Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó házasságban éltünk a férjemmel 20 évig, amikor is két éve – a nagy korkülönbség miatt- megszűnt a házasságunkban a szexualitás. 26 évvel idősebb nálam, most 79 éves. Az utóbbi 2 évben szex nélkül éltem, és azt hittem, hogy fogom bírni. Most viszont- pár hónapja- egyszerűen nem ment tovább, kerestem egy szeretőt. Nem tud róla senki, maximálisan titokban tartjuk, mert nem akarom megbántani a férjem, szeretem őt. A házasságunk érzelmileg most is rendben van.Válni nem akarok, és nem az anyagiak miatt( független vagyok anyagilag, akár holnap kezdhetnék önálló életet, mindenem meglenne hozzá) de szeretem és nem akarnám olyan szituba kényszeríteni, hogy 79 évesen kelljen új életet kezdenie. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg még nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jó, tudom, nem mennétek hozzá egy 26 évvel idősebb férfihez...Vagy ha mégis, akkor most bevarrnátok... Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy ért véget a dolog?

2021. ápr. 24. 20:19
 71/114 anonim ***** válasza:
51%
hagyd, úgysem gondolkodnak reálisan, csak hajtogatják a magukét
2021. dec. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/114 A kérdező kommentje:
#71: Igen, az őszinteség mindent visz, a logikát, felelősséget, kötelességet is.🤨 Szép napot neked!
2021. dec. 19. 08:06
 73/114 anonim ***** válasza:
100%
Neked is szépet 🙂
2021. dec. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/114 anonim ***** válasza:
100%

Az elejétől fogva figyelemmel kísérem a kérdésedet. Nagyon szorítok mindenkinek, hogy a lehető legboldogabban éljetek mindannyian! Boldog karácsonyt!

47F

2021. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 A kérdező kommentje:
#74:Igazán kedves vagy, köszi, neked is szép ünnepet! (Te vagy a 37-es?)
2021. dec. 25. 22:56
 76/114 anonim ***** válasza:
100%

#75:

Még igen. Két hónap, és 48F vagyok:)

2021. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 A kérdező kommentje:
#76: óóohh, még piszok fiatal vagy, 47 vagy 48 oly mindegy. Miért követed a kérdést, hasonló cipőben jársz? Szép Karit neked!
2021. dec. 26. 13:32
 78/114 anonim ***** válasza:
53%

Nem, 44 éves csinos nejem van, csak érdekes a helyzeted, nem mindennapi a sztorid. Huszonévesen nagyon másképp láttam volna az esetedet, de már én is kifelé megyek az erdőből, már nem vagyok olyan vaskalapos a témában. Tulajdonképpen ha én lennék a férjed, és így tudódna ki, talán haragudni sem tudnék rád, de ezt ne kockáztasd meg, hogy hátha a te urad is ilyen elnéző... Jól mondta valaki, tartsd teljes titokban, amíg él. (aztán a szeretőd felesége miatt kell titkolóznotok, de ez már csak így meg)

Arra azért nagyon ügyelj, hogy senki ne kerüljön megalázó helyzetbe, szerintem az ilyen megcsalós bulikban ez a lényeg: ha az ember már erkölcstelenkedik, pont elég neki a saját lelkiismeretével elszámolni, nem kell halmozni a problémát. Ha a szeretőd is partner ebben, boldog évek várhatnak még rátok. A házasságodban van gyermek? hiába felnőttek, ők se tudjanak róla.

2021. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 A kérdező kommentje:
#78:ritka az az ember, aki valamilyen szinten elfogadja ezt. Köszönöm, hogy nem első blikkre, piadesztálról ítélkezel. Én most már nem tipródom a dolog erkölcsi részén, a gyakorlati oldalt meg simán megoldom. Tudod, ez szervezési kérdés, mindegy, hogy a háztartásvezetést menedzselem vagy a heti egy úszásomat. Közös gyerek nincs, csak hozottak, de jól megvan mindenki mindenkivel, viszont ezzel ertelemszerúen nem terhelem a gyerekeket. Nem lakunk egyutt, tehát nekik nem tűnik fel semmi.A szeretőm maximálisan partner, ő egyszer, kb 10 éve lebukott(akkor még nem volt beteg a neje, egyszerűen csak elfáradtak, de együtt maradtak és valamilyen szinten rendezódott is a viszonyuk)most nagyon vigyáz, mert szívbeteg a felesége. Mindketten érezzük a helyzet súlyát, és tudjuk, hogy a párok és a gyerekek életét is befolyásolná, ha lebuknánk.Viszont érzelmileg már nagyon belegabalyodtunk. Itt a Kari, családozunk, kimaradt a heti randi, a jövő hét is necces, úgy varjuk a januar elejet, mint a Messiást, telefon sincs. Viszont jonnek- mennek a mailek most ennyi jut. Nem vagyunk boldogtalanok, de boldogok se. Jobb most, hogy vagyunk egymásnak. Ritkán tökéletes az élet. Szép napokat neked és jó pihit, ha nem dolgozol holnap.
2021. dec. 26. 20:54
 80/114 anonim ***** válasza:
32%

Aha..

53 éves bombázó szeretővel...

aha..

Anyagilag függetlenül. Aha...

A 26 évvel öregebb férfihez sem a pénze miatt ment aha...

Mesélj még...

Mi a faxt vársz a válaszolóktól?

Nekünk kell döntenünk...

Szerintem egy csóró fax vagy...

Pénz és szertő nélkül.

Ki a fux akarna megbuxni egy ötvenes csóró nőt?

2022. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!