Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet úgy menyasszonyi ruhát venni, hogy még nem jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve élünk együtt, és már nagyon benne van az eljegyzés a levegőben. Eltűnt 1-2 gyűrűm, párom épp most "segít egy barátjának" gyűrűt nézni, és állandóan kérdez, hogy szerintem milyen lenne jó (a barátját nem avatta be, én gratuláltam neki, kérdeztem, mikorra tervezi az eljegyzést, és közölte, hogy még nem tervezi), stb. És nézegettem neten ruhákat, hogy mégis milyen árban vannak, és annyira megtetszett egy, hogy jaj... :( De félek, hogy párom megtalálná itthon, máshoz meg nem rejthetem, mert a családban senki se tud titkot tartani. A barátnőim is állandóan elszólják magukat. De olyan szép ruha...! (És az ára is nagyon jó.)


Ti mit gondoltok?



2012. máj. 5. 10:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
53%

Ha tetszik, és jól áll vedd meg.

Végül is te már tudod, hogy lesz esküvő. A kérdés, csak az, hogy mikor.

2012. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:
64%

én meg simán vennék babaruhát is előre, nem félek semmi ostoba babonától. nem ezen fog mulni hogy valaki él vagy nem...


látom amugy beindult a lepontozás :D a jó kis merev begörcsölt babonás hölgyek ebben élik ki magukat de a szemembe egyik se merne mondani semmit:D ejej. mondjuk vagány némelyik hozzászólás "na csak ne igyál előre a medve bőrére, lesz ez még így se" stílus :D

2012. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm neked is a választ! Én is látom, hogy mindenki lepontoz mindenkit, pedig én még a legironikusabb válaszokra is rányomtam, hogy hasznos, mert tényleg érdekel, hogy ki mit gondol.
2012. máj. 5. 12:51
 44/108 anonim ***** válasza:
76%

Hát ennyiért tényleg képtelenség otthagyni ezt a gyönyörűséget! :))


Én csak azon gondolkozom, hogy ha belevágsz és megveszed, akkor (tudván, h a kedvesednek fájna, ha tudná, h megvolt a ruha előre) képes leszel-e cipelni magaddal a titkot az egész házasság alatt, nehogy megbántsd.. Engem inkább ez nyomasztana, nem a babona.

2012. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 A kérdező kommentje:
Amúgy én babaruhát azért nem vennék, mert ha ne adj isten elvetélek, vagy halva születik a baba, akkor belehülyülnék, ha egy csomó babaholmit kéne pakolgatnom, vagy a berendezett babaszobát nézegetnem... Tehát nem hiszem, hogy attól, hogy van egy csomó babaholmim nem esnék teherbe, vagy attól menne el a baba, csak ha mégis lesz valami baj, és ott vannak a babaruhák... Kész elmebaj lehet anélkül is.
2012. máj. 5. 12:56
 46/108 A kérdező kommentje:
@44: Nekem is pont ez a bajom! Nagyon rosszul esne neki, ha megtudná x év múlva, hogy mondjuk már fél éve megvolt a ruha, mikor megkérte a kezem... Az megint más kérdés, hogy nem szeretném, hogy lássa, akkor se, ha eljegyzett, mert meglepetésnek szánom.
2012. máj. 5. 12:58
 47/108 anonim ***** válasza:
71%

"Nagyon rosszul esne neki, ha megtudná x év múlva, hogy mondjuk már fél éve megvolt a ruha, mikor megkérte a kezem..."


Szerintem meg egy kedves történet lenne, amin mindenki nagyon jót nevetne, mikor az unokáitoknak elmesélitek, hogy nagyi és nagyapó oda-vissza egymás háta mögött szervezték az esküvőt. :) Vedd meg!

2012. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem, ha még nem tudjátok h mikor lesz az esküvő (mert még eljegyzés sem vol), ne vedd meg a ruhát. Méghozzá azért, mert lehet, hogy mire aktuális lesz a dolog,addigra full más fog tetszeni (mert hidd el,miután megvetted,akkor is fogsz nézelődni).

A másik, h mit érezne szegény párod,ha ne adj Isten megtalálná a ruhát???

2012. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:
67%
Nem igaz hogy nincs egyetlen egy baratnőd sme aki tud titkot tartani??? Ha nincs fizesd ki a ruhat vagy egy részét és kérd meg az eladót hogy hagyd tartsd ott az elkovetkező xxx hónapra....Ha minden ugy all ahogy te latod,akkor max egy éven belul gondolom megvan az esküvő. De! Azért készitsd fel magad mindenre,szoval legyel tisztaban azzal hogy BÁRMI xar beüthet,hogy akkor esetleg ne törj össze nagyon. (itt nem okvetlenül arra gondolok hogy elhagy,tenyleg beüthet bármi más).
2012. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Beszéltem az eladóval, holnap felpróbálom a ruhát, és meglátjuk. Lehet, hogy rajtam idétlen lesz. (De akkor változatlanul nagyon tetszik!) Majd írok, hogy végül mi lett.


A barátnőim nagyon jól ismerik a páromat, rendszeresen találkoznak, és ha az egyiknek elmondom, elmondják egymásnak, és az egyik barátnőm képtelen tartani a szájacskáját. Ilyen freudi elszólásokban mindent megoszt mindenkivel. Észre se veszi, és már kiszaladt a száján. Pedig nem pletykás vagy ilyesmi, egyszerűen képtelen titkot tartani, főleg egy nagy titkot, és állandóan azon kattog az agya, hogy nem mondhatja el, nem nem szabad, és persze, hogy kicsúszik a száján. Szóval a barátnőim reménytelenek titoktartás szempontjából. Esetleg a bátyáméknál tudnám elrejteni a ruhát, nekik van egy kulcsos ruhásszekrényük, tesóm és sógornőm 7 lakat alatt őrizné anyámtól. Mert, ha ő megtudja...! Az maga az Armageddon... Neki nem kiszalad a száján, hanem kreál hozzá egy történetet! :D Ami senkinek se hiányzik.


Szóval először felpróbálom a ruhát, utána kitalálom, hogy mi legyen.

2012. máj. 5. 15:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!