Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó házasságban éltünk a férjemmel 20 évig, amikor is két éve – a nagy korkülönbség miatt- megszűnt a házasságunkban a szexualitás. 26 évvel idősebb nálam, most 79 éves. Az utóbbi 2 évben szex nélkül éltem, és azt hittem, hogy fogom bírni. Most viszont- pár hónapja- egyszerűen nem ment tovább, kerestem egy szeretőt. Nem tud róla senki, maximálisan titokban tartjuk, mert nem akarom megbántani a férjem, szeretem őt. A házasságunk érzelmileg most is rendben van.Válni nem akarok, és nem az anyagiak miatt( független vagyok anyagilag, akár holnap kezdhetnék önálló életet, mindenem meglenne hozzá) de szeretem és nem akarnám olyan szituba kényszeríteni, hogy 79 évesen kelljen új életet kezdenie. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg még nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jó, tudom, nem mennétek hozzá egy 26 évvel idősebb férfihez...Vagy ha mégis, akkor most bevarrnátok... Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy ért véget a dolog?

2021. ápr. 24. 20:19
 81/114 A kérdező kommentje:

#80: Na, gyorsan, egyenként.

1)nem vagyok bombázó, fiatalon se voltam. Egy jól karban tartott 54 éves nő vagyok, több évet letagadhatnék állítólag, de nem az arcom miatt, hanem csak azért, mert vékony vagyok és jó alakú.

2)Nem, nem a pénze miatt. Akkor is önálló voltam anyagilag, igen jól fizető szakmám van, 20 éve is kiváló ( és önálló)anyagi körülmények között éltem és most is.

3)A szeretőm megvan tavaly óta, titokban. És lehet, hogy nagy tömegek nem jelentkeznének, de nekem elég is egyetlen férfi, és ő megvan. És ő bizony akarja ezt az 50-es nőt. 4)Most csak azért emeltem ki, mert van itt valaki, aki hasonló helyzetben van, mint én tavaly, és ő szeretett volna látni erre még több reakciót. 5)Örülök a hozzászólásodnak, ilyen ' kifinomult stílusú' a korábbiak között nem volt.

2022. máj. 11. 15:45
 82/114 anonim ***** válasza:
28%

80 vok.

Köszönöm kedves szavaidat.

Ugye igyexik az ember ( full vitriolban nyomni )

Jómódú nőt még mesekönyvben sem láttam ( nemhogy nekem lett volna )

Viszont innét leveleztem idősebb hölggyel aki arra panaszkodott, hogy fiatal bikák hada üldözi. Amikor képet küldött. Háááttt...

2022. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 A kérdező kommentje:
#82: Hát,a 82 tök normális, de a 80-ra én más jelzőt alkalmaznék, nem a 'vitriolost':) De nem fogok fotót küldeni neked, hogy láss egy 'jómódú' nőt, cserében viszont azt se állítom, hogy nyomulnak rám a fiatal bikák. Én csak olyan eccccerű, anyagilag független, egy férjjel és egy szeretővel rendelkező, átlagos ötvenes vagyok. Ja, nyisd ki újra azt a mesekönyvet, Hófehérkének nem csak törpéje, de emlékeim szerint kastélya is volt. Meg Csipkerózsikának is:) De ha már ilyen jól 'összehaverkodtunk', áruld már el: miért jó bunkózni? (80.-ra gondolok)
2022. máj. 11. 16:30
 84/114 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy hogy apadt el a szex? 2 évvel ezelőttig volt rendesen? Sehogy nem elégít ki? Hasonló cipőben járok én is.
2022. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/114 A kérdező kommentje:
Igen, 2 éve zéró, semmilyen módon. Ez a dolog 2 éve nálunk nem létezik otthon.
2022. máj. 11. 21:31
 86/114 anonim ***** válasza:
53%

Két éve még volt? Hát nekem egy 77 éves pasival való szextől liftezik a gyomrom 🤢 Mondjuk én még csak alig vagyok negyven feletti, de ha jól megy minden, én majd 51 évesen a 40 évesemmel fogok szexelni, vagy nem, de akkor meg senkivel, de idősebbel, pláne ennyivel, szóba se jöhet.

Egyébként ilyen idős bácsinak már más szükségletei vannak, ha ezek kielégülnek kétlem hogy érdekli mi egyebet csinál az ötvenes asszonya. Úgyhogy ha ez a sztori igaz, én nem csinálnék ügyet belőle, élném a másik életem a bácsi mellett. Elválni most már minek?

2022. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/114 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne igaz a sztori? Gondolod, habókból rakom itt egymás mellé ezt a kazal betűt? Engem nem zavart a 77 év, 20 éve is ekkora volt a különbség, hozzászoktunk együtt a változáshoz és én se maradtam 'hamvas 35 éves' az elmúlt 20 év alatt. Nem a külsővel volt gond, hanem az impotenciával. És nem bácsi, semmilyen értelemben- 20 évet még mindig letagadhatna, kivéve ezt a területet. Ebben nincs szerencsém, bár nyilván akkor se rázna a röhögés, ha demens lenne, csak akkor más kategóriában beszélgetnék.:)
2022. máj. 11. 21:59
 88/114 anonim ***** válasza:
53%
#87 nekem az apám 67 éves, egy genetikai csoda. Letagadhat egy tizest. De tíz év múlva majd meglátjuk milyen lesz. Azt nem hiteted el szerintem itt senkivel hogy egy 80 éves 20 évet letagadhat... Még Sean Connery se tagadhatott volna le húsz évet 75 évesen, amikor még eszméletlenül fess öregúr volt, na de nem húsz évvel fiatalabbnak kinéző, hanem egy nagyon pöpec hetvenes úr.
2022. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/114 anonim ***** válasza:
26%

88

Nem értem mit akar a kérdező. Hozzáment egy apja korában lévő pénzezzsákhoz.

Idős korában sem akarja otthagyni az ATM-et ok. Szeretőt tart ok. Millió eber félremegy. Nincs ezzel semmi gond. Dicsekedni akar hogy 50 felett is felhúzzák vagy itt akar célszerszámot fogni?

2022. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/114 anonim ***** válasza:
65%

Szia Kérdező!


Szép Csütörtököt neked! :) :) :) :)


(Végigolvastam, köszi:) )

2022. máj. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!