Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó házasságban éltünk a férjemmel 20 évig, amikor is két éve – a nagy korkülönbség miatt- megszűnt a házasságunkban a szexualitás. 26 évvel idősebb nálam, most 79 éves. Az utóbbi 2 évben szex nélkül éltem, és azt hittem, hogy fogom bírni. Most viszont- pár hónapja- egyszerűen nem ment tovább, kerestem egy szeretőt. Nem tud róla senki, maximálisan titokban tartjuk, mert nem akarom megbántani a férjem, szeretem őt. A házasságunk érzelmileg most is rendben van.Válni nem akarok, és nem az anyagiak miatt( független vagyok anyagilag, akár holnap kezdhetnék önálló életet, mindenem meglenne hozzá) de szeretem és nem akarnám olyan szituba kényszeríteni, hogy 79 évesen kelljen új életet kezdenie. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg még nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jó, tudom, nem mennétek hozzá egy 26 évvel idősebb férfihez...Vagy ha mégis, akkor most bevarrnátok... Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy ért véget a dolog?

2021. ápr. 24. 20:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 A kérdező kommentje:
#49: Kösz, hogy leírtad. Ez most már hónapok óta tart: otthon minden egyéb OK, ill. a férjemnek volt egy nagyon komoly műtétje, de nagyon szépen gyógyul, OK lesz. A heti randim változatlan, viszont kezdünk egymásba szeretni. Nem is küzdünk ellene, mert tudjuk, hogy gyakorlatban nem változhat az életünk. Heti fél nap, közben ezer email, néha egy-egy telefon. De maradunk otthon , mert a férjem idős, a felesége beteg. És szeretjük őket.Egymasba meg szerelmesek vagyunk. Ennek kell együtt zötyögnie.🙂
2021. dec. 18. 06:51
 52/114 A kérdező kommentje:
#50: Hogy lehet egy ilyen rövidke kis mondatba ennyi nimand altalanossagot belepreselni.... Mert a nők ilyenek, a férfiak meg olyanok- véletlenül sem arról van szó, hogy az emberek is ezerfélék és a körülmények is.🙂 Egyébként közelebb vagyok az 55höz, mint az otvenhez, tavasztól csalok, előtte sose volt ilyen. Szóval EZ A NŐ igen is hűséges típus, de nem szent. Jöhetnek a kövek! Amíg dobálod őket, addig írok egy mailt a szeretomnek és elkeszitem a reggelit a férjemnek. Neked is legyen szép napod!
2021. dec. 18. 07:02
 53/114 anonim ***** válasza:
83%
Jó, de mondjuk így akkor már teljes mértékben megcsalod. Eddig azt hittem csak testileg, és csak szex van, de most pedig írod, hogy nem. Ez így gázabb. De mondjuk még mindig azt mondom, h folytasd. Ez ebben a helyzetben kegyes hazugság.
2021. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/114 anonim ***** válasza:
49%
Csak majd nem kell sírni ha az élet visszafizeti ezeket a dolgokat.Tudom mások után.A fizetségük nem maradt el. Az hogy a férjed beteg és úgy csalod,sok mindent elárul rólad,jellemedről.Gondolom gyermektelen vagy.
2021. dec. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/114 A kérdező kommentje:
#53:Igen, szexnek indult, szinte észrevétlenül alakultak ki érzelmek, sokáig ki se mondtuk, de tudtuk. Aztán kimondtuk, de a gyakorlat nem változott.Igy most zotyog a dolog.
2021. dec. 18. 08:22
 56/114 A kérdező kommentje:
#54: Tavasztól van szeretőm, a férjem problémája egy hónapja derült ki, két heten belül meg is műtötték, mert én kifizettem a 6M-t a magán műtétre egy külfoldi magán klinikán. Vitathatatlan, hogy nem szakítottam a mutet/ kórház idejére. Két gyerekünk van, felnőttek. És most a kerdes: ezeknek a körülményeknek szerinted van jelentőségük az alaphelyzet szempontjából? Írt nekem valaki egy privatot, ezt irta: neked is rengeteg "szereped" van, egy közülük a gondos feleség.Most bejott hozzá a heves szerető. Mi ezzel a probléma, ha a többi szerep nem szorul háttérbe? Azt hiszem, igaza van a privi írónak.
2021. dec. 18. 08:32
 57/114 anonim ***** válasza:
46%
Az a privát író is ugyanolyan lehet.Neki is az élet csak egy szerep.Gondolom az érzelmeket is ugyanilyen szinten kezeli.
2021. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/114 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt teljesen normális. a károgókkal ne foglalkozz. és legyél boldog
2021. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/114 A kérdező kommentje:
#57: velhetoen a privis is es én is igyekszünk mesélni az érzelmeinket, és csak egy korlát van: ne seruljenek azok, akik fontosak. Ez most így van. És nem gyúrok üdvözülésre, csak " boldogságra".
2021. dec. 18. 08:55
 60/114 A kérdező kommentje:
#58: köszi neked is és az előtted szoloknak is. Nyilván az erkölcsi határokon lehet vitatkozni, de nem érdemes. Több olyan embert ismerek, aki "erkölcstelen" , de tisztességes. Szép napot nektek!
2021. dec. 18. 08:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!