan nyilván nem kérdezhet rá, mivel a kérdés még nem hangzott el, így hülyén venné ki magát, de attól még burkoltan érdeklődhet. Szerintem ebben az esetben nem is lehet átvágásról beszélni semmilyen formában...
2012. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 anonim ***** válasza:
73%
69-es vagyok.Milyen jó szám :) Nem zavar,hogy lepontoztak,pont ez ad igazságot arról,hogy itt mindenki a saját elvei alapján vélekedik.Itt egy ruháról van szó.Nem kell senkit sem átvágni,nem is ezt kérte az utánam szóló(ez a red nemtomhányasnak szól),hanem hogy próbáld felmérni párodnál a terepet,hogy ilyesmit olvastál a neten,és neki mi erről a véleménye.Kb ennyire sarkítják le az itt hozzászólók a másik gondolatait.Én fodrász vagyok,bedobtam kolleganőm és vendége előtt a témát,mikor volt annyi szabad időm,mindketten egyöntetűen a ruha láttán azt válaszolták,hogy vedd meg,mert később bánni fogod.Vagy...ha mégsem kell neked,akkor a ruha elérhetőségét megadhatnád nekik...(ami vicces,hogy mindketten párkapcsolatban élnek,de még tervbe sincs az esküvő...). :D Szóval hozzáállás kérdése mindez.Röviden,vki megvenné minden hülye babonát kizárva,vki meg hagyná,mert az ő értékrendjébe ez nem fér bele.Te lehet szereted az epres fagyit,más lehet inkább a csokisat preferálja.Erről van itt szó.
2012. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 anonim ***** válasza:
64%
71-es vagyok és csak annyit írnék, hogy köszönöm a 75-nek. :)
2012. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 anonim ***** válasza:
64%

Igen, csak hogy itt a véleménye azért érdekli hogy megmerje e venni a háta mögött vagy sem, ez alapján döntene.

A pasi véleménye pedig egy gyakori.hu-n szereplő kérdésről - ami mellesleg biztos hogy qrvára nem érdekli - nem aláirás ahhoz hogy elszaladjon ruhát venni.

2012. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/108 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy megkérdezi a véleményét nem biztos, hogy el is megy megvenni... Szerintem azzal, hogy elment felpróbálni a ruhát lényegében már ő saját maga döntött, ehhez már csak a férfi véleménye vagy megerősítésként szolgál, vagy úgy hogy valóban megvárja a "nagy kérdést" és csak utána dönt a ruháról...
2012. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 anonim ***** válasza:
54%

Nem vitázom veletek tovább, már megfájdult a fejem.


Ülni a fenekeden = helyes döntés

Megvenni előre = rossz döntés

..és nem a babona, hanem a tisztelet hiánya miatt.


A házassságkötőt is lefoglalhatná, végülis miért ne, épp akciós, tök jó döntés. Aztán a pasi vagy jön vagy nem, az már sokadlagos. Pasi annyi van mint a nyúlsz@r, esküvő meg csak egy!! Kezdtek meggyőzni:P


Itt ez a csajszi, ne félj ez nem hisztizett azon milyen ruhát húznak rá: http://www.youtube.com/watch?v=Rt190ZRqGaw

2012. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 anonim ***** válasza:
49%
Köszi a videót, nagyon tetszett! :) Végül is úgy is csak az számít igazán, amit egymás iránt éreznek... :)
2012. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!