Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet úgy menyasszonyi ruhát venni, hogy még nem jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve élünk együtt, és már nagyon benne van az eljegyzés a levegőben. Eltűnt 1-2 gyűrűm, párom épp most "segít egy barátjának" gyűrűt nézni, és állandóan kérdez, hogy szerintem milyen lenne jó (a barátját nem avatta be, én gratuláltam neki, kérdeztem, mikorra tervezi az eljegyzést, és közölte, hogy még nem tervezi), stb. És nézegettem neten ruhákat, hogy mégis milyen árban vannak, és annyira megtetszett egy, hogy jaj... :( De félek, hogy párom megtalálná itthon, máshoz meg nem rejthetem, mert a családban senki se tud titkot tartani. A barátnőim is állandóan elszólják magukat. De olyan szép ruha...! (És az ára is nagyon jó.)


Ti mit gondoltok?



2012. máj. 5. 10:02
 81/108 anonim ***** válasza:
46%

Red4me


Fura egy természeted, felfogásod van neked. Én biztos nem lennék a feleséged :) (remélem azért nincs harag).

Főleg, hogy én is megvenném a ruhát :) (ezt már le is írtam ide, le is pontoztak érte).


A másik a gyűrű téma! A te felfogásoddal az is sértő, hiszen a másik semmit nem tud róla, és mégis hordania kell, akármilyet is kap. Jaa és ugye ott van az, hogy lehet nem is akar házasodni, akkor valószínűleg nem fog neki örülni, kényszerítőnek, ijesztőnek fogja tartani.... ugyanez van fordítva a ruhával kapcsolatban is.

2012. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 anonim ***** válasza:
27%

Már miért kéne hordania? Vissza is lehet egy pasit utasitani, miért lenne kötelező neked igen mondani a nagy pillanatban? Te döntésed.

Ilyen pasi, ilyen gyűrűvel aztán mérlegelsz.


Mi jön ez után: "gyereket is szülnöm kell?" Hát igen.

2012. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:
50%
Ne igyál előre a medve bőrére!!!!!
2012. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nyugodtan vedd meg, főleg mert nem is drága!

Az én ruhám 80ezer volt :)


Előre is sok boldogságot! És ne foglalkozz a legtöbb, lehúzós hozzászólóval, ők csak irigyek :D

2012. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látom, ez az egyik legnépszerűbb kérdés errefelé :D
2012. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó vagyok.

Megkérdeztem a Vőlegényem, hogy ő mit gondolna erről az esetről ,ha mindezt én csinálnám, mármint ha előre megvettem volna a ruhát. Ő azt mondta, hogy nem lenne se mérges, se csalódott, hanem azt gondolná, hogy ez egy aranyos gesztus. :)

2012. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
74%

86-os!


Végre valaki, akinek szintén nem akadna ki ezen a párja! :)

De ezért csúnyán lefognak pontozni itt most téged :)

2012. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 anonim ***** válasza:
61%

86-os vagyok.

Hehe, 87-es, igazad van ;)

2012. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:
68%
Na, akkor már megkérdeztem az én páromat is. Ő se akadna ki, szerinte örülhetne a faszi, hogy a csaj már várja a lánykérést :D
2012. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
68%
Na most már én is megkérdeztem a párom. Azt mondta ő sem akadt volna ki rajta...
2012. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!