Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet úgy menyasszonyi ruhát venni, hogy még nem jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve élünk együtt, és már nagyon benne van az eljegyzés a levegőben. Eltűnt 1-2 gyűrűm, párom épp most "segít egy barátjának" gyűrűt nézni, és állandóan kérdez, hogy szerintem milyen lenne jó (a barátját nem avatta be, én gratuláltam neki, kérdeztem, mikorra tervezi az eljegyzést, és közölte, hogy még nem tervezi), stb. És nézegettem neten ruhákat, hogy mégis milyen árban vannak, és annyira megtetszett egy, hogy jaj... :( De félek, hogy párom megtalálná itthon, máshoz meg nem rejthetem, mert a családban senki se tud titkot tartani. A barátnőim is állandóan elszólják magukat. De olyan szép ruha...! (És az ára is nagyon jó.)


Ti mit gondoltok?



2012. máj. 5. 10:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 anonim ***** válasza:
68%
gratulálok :) na és milyen lett a gyűrű? :D tetszik?
2012. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon-nagyon gratulálok!!!! Hogy történt a lánykérés? Milyen a gyűrű? :)
2012. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/108 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok, kérdező! Ezek szerint minden a legjobban alakult. :)
2012. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/108 anonim ***** válasza:
67%

"Hogy történt a lánykérés?"


A lánykérés úgy kezdődhetett, hogy a srác megtalálta az arasusogót és rájött, itt már nincs visszaút:P

2012. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 A kérdező kommentje:

Az eljegyzés nagyon aranyos és vicces volt. :) Elmentünk a kedvenc helyünkre vacsorázni, hogy szusszanjunk egy kicsit, mert eddig a szakdolgozatom miatt kicsit feszült voltam, de múlt héten leadtam! :) Az volt gyanús, hogy egy ilyen vacsorát nem szoktunk 1-2 héttel előre megbeszélni, csak aznap, vagy előtte, hogy menjünk-e, de mivel szakdogát se írok havonta, így az is benne volt, hogy emiatt beszéltük meg előre. Párom köttetett a legjobb barátnőmmel egy csokrot (együtt jártunk középsuliba és virágkötőnek is együtt tanultunk, de nem egy helyen dolgozunk), szépen belekötötte a két gyűrűt is Megérkeztünk az étterembe, rendeltünk, én kimentem a mosdóba, párom addig elővarázsolta valahonnan a csokrot (mint később kiderült, barátnőm hozta el). Odaadta, vigyorgott rám, mint a vadalma, kicsomagoltam a selyempapírból, nézegettem, megláttam az egyik gyűrűt, aztán a másikat... Én is vigyorogtam... :D És megkérdezte, hogy lennék-e a felesége... :) Alig tudtuk kiszedni a gyűrűket a csokorból! :D Jól érzetem magam, számítottam is rá, meg nem is, hogy az az este lesz az... :) Vagy inkább csak reméltem.


A gyűrűk nagyon szépek, egyszerű, lekerekített, fehérarany karikák, teljesen egyformák (méretre persze nem, de pl. vastagságra igen), belül a monogramunk és 2012. Szóval egyszerű, mégis egyedi. :) És a párom még most sem tud semmit a ruháról (se a barátnőim)! :D Végül nagymamámhoz rejtettem a ruhát, neki elmondtam, hogy esküvő lesz, de hivatalosan csak hétvégén lesz ebéd. Persze a szüleink már tudják, elmondtuk nekik, de a testvéreink, unokatestvéreink nem sejtik. :)

2012. máj. 14. 18:04
 106/108 anonim ***** válasza:
66%
Jaj de jó, akkor sok sikert nektek! Most már aztán belevetheted magad igazán az esküvőszervezésbe! :)
2012. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/108 NagyHunor válasza:
3%
szerintem vedd meg, és parádézz benne a fő utcán...idióta
2012. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 anonim ***** válasza:
55%
Gratulálok!!! Nagyon nagyon aranyos a történet:)
2016. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!