Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mennyit kért el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit kért el a fotós esküvőre, ha hivatásos volt nem barát/ismerős? Eléggé elakadtam.

Figyelt kérdés

Írtam jópár fotósnak és sajnos ha azt szeretném hogy a szertartások,kreatív illetve lagzin is fotózzon mindegyiktől megkaptam a minimum 120 ezres ajánlatot. Én meg hülye fejjel laikusként 80 körül számítottam de abba nincs benne a lagzi amiről kellenek fotók de őszintén nagyon nagyon soknak találom a 120 ezret. Nem akarok királykisasszony lagzit, 50-en leszünk egy szép étteremben hagyományokhoz illően,tehát nem egy kastélyszálló stb. Értem hogy a fotósnak rámegy a napja meg hát utána még retusálgathat de akkor is sokallom. Próbálkoztam hobby fotósokkal de mindegyik korrekt volt,mondták egyszer van a "nagy napom" és nekik meg nincs olyan felszerelésük mint egy hivatásosnak tehát rendesek voltak hogy előre szóltak.

Ha ennél olcsóbban nem lehet akkor beletörődök, de nekem furcsa hogy drágább lesz egy ember mint a ruhám.



2014. szept. 12. 11:27
 81/115 anonim ***** válasza:
24%
Jaj értem, benéztem, akkor jó fotókat 200ért kaphat az ember. Ez esetben nem értem miért mondjátok a csajnak hogy fizesse ki a 120at a fotósának amikor az ennyiért nem fog jót produkálni és akkor már jobb lenne ha nem dobná ki az ablakon feleslegesen a pénzét. Épp hogy lekellett volna beszélnetek a fotósról hogy ne égesse a fotós társadalmat a munkáival ;)
2014. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
87%
Volt egy pillanat amikor azt hittem, hogy érted amit olvasol.
2014. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
25%
Értem én. Azzal kezdtétek hogy ne legyen smucig mert ennyibe kerülnek a fotók minimum és a végére kiderül hogy ennyiért nem is kaphat jó minőséget, mert az 150től kezdődik... szóval miért is fizessen ki 120at ha nem kap érte jót? Tudom te 250be kerülsz vagy mennyibe de miért is támogatod a 120as kollégát ha szerinted nem ad ki jót a kezéből?
2014. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem érted. Olvasd el kérlek újra a válaszaimat, ha azokból nem érted meg akkor sem fogod ha újra leírom. Ne haragudj meg rám ezért.
2014. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az itt válaszolók abból indultak ki, hogy azért azoknak a nem nevesített 120as fotósoknak írt a kérdező, mert az tetszett neki. Ha tetszett neki és jónak találta, akkor miért adjon ki rá többet? (Ott az igényekhez mért költség volt kérdés.) Ettől függetlenül le lett írva, hogy 120 a középkategória alja, más 150-160at írt a középkategórára valahol az elején és a legjobbak már 200 fölé lettek árazva. Nem tudjuk, kitől kért árajánlatot, látatlanban senki nem szarozott. Milyen csodás szakma, nem? Bezzeg, ha informatikusokról kérdeztek volna. :) :D :D
2014. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk ismerős volt, de ugyanannyit kért mint másnak, annyi, hogy mivel ismertük ezért már a készülődésre jöttek hozzánk, nem ismerősnek meg csak a helyszínre mentek volna. 135 ezer volt, koradélutántól a "vonatozásig". (nálunk úgy van, hogy menyasszonytánc, átöltözünk, utána ilyen gyertyás tánc, aztán újasszony tánc, újember tánc, utána meg a vonatozás, amit mindenki utál, de a végén mindenki beáll és röhög mint a fakutya. lol)

Amúgy nekünk a készülődéskor meg a szertartásokon fotózott egy hobbi fotós ismerős is, jó minőségű bonbonért cserébe és tök jó volt, mert lettek jobb képei is, mint a hivatásosnak!

2014. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
30%
Átlagos embernek átlagos esküvőre nem kell a 200 ezer+ kategória amúgy szerintem. Felesleges. Azt bírom, mikor valaki írja, hogy de annak a képei óriás plakáton is megállják a helyüket. Ja lehet, de nekem csak az albumomba mennek 9x13-as képek, meg egy van kirakva keretbe oszt ennyi. Nem azt mondom, kell a rendes és jó fotós, nem csak ilyen gagyi fotós, de 200 ezer forintos sztár fotós minek?
2014. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
78%
Lol, és akkor lenullázzák, hogy 135 ezeret fizettünk a fotósunknak. Így válaszoljon az ember arra, hogy mennyit kért a fotós.
2014. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 anonim ***** válasza:
35%
86, jaj ne írj ilyet mert az itteni fotósok szerint hobbi fotós fizikai képtelenség hogy jobb képet csináljon mint egy hivatásos :D
2014. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim ***** válasza:
68%
#87: Ennek a történethez semmi köze az óriásplakáthoz vagy a mérethez. A professzionális fényképezőgépek sem azért drágábbak mert aránytalanul nagyobb a szenzoruk pixelszáma ami miatt tovább nagyítható az általuk készített kép hanem azért mert az automatikus élességállítási rendszerük akkor sem hal meg ha gyertyafénykeringő van és pár gyertya világít csak a teremben, sőt az elkészült képen is látszani fog valami a képzajon kívül. Olyan körülmények között is használhatók maradnak (az esküvői körülmények tipikusan ilyenek) amikor a párszázezres belépő/félpro gépek már nem azok.
2014. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!