Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet úgy menyasszonyi ruhát venni, hogy még nem jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve élünk együtt, és már nagyon benne van az eljegyzés a levegőben. Eltűnt 1-2 gyűrűm, párom épp most "segít egy barátjának" gyűrűt nézni, és állandóan kérdez, hogy szerintem milyen lenne jó (a barátját nem avatta be, én gratuláltam neki, kérdeztem, mikorra tervezi az eljegyzést, és közölte, hogy még nem tervezi), stb. És nézegettem neten ruhákat, hogy mégis milyen árban vannak, és annyira megtetszett egy, hogy jaj... :( De félek, hogy párom megtalálná itthon, máshoz meg nem rejthetem, mert a családban senki se tud titkot tartani. A barátnőim is állandóan elszólják magukat. De olyan szép ruha...! (És az ára is nagyon jó.)


Ti mit gondoltok?



2012. máj. 5. 10:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne vedd meg előre,csak kérd meg az eladót,hogy tegye félre.Meg ha mégis megtalálná a párod,az elég hülyén nézne ki:D
2012. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
91%

Hülyeség előre megvenni. Lehet, hogy a barátod eljegyez, de csak 3 év múlva akar elvenni (manapság nem meglepő, hogy évekig jegyben járnak)

Addigra meg a te stílusod is megváltozhat.

Az elmúlt fél évben, nekem annyi ruha tetszett, hogy két kezemen nem tudom megszámolni. És mind más.

2012. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 A kérdező kommentje:
@32: Eddig azért nem jegyzett el, mert egyikünk se akar évekig jegyben járni, pedig mikor összeköltöztünk, felmerült a részéről, hogy mi lenne, ha... Aztán megbeszéltük, hogy amíg nincs kilátásban az esküvő, addig felesleges lenne eljegyeznünk egymást. (Akkor nem álltunk valami fényesen anyagilag, a karikagyűrűk megvétele is olyan kiadás lett volna, amit nem engedhettünk meg magunknak, mert mindketten aranyat szerettünk volna. Most már van félretett pénzünk, amit direkt az esküvőre és a gyerekekre spóroltunk, hisz házunk már van.)
2012. máj. 5. 12:00
 34/108 anonim ***** válasza:
97%

32-es vagyok. Értem én, és persze mindenre van ésszerű magyarázat. :)

Nézd, ha meg akarod venni, akkor nincs az az isten, aki ebben megakadályozzon. Ilyen értelemben fölösleges a kérdésed. :)

2012. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:
77%

Én még akkor megvettem,amikor nem is ismertem a páromat :-)

Megtetszett,volt rá pénzem.

A Párommal 3 éve vagyunk együtt,most úgy néz ki,hogy egyenlőre nem lesz esküvő,de nekem meg van a ruhám és ez a lényeg.

3,5 éve vettem,ha még 3 évig se veszem fel,akkor is jó lesz,méretre igazítható 38-42ig,szóval kicsi az esélye,hogy ne legyen jó.

Ha meg nem vesz feleségül a párom,akkor tökéletes báli ruha lehet belőle,mert nem hófehér(hófehéret nem akartam)

2012. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
78%
Én n venném meg.sose tudni mit hoz a sors. Neem már az is furcsa hogy ennyi éve együtt éltek de eljgyzés se volt. Ilyen szitukban együtt szokták megbeszlni hogy na akkor mikor legyen az esküvő nem még eljegyzés.mi 1 hónap összeköltözés után megbeszéltük esküvő r egy hónapra meg is volt . Azóta is 12 éve boldogok vagyunk.főleg ha babát akarsz sietni kéne az esküvővel vagy mért nem hozod fel a párodnak ezt? Nem jó a sorrendiség remélem nem haragszol meg.
2012. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 A kérdező kommentje:
@35: Jó, hogy írt egy "elvetemült" hölgyemény is. :) A párod tudja, hogy már megvan a ruhád? Nem kellemetlen? Mondjuk nálatok más, mert előbb volt a ruha, mint a fiatalember, de akkor is kicsit szokatlan. Én nem mondanám el neki, biztos szomorú lenne, hogy én már mindent kitaláltam (pedig nem, tényleg nem!), és tuti, hogy a lánykérést se úgy szeretném, ahogy ő tervezi, stb. Ilyen szempontból nem valami magabiztos, nagyon nehezen készít elő meglepetéseket, mert nem tudja, hogy örülnék-e annak, amit kitalál, mert nem mondok magamtól semmit, hogy mit szeretnék, csak, hogy "lepj meg". És tudom, hogy ezt nagyon utálja, de végül mindig olyan aranyos dolgokat talál ki. :) Születésnapomkor is mindig az van, hogy van egy ismerőse, aki a barátnőjének szeretne venni pl. egy varrós dobozt, de a srác nem tudja, hogy kékes vagy lilás színűt vegyen?! És most is ugyanezt csinálja a gyűrűkkel, hogy a srác nem tudja, hogy fehérarany legyen, vagy vegyes, köves legyen-e a lányé, vagy nem, hogy vannak méretezve a gyűrűk, stb... Szóval nagyon átlátszó a módszere, de játszom a buta tyúkot, hogy fogalmam sincs, mi tetszene annak a lánynak, mégis milyen gyűrűket, ékszereket hord, hogy kb. milyen az ízlése? Természetesen a válasz az volt, hogy hasonlít az enyémhez, mind mindig... :D A klónjaim szaladgálnak a városban. :)
2012. máj. 5. 12:23
 38/108 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan mint babaruhát venni terhesség nélkül vagy barátnő nélkül óvszert venni.
2012. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 A kérdező kommentje:
@36: Nálunk is felmerült az eljegyzés, mikor összeköltöztünk, de nagyobb esküvőt szeretnék, és nem volt pénzünk, ezért elvetettük az ötletet. Nem akartunk évekig jegyben járni, az olyan komolytalan. Megbeszéltük, hogy ha lesz x megtakarításunk, és úgy állunk, hogy jöhet a baba, akkor eljegyzés és esküvő. A pénz megvan, a fősulit most fejezem be, tehát már az se lesz gond. Volt szó arról, hogy fősuli mellet babázok, de olyan szintű vizsgadrukkom van, hogy képes vagyok elájulni, ezért nem találtuk jó ötletnek. Szóval elértünk a 4 éve megbeszélt állapothoz. Felvetni azért nem akarom, mert bármennyire is nagyképűen hangzik, biztos vagyok benne, hogy gyűrűket néz, és nem akarom elrontani a meglepetését.
2012. máj. 5. 12:30
 40/108 A kérdező kommentje:
Srácok, azért óvszer mindig legyen nálatok! :)) Babaruhát én se vennék előre.
2012. máj. 5. 12:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!