Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
 211/225 anonim ***** válasza:
65%
Mond el neki. Legy becsuletes, ha mar megcsaltad, HA SZERENCSED VAN veled marad, bar erosen ketlem h lenyelne ezt
2015. aug. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/225 kolosszus22 ***** válasza:
62%

Ha férfi lennél sem lenne érthető a magatartásod, nem kenyerem a kettős mérce! Azt is elhiszem, hogy sokat tűrtél a férjednek, de végül is, miért is? Mint mondtam, itt a meggondolatlanságban látom a probléma gyökerét. Amikor az exférjed megtette veled mindazt amit megtett, akkor erősnek kellett volna maradni (tudom most azt gondolod mondani könnyű) és egyedül lenni, egészen addig míg ki nem hevered és az utadba sodor az élet egy olyan típusú, habitusú férfit akibe újra képes vagy beleszeretni. Nem az első "baráttal" elvetetni magad aki szól hozzád két jó szót, mindezt bosszúból, úgy hogy még mindig az exed szereted. Érted mit akarok ezzel?

Valamilyen szinten tapasztalatból beszélek, egy nagyon picit hasonló szituba kerültem az utolsó barátnőmmel, igaz ott nem volt a képben még sem házasság, sem gyerek, így jobban le tudom xarni a történteket.

2015. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/225 A kérdező kommentje:

Igen értem mit írsz, de ez nem ilyen egyszerü ha tudom hogy elesek...

Az ezzel a gond hogy én sem mertem ezt még saját magamnak sem bevallani évekig!!! Harcoltam az érzés ellen, nehogy azt hidd hogy a férjemet nem szeretem,és boldogtalan a kapcsolatunk! Ez miatt harcolok és a gyerekeim miatt harcolok saját magammal... Megint erős leszek vagy 10-20 évig mert megéri!

2015. aug. 14. 04:41
 214/225 A kérdező kommentje:

Juhéééé nyaralás, kikapcsolódás, pihenés!!

Kicsit kizökkentett a hétköznapokból!! Persze az Exem ott is rámtalált... egyszer beszélgettem is vele... Visszafogottan közömbösen, megy ez nekem ha akarom!😊

2015. aug. 18. 08:20
 215/225 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell boldognak lenni nélküle, de esküszöm megtanulom...
2015. aug. 18. 14:14
 216/225 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet?
2015. aug. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/225 A kérdező kommentje:
Helyzet változatlan... Kb 2 hete beszéltünk! Kinlódok szenvedek nyüglödök, türtösztetem magam, vannak jobb és rosszabb napok! A férjem érzi rajtam hogy valami nincs rendben! Úgy elmondanám neki, de nem tehetem felesleges!
2015. aug. 26. 09:40
 218/225 A kérdező kommentje:

A férjem érzi hogy nincs rendben valami, faggat állandóan! Ingerült vagyok!

Tönkre tettem az életünk, és ő meg nem is tudja! Angyalok munkáját tettem tönkre! Rámtelepedett ez az egész, megmérgeztem az életem! Ennyire nehéz ez? Szomorú vagyok állandóan!

2015. aug. 30. 09:27
 219/225 anonim ***** válasza:
100%

Még az elején szóltam hozzá,de folyamatosan követem,mi történik Veled.

Nem tettél semmit tönkre.Ne ostorozd magad!Igen,nem szép,hogy megcsaltad a fárjed az exeddel,bla,bla,bla.

Valamiért megtörtént.Nem mondanám el a helyedben,hiába biztatnak itt erre.Szereted a férjed (is),minek felrúgni ezt a házasságot?!

Tudom,hogy nehéz megoldani,de nem tudnál kicsit egyedül elutazni? Végiggondolni mindent,tisztázni magadban az érzéseid,aztán erős elhatározás,hogy vége az ex férjeddel,és megjavítani,amit csak lehet a jelenlegivel.

Vagy kérheted pszichológus segítségét(titoktartás kötelezi őket),hogy megtaláld az utad.

Menni fog!!!Újra egyenesbe jössz!

2015. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/225 A kérdező kommentje:

Eltelt egy pár hét mióta nem beszéltem vele, illetve nem találkoztunk. Ott tartok ezzel az egészel hogy sajnálom hogy megtörtént, kár volt..

A férjemmel kezd helyreállni az életem, a munkába menekülők!

2015. szept. 8. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!