Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet úgy menyasszonyi ruhát venni, hogy még nem jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve élünk együtt, és már nagyon benne van az eljegyzés a levegőben. Eltűnt 1-2 gyűrűm, párom épp most "segít egy barátjának" gyűrűt nézni, és állandóan kérdez, hogy szerintem milyen lenne jó (a barátját nem avatta be, én gratuláltam neki, kérdeztem, mikorra tervezi az eljegyzést, és közölte, hogy még nem tervezi), stb. És nézegettem neten ruhákat, hogy mégis milyen árban vannak, és annyira megtetszett egy, hogy jaj... :( De félek, hogy párom megtalálná itthon, máshoz meg nem rejthetem, mert a családban senki se tud titkot tartani. A barátnőim is állandóan elszólják magukat. De olyan szép ruha...! (És az ára is nagyon jó.)


Ti mit gondoltok?



2012. máj. 5. 10:02
 61/108 anonim ***** válasza:
67%
Elmeséltem a kérdésedet a vőlegényemnek.Kíváncsi voltam,hogy ő férfiként ezt hogy látja.Szerinte ez ijesztő.Azt mondta,hogy ha eljegyzésünk előtt megtalálta volna a ruhámat,attól függetlenül,hogy készült volna már megkérni,ez a dolog mellbevágta volna.Mindketten úgy gondoljuk,hogy ennek még nincs itt az ideje.
2012. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
57%
Megkérdeztem a páromat. Azt mondta, hogy számára ez nem lenne sem ijesztő, sem sértő. Az csak egy ruha.
2012. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
54%
Na mizu, megvetted a ruhát vagy sem?
2012. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
57%
Továbbá, hogy ha ez sértő valaki számára, akkor nem is akarja eljegyezni a másikat. Ha azt akarná, hogy a felesége legyen, akkor örülne a ruhának.
2012. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
66%
62-es Látod,nincs két egyforma férfi.Az én páromnak az nem csak egy ruha a sok közül.Ki tudja,hogy a kérdező párja,mit reagálna erre.Bár,ahogy a kérdező sugallja,nem esne jól neki a dolog.
2012. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy ennyit foglalkoztok a kérdéssel! :) Tegnap felpróbáltam a ruhát, nagyon szépen áll rajtam, még jobban beleszerettem. Megbeszéltem az eladóval, hogy 2 hétig félreteszi nekem, addig döntsek. Én megértem azt is, ha valakinek rosszul esne egy hasonló, de azt is, ha nem vágná földhöz, vagy esetleg örülne neki. Őszintén szólva, én se tudom pontosan, hogy reagálna a párom, ezért inkább azt feltételezem, hogy rosszul esne neki, mert még véletlenül se akarom megbántani. Persze lehet, hogy ha találna nálam egy ruhát, könnyebben (vagy hamarabb) feltenné a kérdést, de ennek kicsi a valószínűsége. A hétvégén ült az eljegyzés téma, nem beszélt róla semmit, úgyhogy szerintem már közeleg a pillanat, valószínűleg megvannak a gyűrűk, vagy pontosan tudja, melyiket veszi meg, mert már nem foglalkoztatja, hogy milyen tetszene. Ajándékozás előtt is szokott lenni 1-2 hét csend, hogy ne legyen feltűnő, úgyhogy bizakodó vagyok. :) Most fogom leadni a szakdolgozatomat, lehet, hogy azt várja, mert hétvégén meg fogjuk ünnepelni, mert rengeteget kínlódtam vele. Majd írok, ha lesz fejlemény, de ha valaki még megosztaná velem a véleményét, nyugodtan válaszoljon a kérdésre!
2012. máj. 7. 08:08
 67/108 anonim ***** válasza:
50%
Ne vedd meg előre.
2012. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
77%
Én amit megtanultam eddigi életem során,hogy mindenki csak a saját kapcsolatát ismeri.Hiába mond más véleményt,akár jót,akár rosszat,az nem biztos,hogy rátok érvényes lesz.Ha te úgy érzed,hogy meg fog kérni,akkor meg fog kérni,te ismered a párod,és ha így érzed,és szeretnéd azt a ruhát,akkor vedd meg.Persze sok mindenről lehet ma már hallani,pl,hogy tervezték,de nem jött össze,de ha te úgy érzed,hogy nálatok ténylegesen meg lesz az eljegyzés,akkor az biztos úgy lesz.Szavaidból az is kivehető,hogy az eljegyzést követni fogja az esküvő is,akkor meg?Babona?Már így is nyilvánvaló hogy eljegyzés lesz,akkor meg minek úgy csinálni,mintha még nem történne semmi.Nagyon ritka az,amikor az ember ne "számítson a gyűrűre".Én is 5 éve vagyok együtt a párommal,fel vagyok készülve rá,hogy bármikor megtörténhet a lánykérés.Míg nálam ez még csak elméleti,nálatok ez már azért több,és akkor miért ne?Ha nem veszed meg a ruhát,akkor is számítasz rá hogy meg fog kérni,tehát a kérdés nem az,hogy megvedd-e a ruhát,hanem,hogy párod meglepit akar,de nyilvánvaló,hogy "átláttál" rajta,tehát a meglepinek félig lőttek...Ez amolyan női 6ik érzék.Tehát a ruha ilyen szempontból már most megvásárolható. :D
2012. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
64%
Előző vagyok.Amit még hozzá csapnék,az az,hogy mi az amit te érzel?Zavarna-e,hogy a nagy napon a ruha amit viselsz megvolt hamarabb?Vagy inkább szeretsz reálisan gondolkodni,hogy igenis megláttad álmaid ruháját,és áron alul meg tudtad venni.Ezt kell Neked eldönteni.Mert itt babonások vagy nem babonások válaszai közül válogathatsz,és itt nem a te érzéseidre hagyatkoznak.Én személy szerint nem tudom mit tennék.Én is abban vagyok babonás amit el akarok hinni.Ha a te értékrendedbe belefér,hogy előre megvedd,akkor hát nyomás,mert gyönyörű a ruha.Ha viszont egy picit is azt érzed,hogy zavarna téged a ruha "múltja",akkor hagyd,mert tényleg gyönyörű,de nyomasztani fog mindig vmi ha ránézel.Ilyenekre gondolok,hogy "de kár,hogy nem később láttam meg,minthogy megkérték a kezem..."Azt tudom,hogy a menyasszonyi ruhának tökéletesnek kell lennie,de mihelyt ilyesmi gondolataid lennének,akkor az már nem tökély.Ha viszont te nem vagy ilyen "agyalós" mint én lennék,akkor meg gond egy száll se!Aztán a fejleményeket várjuk!!!!!!! :)
2012. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 A kérdező kommentje:
@68-69: Köszönöm szépen, hogy írtál, most várom a sült galambot (=a gyűrűt). :D Ha a megbeszélt terveinket vesszük alapul a párommal, akkor bizony őszre már asszony leszek lassan kerekedő pocakkal, az elszólásaiból meg tényleg nagyon aktuális a leánykérés. Én elég gyakorlatias vagyok ruhavásárlás szempontjából, tehát engem nem zavar a babona és társai, viszont párom eléggé romantikus alkat, őt nem akarom megbántani. Sajnálom, hogy így le lettél pontozva, nyugodtan írj privátba, ha még mondani szeretnél valamit. Ezt a többieknek is mondom, akik félnek a lepontozástól.
2012. máj. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!