Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
 201/225 anonim ***** válasza:
100%
Ez remek döntés csak mi lesz akkor ha szemtől szembe jön majd a kísértés akkor hogy fogsz tudni ellenállni akkor nem leszünk ott és a hugod sem.Az lesz az igazi próba.
2015. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/225 anonim ***** válasza:
28%
Te idi.ta, ennyivel tartozol a férjednek ha már ennyire szereted hogy elmondod neki hogy félreb@...tál nemis egyszer!!!!!!!!!!!
2015. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/225 A kérdező kommentje:
És mi fog változni ha elmondom...? Mivel lesz jobb?
2015. aug. 12. 07:58
 204/225 anonim ***** válasza:
100%
ne bántsd meg ezzel feleslegesen. nem érdemli meg..
2015. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/225 kolosszus22 ***** válasza:
65%

Hmm...látom jó ideje kint van már ez a kérdés, de én csak most fedeztem fel. Elég sok válasz érkezett, nagyjából át is nyálaztam őket, elsősorban a TE válaszaidat kérdező!

Itt bizony komoly gondok vannak, a legnagyobb pedig az, hogy korodhoz képest hihetetlen éretlen és gyermeteg a személyiséged!

Itt bizony egy dolog teljesen egyértelmű:

Az egész életed, házasságod hazugságra épül és mindezt a gyerekes, kicsinyes bosszú érdekében.Bosszút akartál állni a férjeden, "meg akartad neki mutatni", ezért hozzámentél egy "balekhoz" akire igazából mindig csak barátként tekintettél. Erre már magad is rájöttél, de még most, hogy újra az exeddel csalod, csaltad a férjed, még most is csak a gyerekes bosszú van benned, nem győzted hangsúlyozni, hogy most majd visszakapja a szemét barátnőd amit veled tett. Eléggé ellentmond ez annak, hogy egy határozott, erős nőnek mondod magad. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de én egyáltalán nem gondollak annak, inkább egy határozatlan, szeleburdi, saját magával sem tisztában levő "nőnek". Nagyon komolyan kib*sztál a környezeteddel és magaddal is, amikor egy hazugságra építetted az életed, mindezt a bosszú érdekében.

28F

2015. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/225 A kérdező kommentje:

Akkor legyek az... Amit gondolsz rólam! Köszönöm a véleményt, erős de van benne igazság! Érdekes az hogy sikeres az ember a munkájában, gyereknevelésben, de a magánéletben nem.. Miért nem lehet egyszerre minden jó?

A bosszú, megbosszúlta önmagát!!! Ennyi a lényeg!

2015. aug. 12. 10:19
 207/225 A kérdező kommentje:

Én vagyok a hibás mert nem kötök bele a férjembe... Felsorolhatnám amit évek alatt eltűrtem neki, nem sok nő tette volna meg a környezetemben!

Igen én bevallottam önmagammak azt hogy az Exem szeretem, de nagyon sokan nem merik ezt felvállalni,hogy szenvednek a múlt miatt, három hölgy is van a környezetemben akik még mindig az ex árnyékában élnek! Honnan tudod te 28/f hogy milyen egy olyan csalódás ami egy nagy szerelemre épült, ami annyi idélye tart mint amennyi éves majdnem vagy...

Ha férfi lennék más lenne a helyzet ugye? Akkor érthető lenne a magatartásom?

2015. aug. 12. 10:35
 208/225 anonim ***** válasza:
62%
Te a szerelem nevében csinálod ezt mert azt hiszed neked ezt szabad,ha szerelmes vagy bármit megtehetsz,márpedig nem.Ez mind szép és jó hogy bűntudatod van de ezzel nem oldasz meg semmit.Nem építetted biztos alapokra a házasságod és most összefog omlani.Állj már a sarkadra 40 felett is lehet új életet kezdeni és nem becsapni másokat.Attól még hogy elválsz nem kell megmondanod a fő okot,Ne haragudj hogy ezt mondom de aki felépített egy céget hogy viselkedhet a magánéletben tiniként.Életed végéig hazugságban akarsz élni mert ez a házasság csak egy nagy humbug mert itt csak a férjed szeret te meg az exet.Ne húzd az időt.
2015. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/225 anonim ***** válasza:
62%

Tartozol a jelenlegi férjednek annyival, hogy elmondod megcsaltad. Pontosan mond el hogy hányszor és kivel.


Joga van tudni, értsd meg.... aztán eldöntenie hogy akar-e veled tovább együtt élni vagy sem. JOGA VAN TUDNIA ÉRTSD MEG

2015. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/225 anonim ***** válasza:
62%

Lehet h két szék közé, a padlóra esel de akkor is joga van tudnia!!


Legyél már felnőtt és vállald fel a tetteid következtét.. vagy majd a gyerekeidnek is ezt fogod példaként tanítani ? tudod, minden hazugság kiderül egyszer..

2015. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!