Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó házasságban éltünk a férjemmel 20 évig, amikor is két éve – a nagy korkülönbség miatt- megszűnt a házasságunkban a szexualitás. 26 évvel idősebb nálam, most 79 éves. Az utóbbi 2 évben szex nélkül éltem, és azt hittem, hogy fogom bírni. Most viszont- pár hónapja- egyszerűen nem ment tovább, kerestem egy szeretőt. Nem tud róla senki, maximálisan titokban tartjuk, mert nem akarom megbántani a férjem, szeretem őt. A házasságunk érzelmileg most is rendben van.Válni nem akarok, és nem az anyagiak miatt( független vagyok anyagilag, akár holnap kezdhetnék önálló életet, mindenem meglenne hozzá) de szeretem és nem akarnám olyan szituba kényszeríteni, hogy 79 évesen kelljen új életet kezdenie. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg még nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jó, tudom, nem mennétek hozzá egy 26 évvel idősebb férfihez...Vagy ha mégis, akkor most bevarrnátok... Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy ért véget a dolog?

2021. ápr. 24. 20:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/114 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo! Nagyon drukkolok nektek. Aki nem volt ilyen helyzetben, az könnyen ítélkezik. Szinte ugyanilyen helyzetben voltam. Most 52 éves vagyok. Férjem 50. Kb 4.5 éve szünt meg az intim életünk, betegség miatt. Én 3 évig örlődem. Többször átbeszéltük. Férjem véleménye, hogy szexeltünk eleget, ha teli vagyok energiával, akkor menjek el futni. Én ugyanazt tettem, mint te. Én is jó karbanlévő, jómódú nő vagyok. Anyagilag holnap tudnék teljesen új életet kezdeni. DE! Vannak gyerekeink és volt rengeteg boldog évünk. Találtam egy fantasztikus férfit. Ez bármeddig jó lett volna nekem. De lettek érzelmek kölcsönösen és ezért nem találkozik velem többet. Boldog voltam újra és nagyon hiányzik az a férfi. Lassan 9 hónapja, h nem láttam. Szeretem a férjem, gyerekeim és nekem mellettük a helyem.

Sose gondoltam, h ilyen érzéseim lesznek egy napon.

Én sok boldogságot kívánok neked

2022. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/114 A kérdező kommentje:
#101: Igen, mindkettőnk története elég sablonos, és nem meglepő a szakítás sem. A szerelmed nem független? Nálunk sem szerelemnek indult, de egyikünk sem küzdött ellene, valahogy azonnal elfogadtuk. Nagyon vigyázunk mindkét házasságra, mindkettőt halálig tervezzük. De a kettőnk viszonyát is hosszú távra... Sajnálom, hogy a szakitassal újabb fájdalom ért, én tudom, hogy az is fájdalmas, amikor elszanod magad a csalasra. A futás és a szex- nem igazán egymást helyettesítő mozgásformak. 😒
2022. máj. 13. 21:42
 103/114 anonim ***** válasza:
100%

Hosszutávra terveztük. Nem ugrottunk bele fejest. Mindent átbeszéltünk. De az érzelmek hatása kiszámíthatatlan. Igen, ő is házas. Engem nagyon rosszul érintett, hogy vége lett. Semmi nem derült ki. Mindketten korrektek voltunk.

Jó hogy volt ő nekem és nagyon rossz hogy már nincs.

Tovább kellene lépni és keresni valaki mást.

2022. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/114 anonim ***** válasza:
69%

#101 #102 #103: Már sokkal megengedőbb vagyok ezzel a témával kapcsolatban, mint 20 évesen. Szerintem korrektül, a házasságotok "szentségét" megőrizve, azt óvva csináljátok tovább. Az élet sokszor felülírja a cukormázas gyermekkori elképzeléseinket. Én is nagyon szeretem a feleségemet, remélem soha, vagy nagyon sokáig nem kerülünk ilyen helyzetbe, mint ti. De mit lehetne tenni ekkor? Boldogtalanságban élni még 20-30 évet?

Ne hallgassatok senki ellenvéleményére, pont elég nektek, hogy a lelkiismeretetekkel megbékéljetek.

Sok boldogságot:)


48F


(#99 voltam)

2022. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/114 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, igazad van. Nem kötelező szenvedni 20-30 évet. De nem kötelező házasodni sem, örök hűséget esküdni. Aki nem gondolja komolyan, az legyen addig a párjával, amíg neki jól esik, aztán szétmennek, mikor jön a boldogtalanság. De választani kelljen már, mert ez így elég aljas!
2022. máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/114 anonim ***** válasza:
74%
#105 te mióta élsz párkapcsolatban? És hány éves vagy?
2022. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/114 anonim ***** válasza:
73%
106 jó kérdés 😃
2022. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/114 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem kell a megcsalást annyira természetesnek venni, mintha egy tök átlagos dolog lenne, meg még jó is. Az esetek 99%-ban nem vagyok ezzel kapcsolatban elfogadó, de pl a kérdező esetében azt gondolom, hogy érthető. Ettől függetlenül egy átlagos ember a 99%-ba tartozik bele.
2022. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/114 anonim ***** válasza:
100%

Az egészet végigolvasva most azt gondolom háromféle ember létezik.


Az egyik az, aki tud arról, hogy vannak szexuális igényei, amiket nem tud kielégíteni a létező kapcsolata és ezért máshol próbál megoldást találni. Ezeknek az embereknek van esélye arra, hogy kiegyensúlyozottabbak, boldogabbak legyenek, mintha nem tettek volna lépéseket.


A másik csoport abban hisz, hogy az igéretek ereje, a "házasság szentsége", a "hűség" mindent legyőz, még a szexuális kielégületlenséget is. Ezek az emberek szupererkölcsös-nek és rendkívül magabiztosnak mutatják magukat, de azt gondolom talán kevesebb esélyük van a boldogságra, amennyiben a a szexuális kielégülésük nincs biztosítva a kapcsolatukon belül.


A harmadik fajta szerencsés.

A létező kapcsolatában a szexuális és minden más igénye kielégítésre kerül. Az ilyen ember boldog tud lenni könnyedén.



Ha nem a harmadik csoportba tartozom, akkor inkább az elsőbe szeretnék tartozni.

2022. máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/114 A kérdező kommentje:
#109: Már-már filozófiai mélységekbe hatoltál ( ezért nem is biztos, hogy érti mindenki:)) de van egy negyedik csoport is: aki úgy dönt, hogy 'a szexuális kielégülése nincs biztosítva a kapcsolaton belül', ezért kilép és új kapcsolatot keres. Ez egy külön csoport, de elismerem, hogy végül ez a csoport is az általad sorolt 3 valamelyikébe olvad be,de eredetileg ( ha csak időlegesen is)önálló csoport. És ez lényeges szerintem, mert ha nem lép időben, akkor óhatatlanul az 1. vagy a 2. csopi tagja lesz, a 3.-ra tutira semmi esélye. Hm? Vélemény?
2022. máj. 20. 09:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!