Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mennyit kért el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit kért el a fotós esküvőre, ha hivatásos volt nem barát/ismerős? Eléggé elakadtam.

Figyelt kérdés

Írtam jópár fotósnak és sajnos ha azt szeretném hogy a szertartások,kreatív illetve lagzin is fotózzon mindegyiktől megkaptam a minimum 120 ezres ajánlatot. Én meg hülye fejjel laikusként 80 körül számítottam de abba nincs benne a lagzi amiről kellenek fotók de őszintén nagyon nagyon soknak találom a 120 ezret. Nem akarok királykisasszony lagzit, 50-en leszünk egy szép étteremben hagyományokhoz illően,tehát nem egy kastélyszálló stb. Értem hogy a fotósnak rámegy a napja meg hát utána még retusálgathat de akkor is sokallom. Próbálkoztam hobby fotósokkal de mindegyik korrekt volt,mondták egyszer van a "nagy napom" és nekik meg nincs olyan felszerelésük mint egy hivatásosnak tehát rendesek voltak hogy előre szóltak.

Ha ennél olcsóbban nem lehet akkor beletörődök, de nekem furcsa hogy drágább lesz egy ember mint a ruhám.



2014. szept. 12. 11:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy értékesebb vagyok ,ezt te hangoztattad hogy a fotós értékesebb ez kozmetikusnál. És nem megy szarul,ha valaki ennél több vendéget bevállal egy nap az futómunka,az olyan is.
2014. szept. 12. 13:03
 32/115 anonim ***** válasza:
100%

bocs de most ki tehert arról hogy mennyi melód van?

ahova én járok, ott teltház van hetekkel előbb tudok időpontot érni a kutyának. és ott télen is sokan vannak!

menj el akkor egy helyre, ahol többen dolgoztok.

az hogy te nem kérsz felárat mert házhoz mész - magánügy


milyen bérleti díj? most házhoz mész vagy nem?

2014. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/115 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy fogalmad sincs arról amiről beszélsz, így pedig nehéz vitatkozni. :)
2014. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 anonim ***** válasza:
90%
Akkor valamit rosszul csinálsz . Ahova en hordom a kutyámat , 2 héttel hamarabb kell időpontot kérni . Amikor viszem, meg benn van az előző , es amikor hozom mar Ottvan a következő .
2014. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 A kérdező kommentje:

Házhoz is megyek és üzletem is van, pl idősebbek illetve mozgásképtelen vendégem is van azokhoz kimegyek házhoz mert nem tudják/akarják behozni.

De jól eltértünk 4 oldalról a tárgyról, látom ha valaki nem ért egyet a nézeteitekkel az már csak hülye lehet.

Kérdésem az volt és az is hogy ki mennyit fizetett a fotósnak nem az hogy kitárgyaljuk melyik vállalkozás éri meg jobban.

2014. szept. 12. 13:07
 36/115 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint a kutyakozmetikusokból is a bénább fajta vagy hogy csak ennyi melód van. Istenem, soha nem indítanék vállalkozást, ha csak 100-at keresnék :\ inkább elvagyok az alkalmazotti munkámmal 21 évesen, de keresek 170-et.
2014. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 A kérdező kommentje:
Mondom én hogy most a kutyakozmetikát tárgyaljuk csak. Én is egymás után vállalom a kutyákat de nem 6-ot egy nap mert akkor csak összecsapott lenne az egész, főleg mindenki délután hozná mert délelött dolgoznak.
2014. szept. 12. 13:08
 38/115 anonim ***** válasza:
100%

ha lenne eszed, akkor be lehet reggel adni a kutyát és du hazavinni, de neked ehhez nincsen gógyid.

akkor csinálj egy kutyát 8 óra alatt és majd a rokonok csinálnak ifonnal képeket.

2014. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Imádom a CFO-nkat :D
2014. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/115 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltuk, sőt azt is leírtuk, hogy miért ennyi, amibe Te belekötöttél és megpróbáltad megmagyarázni az ellenkezőjét, úgy, hogy fogalmad sincs róla, de, hogy ne vesszen el az információ, még egyszer:


120-150eFt/egész napos esküvő ár alatt csak olyat találsz aki feketézik és/vagy nem fordít elég időt a képedre és/vagy nincs megfelelő felszerelése. Nem azért mert lehúzós, hanem azért mert így tudja gazdaságosan kihozni. Tudok kollégáról aki 300eFt felett kér és még Ő sem húz le senkit. Vannak prémium kategóriás szolgáltatások/termékek amik jóval magasabb áron kerülnek értékesítésre mint amibe belekerül az előállításuk. A BOSS boltba sem mész be, hogy "mi kerül egy kosztümön 600ezerbe?!", így ezt itt sem kellene.


ui.: Egy PROFI (tehát professzionális) esküvőfotózáshoz használható felszerelés mindent egybevetve autó nélkül is több mint tízmillió forintot tesz ki és ilyen itthon csak a legeslegfelső kategóriának van akik 3-400e/esküvő áron dolgoznak. Csak, hogy tudjuk a helyén kezelni a szavakat.

2014. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!