Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ötlet?

Szerintetek rossz ötlet?

Figyelt kérdés

90 kg vagyok.És lehet ,hogy rossz ötlet ,de arra gondoltam hogy a napi étrendem ez lesz:

reggeli : semmi

ebéd:fél tányér valami amit a suliba adnak

vacsora:semmi


A célom: 45 kg .

Azt mondják hülyeség mert 180 cm vagyok és akkor anorexiás nak néznék ki.De ha a dagadtság és az anorexiásság között kéne válasszak akkor inkább az anorexiásságot választanám.

Azért döntöttem a fogyásnál mert az egyik osztálytársam azt mondta,hogy ő nem barátkozik 60kg nál dagadtabbaknál.Így meg akarom neki mutatni,hogy most igenis vékony leszek.Szerintetek hanyagoljam ezt az ötletet???


2012. máj. 3. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de, hogy lehet egy tinédzser ennyire idióta?
2012. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ez csak bulimiához vezet...
2012. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Mi az hogy 60kg-nál dagadtabbal nem barátkozik?

Úristen. És te még meg akarsz neki felelni?

2012. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Legyen már egy kis öntudatod kisanyám! Meg akarsz halni? 180 centihez abszolút nem elég 45 kg!

Ja és a konyhásnéni főztjében nincs ám semmi vitamin, úgy hogy pár hónap és összeomlik a szervezeted!

2012. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ennyit ennél? Viccelsz? Ez k_rva kevés. Egyél többször kis adagokat,úgy könnyebben fogysz, mint koplalással. Sportolj hetente 3-4-szer, végezz aerob edzést. Az osztálytársadat meg rúgd pofán.
2012. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nyomorék:D hiába próbálod itt provokálni az embereket, egy, tudod te is jól hogy nem fog sikerülni, kettő, azt is tudod, hogy ebbe belehalnál, három, lehetetlenség hogy te a 90 kilóddal betartsd ezt az étrendet:DD
2012. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lehet menni fog ez az étrend...1napig, aztàn råd jön a zabaroham, ès puff, még több ràd ragad.

Amugy meg hülye vagy??? 45kg???

Egyèl gyakran keveset, sok zöldsèg, kevés szénhidràt ès zsír, sok folyadék és ami a leg fontosabb SPORTOLJ. Az osztàlytàrsad meg nyalja ki!!!

2012. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, pont 90kg vagy, a célod a 45kg, ehhez tudok ajánlani egy darab láncfűrészt, amivel kb 5mp alatt ketté tudod vágni magad (függőlegesen célszerű, úgy tuti feleződik a súly).


És mielőtt mondanád hogy bunkó vagyok: hülye kérdésre hülye válasz.


180 centihez olyan 65-70kilónak kell lenned, 45 kilósan úgy néznél ki mint egy pálcika. De el sem érnéd, mert kb 50kilósan a kórházban kötnél ki krónikus alultápláltsággal, illetve nem is fogynál le 50kilóra, mert ezzel a módszerrel 3hét alatt kikészülnél.


Mozogni kell, normális mennyiségű nem szemét kaját enni, kevés zsírral, kiegyensúlyozott fehérje és szénhidrátbevitellel, aztán megint mozogni.


Ugyanis elárulom hogy 45kilósan se tetszenél magadnak, mert hiába lennél sovány ha lógna a bőröd és plöttyedt lenne mindened, mert pl a feneked nagy része izom, amit ha nem edzel akkor lógni fog.


Ja, a hülye p*csa osztálytársaidat meg felejtsd el.

2012. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te egy barom vagy!!!
2012. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te atomfizikus:D
2012. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!