Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
 151/164 anonim ***** válasza:
Végül hogy döntöttetek?
2014. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/164 anonim ***** válasza:
19%

"De ez a te döntésed, se mi, se a férjed nem szólhat bele"


Ja akkor majd gyerektartást sem kell utáni fizetnie ugye, hisz nem szólhat bele. Érdekes hogy ilyenkor senki nem írja, hogy két ember kellett hozzá és vállalja tettének következményét csak akkor ha apának fizetni kell.

2014. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/164 anonim ***** válasza:
63%

Akárhogy is, a férj részéről mindenképpen taplóság, hogy csak akkor kell neki a gyerek, ha fiú, a lányt meg nyugodtan megölethetik, ettől függetlenül megtartanám a gyereket, mert ellenzem az abortuszt.

És ezentúl tablettát szednék, és pont. Főleg, ha kislány lesz...

2014. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/164 A kérdező kommentje:

Nagyon megszerettem és bem tundnám elvetetni. Az az ultrahang mindent megváltoztatott bennem. Jelenleg a férjem elutazott 2 hétre, telefonom beszéltünk és azt mondta ha nem fiu lesz akkor mástol lesz majd neki.


Utolsó, általában havi 1x szexelünk ezért nem szeretném nagam roncsolni tablettával. Van hogy 2 havonta...

2014. okt. 27. 18:16
 155/164 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon örülök a döntésednek, szerintem abszolút helyes volt. :)

A férjed számomra ne is haragudj, de semmi ember. Az első válaszaidon a te esetedben is mérges voltam, mert nem tetszett az értékrend, amit sugalltak, de örülök, hogy tévedtem, és kiderült, hogy érző ember vagy, aki csak kétségbeesett kicsit.

Azért remélem, fiú lesz, hogy ne csaljon meg vagy hagyjon el téged a párod, amennyiben neked fontos ez a házasság. Sajnos az alapján, amit mondtál róla, kinézem belőle, hogy manipulálja az óvszert, ha ez a gyerek sem fiú lesz, úgyhogy én nem merném a jövőben rábízni a védekezést.

Ha nem bízol benne, azt még megteheted, hogy aktus után ellenőrzöd a gumit, megtöltöd vízzel és megnézed, van-e rajta egy kis lyuk, amin csorog...akkor azon keresztül sperma is került beléd. De akkor megintcsak az utólagos cselekvés marad, az esemény utáni, és az is kontroll.

Ha jól tudom, mostanra már szabad elköttetned magad 3 gyerek alatt is és fiatalon, ha nem akarsz tablettázni, megfontolnám.

2014. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/164 anonim ***** válasza:
55%
Hát, bizonyos részről boldog a végkifejlet, mert nem erőszak hatására kell döntened, hanem szabad akaratodból. Viszont ha a férjed komolyan kiejtette a száján a "ha nem fiú lesz, akkor majd mástól lesz neki" szókapcsolatot, én azonnal beadnám a válópert. Az én fiamnak ilyen apja ne legyen, a lányomat meg alapból értéktelennek tartaná, és persze a lényeg, nem szeret sem téged, sem a gyerekét.
2014. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/164 anonim ***** válasza:
0%

Meg aztán, a havi egy szexért való tabletta is kisebb roncsolás szerintem, minthogy harmadszor is teherbeess egy nemkívánt gyerekkel, és most, hogy a férjed látja, hogy megtartod, simán bepróbálkozhat egy efféle trükkel, mondván, hogy akkor a 3.-at, 4.-et is megtartod biztos.

Mellesleg azt remélem, tudja, hogy nem a nőn múlik a gyerek neme, hanem a férfi hímivarsejtjének kromoszómáján. Azaz nem neked kell neki fiút szülnöd, hanem neki kell neked fiút nemzzen, ha annyira fontos a nem.

Ha neked nem tud, másnak sem...

Mindenesetre nagyon örülök neki, hogy adsz egy esélyt a babának az életre. :)

2014. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/164 anonim ***** válasza:
75%
Hát én el is válnék, ilyet mondana a párom h lesz mástól!
2014. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/164 anonim ***** válasza:
89%

Jó döntés volt kérdező!

A férjemnek meg megmondanám,hogy vagyok olyan jó nő,bogy két gyerekkel is találok mást helyette! Hú de bunkó!

Amúgy te mit válaszoltál neki erre?

2014. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/164 anonim ***** válasza:
58%

Ész nélküli lepontozás helyett érvelni kellene, emberek, nemde?

Mi a 0% azon, hogy a férje alighanem be fog próbálkozni a gumival, ezért át kéne gondolnia, mi a kisebb kár, ha már nem rúgja ki a férjét?

Bár a helyében én is azt tenném...

2014. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!