Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó házasságban éltünk a férjemmel 20 évig, amikor is két éve – a nagy korkülönbség miatt- megszűnt a házasságunkban a szexualitás. 26 évvel idősebb nálam, most 79 éves. Az utóbbi 2 évben szex nélkül éltem, és azt hittem, hogy fogom bírni. Most viszont- pár hónapja- egyszerűen nem ment tovább, kerestem egy szeretőt. Nem tud róla senki, maximálisan titokban tartjuk, mert nem akarom megbántani a férjem, szeretem őt. A házasságunk érzelmileg most is rendben van.Válni nem akarok, és nem az anyagiak miatt( független vagyok anyagilag, akár holnap kezdhetnék önálló életet, mindenem meglenne hozzá) de szeretem és nem akarnám olyan szituba kényszeríteni, hogy 79 évesen kelljen új életet kezdenie. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg még nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jó, tudom, nem mennétek hozzá egy 26 évvel idősebb férfihez...Vagy ha mégis, akkor most bevarrnátok... Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy ért véget a dolog?

2021. ápr. 24. 20:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/114 anonim ***** válasza:
100%
#105: huszonpár évesen én is így gondoltam, de ma már 48 vagyok, és 25 éve vagyok az átlagnál bőven jobb kapcsolatban a feleségemmel. De nem tudom, mit hoz mondjuk a következő 25 év. A téma indítóját megértem, fura dolgokat hoz az élet. Ha neki nem lettek volna etikai fenntartásai saját döntésével szemben, meg sem születik a kérdés. Az, hogy ez itt, ide kiírva szerepel, azt jelenti, hogy a tök logikus, szinte pár másodperc gondolkodás után is megválaszolható kérdés mégis hónapokig emészt valakit, mert az élet, mint mondtam, váratlan helyzetekbe sodorja az embert. Ettől függetlenül aki akar, ítélkezzen, ő meg tőlünk, a mi értékítéletünktől függetlenül éljen boldogan:D
2022. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/114 anonim ***** válasza:

Mindketten ezt vállaltátok, amikor összeházasodtatok.

Igaz, az ember önző. Van aki együtt tud élni ezzel, van aki nem.

Nem vagyok a te szintuációdban. Én úgy érzem, hogy nem tudnám megtenni ha ennyire szeretném és semmi egyéb probléma nincs közöttünk. Nem engedné a lelkiismeretem, hogy párom elé helyezzem az igényeimet, mert fiatalabb vagyok. Vagy akármi más okból, ami miatt megszünne a szex..pl betegség stb. Inkább megoldanám másképp magam. HA valóban szeretném. Ha nem, akkor elhagynám, hogy elhessem úgy az életem, hogy legyen benne szex bűntudat nélkül.

Ez így felorli az embert.

De nem vagyunk egyformák.


Csináld, ahogy érzed. Talán a férjed is megbocsátaná ha tudná. De ha valóban félresöpri a témát (bármi okból: pl kellemetlen neki, úgyse tud tenni ellene stb.) akkor az a legvaloszinubb, hogy nagyon kiakadna, hogy elé helyezed az igenyeidet.


Ha te ugyse tudod ezt másképp kezelni, tartsd titokban inkabb. Sose mond el neki. Lassan úgyis te is abba a korba lépsz, amikor mar nem errol szol az életed.

Azzal viszont gond lehet, ha beleszerettél a szeretődbe.

Igy mar nehezebb lesz kettős életet élni, főleg hosszú ideig.

2023. máj. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/114 anonim ***** válasza:

#112:


"Csináld, ahogy érzed. Talán a férjed is megbocsátaná ha tudná. De ha valóban félresöpri a témát (bármi okból: pl kellemetlen neki, úgyse tud tenni ellene stb.) akkor az a legvaloszinubb, hogy nagyon kiakadna, hogy elé helyezed az igenyeidet."


Az általad felvetett álproblémara adsz álmegoldást.

Nem kell semmit változtatnia, tegye boldoggá a férjét, és eközben ne legyen boldogtalan ő maga sem. Ezt megoldotta a maga módján, és okosan teszi, ha senkire nem hallgat, hanem éli az életét. Egy nehéz döntésen van túl, és bár erkölcsileg ítélkezhettek felette, nem igazán van jobb megoldás. Törekedni kell arra, hogy ebben a helyzetben lelkileg senki ne sérüljön. Amíg a férj nem fog gyanút, és nem kérdez konkrétat, nincs más dolga... Ha kap egy kérdést direktbe, akkor meg neki kell eldöntenie, mit bír ki a férje. Ő ismeri vagy negyven éve, ha úgy ítéli meg, hogy ez megrázná az urát, rejtse el az igazságot.

Bármennyit rágjátok a gittet, a lehetetlen helyzet legjobb megoldását választotta.

2023. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/114 anonim ***** válasza:
Ejj mindig ezek a szemét férfiak csalják meg a nőket. Ja nem. Amúgy van egy halom lehetőség bármilyen impotenciára. Csak utána kéne nézni. Csak hát jobb a friss hús.
2023. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!