Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/129 anonim ***** válasza:
94%
De vegulis mi a bajod kérdező? Nem tudod lekoptatni magadról a 30as nőket? Valahogy kétlem, hofy olyan jól neznel ki, hogy tepernenek utanád a nők. Kit érdekel hany éves a barátnőd? De van? 😂
2020. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/129 anonim ***** válasza:
90%
Jo, ha a kerdezo ismerosi koreben csak gyari munkas nok vannak akiknek kannas bor az esti kikapcsolodas 30 evesen is, akkor az meg akar igaznak is gondolhatja a sajat allitasat. Nyilvan mindenki ismer legalabb 1 olyan not, aki 10 evvel idosebbnek nez ki a koranal. Tolem meg lassan 30 evesen is szemelyit kernek a dohanyboltban minden alkalommal es legutobb egy uj kollega 22-nek tippelt.
2020. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/129 anonim ***** válasza:
94%
Elhiheted, hogy a 20-as nőt is csak a melle érdekli. Az illik hozzád. Egy 30-asnak te kevés lennél már, mert többet vár a szexnél.
2020. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/129 anonim ***** válasza:
93%

"30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek"


22 évesen egyetemre jártam, nem kerestem semmit, az élet sok területén tapasztalatlan voltam, nem volt olyan kiforrott személyiségem, kevésbé tudtam, hogy mit akarok, akár az életben, akár a párkapcsolatban, akár a szexben. Ja, a seggem az tényleg jobb volt.


Most 29 évesen az arcom nem sokat változott, az alakom nőiesedett, a mellem pont ugyanolyan, mint 22 évesen. Viszont érettebb lettem, dolgozom, pénzt keresek, eltartom magam, egy rakás dologhoz sokkal érettebben állok.


Igen, tény, hogy külsőleg általában a nők 20-25 éves koruk között a legszebbek, de nyilván vannak kivételek (pl. aki később fogy le vagy kezd el sportolni). Viszont ha egy 30, vagy inkább ,35 feletti férfi úgy gondolja, hogy őt szellemileg is kielégíti egy 20-22 éves leányzó, akkor ott problémák vannak.

És általában egy kapcsolatban (normális embereknél) ez is fontos.

2020. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/129 anonim ***** válasza:
95%

"DE, rengeteg olyan 30-as nő is van, akik jól tartják magukat"


Basszus, ti halljátok magatokat? (Azaz értitek, amit leírtok?) Harmincas nő, aki jól tartja magát? Úristen, nem is tudom, sírjak-e vagy nevessek... Fiatal nőkről beszéltek, nem 80 éves mamákról!

2020. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/129 anonim ***** válasza:
14%

4. vagyok.


0%.-on.


Na erről beszélek, nem tudják elfogadni, struccpolitika.


És igen, valóban vannak hihetetlenül fullos 30-as, 40-es, de akár 50-es nők!

És a válaszokból ítélve sokan Gyakoriznak is. >:)

2020. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/129 anonim ***** válasza:
93%
:DDDDDDDDDD Nekem is ez volt az érzésem. Jól tartja magát valaki...50-60 felett. :DD Egy 30-as nő még fiatal. :DDD
2020. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/129 anonim ***** válasza:
10%

Érdekes, itt mindenki dícséri a 30+ -os nőket.


De ha egy férfi 30, pláne 40+ -os, akkor itt a Gyakorin az már kapja a "vénember", "öreg", "pelenkázni kell a jövő héttől",...válaszokat.

2020. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/129 anonim ***** válasza:
98%
Én azt nem értem, egyeseknek mi baja azzal, ha egy 30-as nőnek van önbizalma és nem nyugdíjasként éli az életét. Ha neked nem tetszik, nem hajtasz rá, ennyi. Mit fáj az neked, ha ő jól érzi magát a bőrében?
2020. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/129 anonim ***** válasza:
0%

19.-nek.


De ne a rokonságodat vedd mintának!

2020. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!