Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mennyit kért el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit kért el a fotós esküvőre, ha hivatásos volt nem barát/ismerős? Eléggé elakadtam.

Figyelt kérdés

Írtam jópár fotósnak és sajnos ha azt szeretném hogy a szertartások,kreatív illetve lagzin is fotózzon mindegyiktől megkaptam a minimum 120 ezres ajánlatot. Én meg hülye fejjel laikusként 80 körül számítottam de abba nincs benne a lagzi amiről kellenek fotók de őszintén nagyon nagyon soknak találom a 120 ezret. Nem akarok királykisasszony lagzit, 50-en leszünk egy szép étteremben hagyományokhoz illően,tehát nem egy kastélyszálló stb. Értem hogy a fotósnak rámegy a napja meg hát utána még retusálgathat de akkor is sokallom. Próbálkoztam hobby fotósokkal de mindegyik korrekt volt,mondták egyszer van a "nagy napom" és nekik meg nincs olyan felszerelésük mint egy hivatásosnak tehát rendesek voltak hogy előre szóltak.

Ha ennél olcsóbban nem lehet akkor beletörődök, de nekem furcsa hogy drágább lesz egy ember mint a ruhám.



2014. szept. 12. 11:27
 71/115 anonim ***** válasza:
30%

70 én hiszek neked csak nekem az a fura hogy nem egykét ismerősöm fizetett 100ezret a fotósnak és szerintem nem lettek világszínvonalú képek.

Na befejeztem, már így is túlragoztam. Mindenki költsön annyi pénzt és arra amire akar, a lényeg hogy ne bánja meg.

Peace & Love

2014. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 anonim ***** válasza:
84%

Egyetlen dolog rosszabb annál, ha ostoba valaki, az, ha mellé rosszindulatú is. Főzöcskézz, de írd már ide a neved, hogy tudjuk, kinek írjunk 600as árajánlatot, vagy kinek az árajánlatát töröljük olvasás nélkül. :)

Az oké, ha megkérdezel egy ilyet, mert nem tudhatod, hogy mi mennyi, de ez a lehúzó fotósanyázó monológ, ami többször is előjött és persze jött azonnal, hogy Te mennyire felette állsz ennek, mert bezzeg te nem húzol le senkit. Kedves, magyarázó válaszok jöttek az elején, azért tart itt a történet, mert nem ezt a választ vártad és provokálsz egy teljes szakmát. :)

Továbbra is tartom, hogy ha nem ér ennyit, ne költs rá, de ne magyarázd már meg, hogy büdös mocskos emberek a fotográfusok.

Jah, igen. Nem fotós vagyok. Többek között a Te adódból keresek dupla annyit közszférában, mint Te az álommelóddal. Ha annyira szereted, csináld, de ne legyél már ezért mártír.

2014. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:
90%
71: világszínvonalú képeket nem is 100ért kapsz. ;)
2014. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
95%
#71: Az megvan, hogy pont azt írtuk, hogy 120-150E alatt csak az alsó kategóriát és amatőröket találsz mert aki színvonalat képvisel többet kér? :)
2014. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
22%

Jah és szánalmas hogy lenullázzátok azokat akiknek más a véleményük mint a tiétek :) Mondjuk nektek se lehet sok munkátok a fotós szakmában ha ráértek ilyenekre és emiatt megértem a keserűségeteket :))

Szép napot :D

2014. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 anonim ***** válasza:
87%

"Lehet idetévedt egy idealista,sznob társaság és egymásba kapaszkodva támadtok de egy percig se sikerült felhúznotok ha ez volt a cél. " - nem, a cél az volt, hogy megválaszoljuk a kérdésed. Megválaszoltuk. A következő sorok már a kifetésről szóltak, az újabbak pedig a fotós szakmát ért támadásokra válaszoltak. :)

Nem idealista sznob társaság, csak tájékozottabbak abban a kérdésben, amit feltettél. "én meg hülye fejjel laikusként 80 körül számítottam" - Te írtad, nem mi. Laikus vagy. Mi nem. Válaszoltunk. Tapasztalatból, azért mert végigjártuk ezt, vagy mert van ismerős/barát, aki profi, sokan itt pedig ezzel foglalkoznak a válaszadók között. :)

2014. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 anonim ***** válasza:
28%

74 ne csináld, az előbb még azt írtátok hogy 120ért már hipiszupicsudajót lehet kapni :D Akkor ez most hogy van? Jesszus akkor mit kaphat az aki 400at fizet :D

Na jó, tényleg befejeztem és kívánom legyen sok munkátok és minél több elégedettebb ügyfeletek.

2014. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
100%
Feljebb már cáfoltam ezeket az állításokat és szerencsére nem vagyok rászorulva, hogy itt bizonygassam mennyi munkám van. A vélemény és a valóság között meg lehet hatalmas a különbség. Mint esetünkben. A különbség az, hogy mi tudjuk miről beszélünk, Ti pedig olyanról beszéltek amiről fogalmatok sincs. Ezért írtam feljebb is, hogy kár így vitázni és kezd is méltatlanná válni.
2014. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 anonim ***** válasza:
90%
Hol írtuk, hogy 120-ért hipiszupicsudajót kapni? Én speciel azt írtam, hogy ennek kb. a duplájáért dolgozom. ;)
2014. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 anonim ***** válasza:
100%

77: továbbra sem ebből élek. :)

A családban van fotós, én baktrériumgenetikus vagyok és igen, csudijól ráérek, lógatom a lábam. Ma egész nap. Szarkazmus nélkül.

2014. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!