Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó házasságban éltünk a férjemmel 20 évig, amikor is két éve – a nagy korkülönbség miatt- megszűnt a házasságunkban a szexualitás. 26 évvel idősebb nálam, most 79 éves. Az utóbbi 2 évben szex nélkül éltem, és azt hittem, hogy fogom bírni. Most viszont- pár hónapja- egyszerűen nem ment tovább, kerestem egy szeretőt. Nem tud róla senki, maximálisan titokban tartjuk, mert nem akarom megbántani a férjem, szeretem őt. A házasságunk érzelmileg most is rendben van.Válni nem akarok, és nem az anyagiak miatt( független vagyok anyagilag, akár holnap kezdhetnék önálló életet, mindenem meglenne hozzá) de szeretem és nem akarnám olyan szituba kényszeríteni, hogy 79 évesen kelljen új életet kezdenie. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg még nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jó, tudom, nem mennétek hozzá egy 26 évvel idősebb férfihez...Vagy ha mégis, akkor most bevarrnátok... Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy ért véget a dolog?

2021. ápr. 24. 20:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/114 anonim ***** válasza:
77%
Ugyis megfog halni par even belul vagy elviszi az egesz eleted az o pelenkazasa gondozasa. 60 evesen nagyon nem fogod tudni ujrakezdeni az eleted,most meg lehet egy korabeli parod akivel meg 70-80 eves korodig boldogan elhetsz 20-30 evet!
2021. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/114 anonim ***** válasza:
93%

Bár nem jönnék össze egy 26 évvel idősebb férfival, ahogy írtad, ha esetleg ilyen szituációba keverednék, én őszintén szólva nem is éreznék bűntudatot a megcsalás miatt. Szegény embernek már közel 80 évesen kisebb gondja is nagyobb annál, hogy szexeljen, akármilyen jó egészségnek is örvend (mondjuk ebben a korban az is jó egészségnek számít, ha önellátó) és még ha vonzanak is az idős férfiak, azért hát... Hogy is mondjam, nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen idős, ennyivel idősebb emberre nemi vággyal tudjak tekinteni. Viszont elválni már felesleges, szerencsétlennek ki tudja, mennyi ideje van hátra, élje már le úgy az életét, hogy van egy társa, hogy nincs egyedül.


Szóval én csinálnám tovább, amit most csinálsz. Ha a helyedben lennék.

2021. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/114 A kérdező kommentje:
#9:akkor ebbe vélhetően egyikünk se gondolt bele, lángoló szerelem volt mindkét oldalról.Nyilván ez a láng lohadt 20 év alatt, de én most is szeretem. Persze, időnként nem tudom elnyomni a gondolatot, hogy ő a könnyebbik végéről fogja meg a dolgot és nem igazán zaklatja fel az én hiányérzetem. Pontosabban beszélni se lehet róla, úgy tesz, mintha ez a szitu tök természetes lenne.
2021. ápr. 24. 21:03
 14/114 anonim ***** válasza:
85%
#13 de mégis mit lehetne erről beszélni? az mit oldana meg?
2021. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/114 anonim ***** válasza:
74%
Pedig mindenki tudja hogy azok a pasik akik nagy korkuvel valasztanak part alapvetoen onzo emberek es a sajat erdekuket nezik. Legyen szep fiatal csaj es ennyi. Nem csoda hogy nem erdekli a sorsod.
2021. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/114 anonim ***** válasza:
68%
A szeretosdi nem ugyanaz mint mindennap egyuttlenni valakivel es jokat szexelni estenkent. Fiatal vagy ehhez hogy lemondj magadrol. A ferjed ellesz majd tv nezessel es ujsagolvasassal.
2021. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/114 anonim ***** válasza:
86%
Nem tom nekem a válaszokból az jön le, hogy itt sok ember nem tudja mit jelent szeretni valakit.
2021. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/114 anonim ***** válasza:
37%
A ven ember se szereti a kerdezot,ez a langolas meg csak szex volt a pasi reszerol. Ha szerette volna akkor erdekelne a kerdezo sorsa de magaval van elfoglalva.
2021. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/114 anonim ***** válasza:
90%
Miután a férjed is ilyen nagyvonalúan lesörpi az asztalról a problémát és nem foglalkozik veled, te se rágd ezen magad. Szexelj a szeretőddel, a bácsit meg szeretgesd amíg tudod. Ez annyira extrém helyzet, hogy megbocsátható a megcsalás. Te már nem sokat tudsz kivenni ebből a házasságból, de 50 évesen még ne temesd el magad. Különben érdekes ez a probléma, nagykorkülönbséges embereknél egy idő után biztos elő jön, csak sose hallani róla.
2021. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/114 anonim ***** válasza:
67%
#18 fogalmad sincs
2021. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!