Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó házasságban éltünk a férjemmel 20 évig, amikor is két éve – a nagy korkülönbség miatt- megszűnt a házasságunkban a szexualitás. 26 évvel idősebb nálam, most 79 éves. Az utóbbi 2 évben szex nélkül éltem, és azt hittem, hogy fogom bírni. Most viszont- pár hónapja- egyszerűen nem ment tovább, kerestem egy szeretőt. Nem tud róla senki, maximálisan titokban tartjuk, mert nem akarom megbántani a férjem, szeretem őt. A házasságunk érzelmileg most is rendben van.Válni nem akarok, és nem az anyagiak miatt( független vagyok anyagilag, akár holnap kezdhetnék önálló életet, mindenem meglenne hozzá) de szeretem és nem akarnám olyan szituba kényszeríteni, hogy 79 évesen kelljen új életet kezdenie. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg még nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jó, tudom, nem mennétek hozzá egy 26 évvel idősebb férfihez...Vagy ha mégis, akkor most bevarrnátok... Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy ért véget a dolog?

2021. ápr. 24. 20:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/114 anonim ***** válasza:
53%

Emberbarátaim!

Ez egy jó kis beszélgetés lett, főleg, mert Kérdező vette a fáradtságot, hogy minden arra érdemesnek válaszoljon szépen sorban érdeme szerint :)


Az élet szerintem igencsak összetett, zavaros és kiszámíthatatlan. Elmondta a kérdező, hogy szereti a férjét. Ez egy érzelem. Talán nem mindenki ismeri, de létezik a dolog. Tehát nem akarja elhagynia a férjét. Plusz valóban felelősséggel tartozik érte. Nem azért, mert ATM, hanem azért, mert leélte vele az élete egyik fontos szakaszát. Kb. ő az egyetlen, aki el tudja most dönteni, hogy a kettejük viszonyában az a helyesebb, ha nem mondja el a viszonyt, hiszen annak nagyon veszélyes következményei is lehetnének. Egyszerűen jelenleg ez a helyes, felelős magatartás, ez szerintem nem is kérdés.

A saját igényeiről pedig nem szabad lemondania, mert abba meg bele lehet betegedni. Lelkileg mindenképpen.

Lehet álszentkedni, meg tudálékoskodni, hogy a hűség így, a hűség úgy, de fogadjuk el, hogy ez így rendben van szexuálisan inaktív, de szeretett férje mellett.


Ha a férj picit nyitottabb, vagy felvilágosultabb lenne, akkor maga kellene, hogy kérje ezt, hogy ne őrüljön meg mellette az asszony, ha már ő nem tudja kielégíteni.

Én ezt tenném az ő helyében.

Sőt, igazából erről kéne beszélgetni, hogy milyen férfi az olyan, aki megpróbál átsiklani a felesége (szerelme) egyik legfontosabb igénye felett...

2022. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/114 anonim ***** válasza:
49%

Utolsónak: valahol hallottam, hogy az szeretet nem egy érzelem, hanem egy döntés. Jóban-rosszban fogadott a kérdező hűséget. Nekem simán volt az életemben 2 olyan év, amikor nem szexeltem a férjemmel, mert veszélyeztetett terhes lettem, aztán abból épültem fel, aztán beteg lettem, abból épültem fel. Kva szarul esett volna, ha a férjem ilyenkor úgy gondolkodik, hogy beszélni a dologról nem kell, mert nincs miről, hiszen ezen változtatni nem tudok, ezért legitim, hogy félremegy. Vagy innentől minden kismama férje, vagy beteg pasi felesége felmentést kap, mert neki igényei vannak?

Egyik oldalról tehát én azt gondolom semmi nem "jár" egy kapcsolatban. A másik oldalról azonban nagyon köcsög dolog, ha az ember ezzel visszaél, tehát nem tesz meg mindent annak érdekében, hogy boldoggá tegye a másikat. Fenti példában pl.ha én le se sz*pom a férjemet a gyermekágy idején, gondolván, hogy úgyis ki kell tartson.

Az elején még volt szó megbeszélésről, amit a kérdező hárított, mondván, hogy nincs miről beszélni, az öreg nem tehet róla, hogy nem tud már szexelni, stb... Hát az esélyt azért meg kellett volna neki adni, hátha talál olyan módot, amiben élete hátralévő éveiben még örömet tud szerezni a feleségének.

Szóval a kérdésre a válaszom, hogy most már mindegy mit csinál, mert ez már 3 egyformán rossz döntés, ebből jól már nem lehet kijönni.

2022. máj. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/114 A kérdező kommentje:
#92:'Az elején még volt szó megbeszélésről, amit a kérdező hárított, mondván, hogy nincs miről beszélni, az öreg nem tehet róla, hogy nem tud már szexelni, stb... Hát az esélyt azért meg kellett volna neki adni, hátha talál olyan módot, amiben élete hátralévő éveiben még örömet tud szerezni a feleségének.' Az erre a passzusra utaló részt másold már be ide lsz! Mert ilyen a valóságban sem volt és az itteni irományban sem. Félreértettél valamit. Éppen én írtam, hogy a férjem beszélni se volt hajlandó a témáról, itt meg oltogattak, hogy mi a fenét lehet erről beszélni, a beszédtől nem lesz aktív. Még valami hülye hasonlatot is hozott valaki egy vak emberről meg a látásról. És még egy különbség: Te 2 évig voltál szexuálisan- kényszerből- inaktív. Én pont 2 évig próbáltam rendezni, de nem ment. A férjem most 80, 10 éve még simán lehet (és legyen is, mindent megteszek érte) de ez egyben az én hátralévő aktív 10 évem is lesz egyben. Ezzel a szemüveggel is mérlegeltél?
2022. máj. 12. 05:42
 94/114 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd meg neki az időskori megbecsülését, és maradjon minden titokban. (Sokak szerint nem lesz ez jó hozzáállás, le fognak pontozni.) De gondold végig! Szerintem tudja, hogy vannak szükségleteid. Ha így hagyod ezt a "hallgatólagos" dolgot akkor nyugalomban fogod tölteni az időd és ő is nyugodt lesz és megbecsült. Több olyan esetről tudok ahol a férfi fizikailag már képtelen volt szeretni a feleségét és elfogadta a helyzetet. Persze nem beszéltek róla de mindegyik sejtette, hogy mi a helyzet. Látszólagos megállapodás de mások szerint itt képmutatás.

Ha szeretetben vagytok akkor maradjon a titkos viszony. - Várom a lepontozást....

2022. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/114 anonim ***** válasza:
73%

Semmi erteome nem lenne lemondai se meg válni se.


Egy harmadik lenne csak a nyerő aki ugy sincs

2022. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/114 A kérdező kommentje:
#90: imádlak, remek volt a csut. Holnap telef?
2022. máj. 12. 17:19
 97/114 A kérdező kommentje:
#88, 89: nem értem, miért kell megkerdojelezni dolgokat, amiket leirtam,hiszem nem tudjátok bizonyítani az ellenkezőjét és és ervetek sincs, amivel legalább elméletileg tudnátok igazolni az allaspontotokat. Tehát nem ATM és 20-at letagadhat. Es nem zavarna a körül, az impotencia zavar. .. De valóban volt pár hozzaszolo, akivel itt is és priviben is jókat beszelgettunk. Megerte, köszi. Ami meg a jövőt illeti: marad a házasság és a titkos szerelem. ( már nem szerető, hanem kölcsönös szerelem, de a keretek nem valtoznak.) Mondjuk, úsznak már egy jót, mert most csak hazudok. De egyéb bajom nincs. Kösz mindenkinek.
2022. máj. 12. 17:29
 98/114 anonim ***** válasza:
46%

#96 Örülök! :)

Igen, beszéljünk!

2022. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/114 anonim ***** válasza:

Ne törődj mással, éld az életed:)


(már) 48F

2022. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/114 A kérdező kommentje:
#99: utólag is boldog szülinapot neked! Es örülök, hogy újra felbukkantal. Puszi
2022. máj. 13. 21:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!