Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó házasságban éltünk a férjemmel 20 évig, amikor is két éve – a nagy korkülönbség miatt- megszűnt a házasságunkban a szexualitás. 26 évvel idősebb nálam, most 79 éves. Az utóbbi 2 évben szex nélkül éltem, és azt hittem, hogy fogom bírni. Most viszont- pár hónapja- egyszerűen nem ment tovább, kerestem egy szeretőt. Nem tud róla senki, maximálisan titokban tartjuk, mert nem akarom megbántani a férjem, szeretem őt. A házasságunk érzelmileg most is rendben van.Válni nem akarok, és nem az anyagiak miatt( független vagyok anyagilag, akár holnap kezdhetnék önálló életet, mindenem meglenne hozzá) de szeretem és nem akarnám olyan szituba kényszeríteni, hogy 79 évesen kelljen új életet kezdenie. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg még nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jó, tudom, nem mennétek hozzá egy 26 évvel idősebb férfihez...Vagy ha mégis, akkor most bevarrnátok... Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy ért véget a dolog?

2021. ápr. 24. 20:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek kérdező!


Kettős játék - ez az egyetlen jó megoldás!

2021. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a 79 éves férjétől már ne valj el, ha egyébként jó a kapcsolatotok.

A szeretorol se mondja le, maradni minden, ahogy van. A te konkrét helyzetedben felesleges borítani .

2021. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 A kérdező kommentje:
#14: igen, végül is igazad van. Én viszont úgy éreztem sokáig, hogy ha meg lehetne őszintén beszélni és elfogadná és megértené azt, hogy hiányérzetem van, akkor talán még ment is volna a dolog szex és szerető nélkül. De a hallgatás bennem úgy csapódott le,hogy lényegtelen a probléma, szót se érdemel- persze, lehet, hogy nem az volt a hallgatás oka, hanem a kínos szitu. Minden esetre ez nagyban szerepet játszott abban, hogy 'szétnéztem a piacon'.
2021. ápr. 24. 21:51
 24/114 A kérdező kommentje:
#17: ez a mondat mit jelent konkrétan? Azt akarod sugallni, hogy aljasság amit csinálok( igen, az, én is így érzem) és az lenne a 'tisztességes', ha válnék? Az én szemszögemből egyébként vélhetően a válás lenne a legegyszerűbb, már ha ilyen fogalom használható ebben a helyzetben... De azt se érzem 'tisztességesnek'. Mert amíg minden OK volt, addig maradtam, most meg borítok olyan ok miatt, amiről végül is nem tehet?
2021. ápr. 24. 21:59
 25/114 anonim ***** válasza:
37%

...igazából miért jöttél össze egy ilyen idős férfivel? Ennek mi értelme van? Teljesen logikus, hogy egy 79 éves ember fizikailag elkezd leépülni, hamarosan szellemileg is.


Nagyszüleim korosztálya körülbelül ez a 79 év.

2021. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 anonim ***** válasza:
81%

Hú, ez kemény. Én még nem volt olyan helyzet,ahol a megcsalást támogattam volna a válással szemben, de itt nincs jó döntés. Természetesen elképzelhetetlennek tartom, hogy bármikor is összejöttem volna valakivel ilyen korkülönbséggel(14 év volt a rekordom), de azt még furábbnak tartom, hogy 20 év alatt nem merült fel ez a téma, hogy mi lesz majd, ha...Hogy gondolkodtatok erről? Mondjuk nem az elején, de már a rózsaszín köd után? Mert azért csak lehetett rá számítani.

Egyben álljon itt ez a történet örök tanulságul az 50-60 éves férfiaknak, akik szerint jár nekik a fiatal pipi.

2021. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 anonim ***** válasza:
85%

26.


Sokaknak az fog lejönni, hogy a kérdező is simán összejött egy vén trottyal, akkor nekik is lehetséges.


Bár szerintem pár "apró részlet" kimaradt a kérdésből, ami vagy a kérdező komplexusa vagy valami olyan dolog ami létrehozta ezt az alapvetően nem általános szituációt.

2021. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a titkos kapcsolat jó opció ebben a helyzetben.
2021. ápr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem #17. nem neked szól, hanem pl. #15-nek!

És a hasonló felszínesen ítélkezőknek...

2021. ápr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 A kérdező kommentje:
#1, #6: hát, lehet, hogy poénnak szántátok, de nem esett jól. Szeretem a férjem, és ilyen összefüggésben sem 'várom a halálát'. Addig örülök az együtt töltött időnek, amíg velem van, az más kérdés, hogy az együttélésünknek van 'negatív' oldala is...Erre a 'negatív'-ra keresemj a megoldást- lehet, hogy nem 'tisztességes' eszközökkel, de ez azért messze van attól, amire Ti céloztok.
2021. ápr. 25. 13:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!