Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Családi kapcsolatomban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatomban a párommal élek. Két gyermekünk is van. Meghívtak bennünket egy esküvőre, de kikötötték, hogy a gyerekeinket nem vihetjük. Ti elmennétek így?

Figyelt kérdés

#esküvő #Család. gyerekek
2014. máj. 29. 09:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
85%

"Családi kapcsolatomban a párommal élek. " ez a mondat mit jelent? segítene valaki?


egyébként én is elmennék, ha tudnám, jó okuk van arra, hogy ne vigyem a gyerekeimet.:) ezt meg kell tőlük kérdezi, hogy miért kérik, hogy ne vigyétek. Lehet itt a legextrémebb dolgokra is gondolni, pl. sztriptíztánc bemutató vagy mittudomén:)

2014. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
87%

én esküvőmön hívtuk a gyerekeket aminek az lett a vége hogy bementek a lagzin az asztalok alá és csikizték az emberek lábát aztán megláttak engem és az én lábamat kezdték csikizni és azt mondtam álljanak le ,mert nem vagyok csikis azt mondta hazudok és tovább folytatta. A szülők meg nem szóltak rájuk semmit csak mosolyogtak hogy de édes,ha ezt tudom én is kikötöttem volna hogy nincs gyerek vagy csinálok egy gyereke sarkot a lagzin.

Ha a gyerekek nagyok nem vagytok összenőve és néha nem árt élni az életedet nélkülük mert a végén még anya oroszlánná válsz akinek nincs házasélete...

2014. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:
85%

most egy pár órára csak le tudtok válni a gyerekekről nem?

ti is szórakoztok, ők is elvannak.

talán baromi neveletlenek a gyerekeitek, azért nem akarja a menyasszony. mondjuk meg is értem, egy két gyereket a buszon én is tarkón tudnék vágni, mikor anyuka meg ül mint a tejbetök

2014. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó ott a szülőket nem kellett volna meghívni nem a gyerekeket.
2014. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 anonim ***** válasza:
90%
Én elmennék úgy is. Az az igazság, hogy engem is idegesített a sok gyerek az esküvőmön, pedig amúgy nagyon szeretem őket, de nem esküvőre valók. Nem tudnak egyhelyben ülni, szaladgálnak, kiabálnak, aztán álmosak, nyűgösek lesznek, a vendégek hamar hazamennek, mert le kell fektetni a gyereket. Én is jobban örültem volna, ha gyerek nélkül jönnek, a legtöbben meg tudnák volna oldani, hogy otthonhagyják a nagyszülőkkel, csak sokan nem akarják(miért??). Persze, nem mondtam senkinek, hogy gyerek nélkül jöjjön, mert nem akartam volna konfliktust, de ha csak rajtam múlik, akkor jobban örültem volna, ha így van, és nem megy haza a baráti köröm és a rokonságom nagyrésze 11kor, mert álmos a gyerek...
2014. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 anonim ***** válasza:
23%
Nem mennék el. A gyerekek hozzánk tartoznak. Még nem is voltam olyan lakodalomban, ahol kitiltották a gyerekeket. Ez nagy bunkóság.
2014. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 anonim ***** válasza:
70%

Huh, kérdező, hogy finoman fogalmazzak, mezőgazdasági segédmunkás a gondolkodásmódod. Olyan alapvető dolog nem jut eszedbe, hogy

-egyedül lenne a gyerek, mert nincs mondjuk csak egy a családban/baráti körben

-nem tudnának a szülők felhőtlenül szórakozni, mert a gyerekre kellene figyelni, azt kellene nevelni egész idő alatt

-nem való egy kisgyereknek a lagzi, ahol esélyes, hogy részeg emberrel találkozik

-a menyasszony vagy a vőlegény nem szereti a gyerekeket

Stb....

2014. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul látod a dolgokat kedves kérdező. Lehet hogy a te gyerekeid nem rosszak és neveletlenek, de pl nagyon sok gyerek az. Na ezek a gyerekek igazán el tudják rontani az esküvőt. Pl én is voltam esküvőn gyerekkoromban , velem nem volt gond. A mi esküvőnkön sem volt gond a tesóm gyerekeivel. Az új sógornőmnek is van 2 gyereke, és nem rég voltak egy ismerős esküvőjén. A kicsi fertelmes rossz volt, csúszott mászott a táncolók között, mikor amúgy is kevés volt a hely, minden fényképbe beleugrált, az anyuka és a tesóm nem is figyeltek rá hiszen ők most épp kikapcsolódtak, piáztak stb.. A vendégek meg felháborodtak , jól ki is beszélték őket. Szóval ha meg hívnak a gyerekeim nélkül ismerősök, barátok, akkor elmegyek és nem sértődök meg hanem megértem őket. Ha mondjuk a tesóm tiltaná ki az unokahúgát( gyerekemet) az esküvőjéről az kicsit rosszul esne, de elfogadnám a döntését.Szóval jól kibuliznánk magunkat kettesben a férjemmel a gyerek nélkül. Ti gyerekek mellett tudnátok ugyanolyan jól is szórakozni?
2014. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen alapon az alkoholtis tiltsuk ki mert véletlenül valaki többet isik megárt és részeg lehet az esküvődön.
2014. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tetszik ne menjetek, ha meg el akartok menni maradjanak otthon a gyerekek. Az ő esküvőjük, az ő szabályaik! Mekkorák a gyerekek?
2014. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!