Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, mit ugattok itt a gyakorin. Menjetek es szedjetek fel egy huszeves nőt inkább, mint hogy itt sirankoztok. Hajrá!
2020. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 anonim ***** válasza:
84%

32 éves vagyok. Hja, szerintem nyilván jobban néztem ki 10 éve a kerek, peckes cicikkel, 0 ránccal, feszesebb hassal, seggel. Szültem 2 gyereket, nem vagyok túlsúlyos egyáltalán, de kicsit átrendeződtem, a hasam nem olyan feszes, mivel 2x kinyúlt nagyra, a cicik se olyanok a 2, majd eddig 1,5 év szoptatástól (bár nem panaszkodhatok így sem, szerencsés a genetikám). A szemem körül pár pici ránc is megjelent. Ennek ellenére mondjuk 30 alattinak szoktak nézni, rendszeres a meglepődés, hogy 2 gyerekem is van. Viszont más részről, mostanra sokkal jobban ismerem magam, tudom, mi áll jól nekem, kiforrottabb a stílusom, így bizonyos értelemben mégis jobban tudok kinézni, mint akkor. A férjem épp emiatt mondja, hogy neki jobban tetszem most (nem kamuzik, simán megmondjuk egymásnak, ha valami nem annyira előnyös).

Másrészről, neki is sokkal kevesebb haja van, mint 10 éve, több ránc a szeme körül, és az ő segge se egy 20 éves pasié... Akkor most miért is kellene nekem rosszul érezni magam, mert változtam, öregedtem? Ahol negvan a szeretet, szerelem, ott ezek nem számítanak. Ahol meg nincs, ott úgyis mindegy.

2020. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/129 anonim ***** válasza:
91%
Mit foglalkozol ezzel, kérdező, menj és éld az életed a 20 éves csajokkal.. Ja, hogy az már nem megy és itt kell kompenzálnod, mintha érne bármit a véleményed? :D
2020. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/129 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy a South Park a forrás, csak azt, hogy viccet csináltak a logikátlan cenzúrából. Az a sorozat egy elég erős társadalomkritika, amelyben benne van a köznép véleménye, ami el van nyomva a sok tolarenciát hirdető, divatos, szemét mozgalom mögött.


A készítők - Trey Parker és Matt Stone - a cenzúrázatlan szólásszabadság, és véleményformálás mellett állnak ki. Amit el akarnak nyomni azok a mozgalmak, hogy ráerőltetik az emberekre a nézeteiket.

2020. jún. 25. 11:56
 25/129 anonim ***** válasza:
93%

6-oska vagyok.

Én saját magamról írtam: jobban nézek ki és jobban érzem magam a bőrömben, mint 10 évvel ezelőtt. Ennek fizikai és mentális okai is vannak: fizikailag jobban nézek ki a sport miatt, mentálisan és lelkileg pedig a helyén van minden.

És egyáltalán nem érdekel, hogy a huszonéves fiúcskák örögnek néznek, mivel nekem sem ők a célcsoportom, szóval nyugodtan foglalkozzanak a 20 éves csajokkal.

2020. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/129 A kérdező kommentje:

"Igen, tény, hogy külsőleg általában a nők 20-25 éves koruk között a legszebbek, de nyilván vannak kivételek"


Vagyis UGYANAZT gondolod, mint én, elismered, hogy igazam van.

2020. jún. 25. 11:58
 27/129 anonim ***** válasza:
94%
Mert te mit csinálsz? Itt vergődsz gyakorin nap nap után és próbálod meggyőzni az embereket, hogy a 30 évesek micsoda vénségek, őket még bottal se, neked csak a 20asok jók. Csak az a helyzet, hogy ha olyan pasi lennél, aki tucat számra döntögeti a 20onéves csajokat, akkor nem érnél rá itt gyakorin szórakoztatni minket.
2020. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 anonim ***** válasza:
93%
Nem unod még ? Rég ekezted a 3-as nőket. Hidd el, ok sem fognak veled szóba állni 😅😅😅😅
2020. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/129 anonim ***** válasza:
88%
A pasik is 25 körül a legjobbak kinézetre. Csak hogy tudd.
2020. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 anonim ***** válasza:
94%
Van baj kérdező. Nem én írtam ezt, de válaszolok. Ebből nem következik az a hiszti amit te lerendezel arról, hogy a 30-as nők más szinten vannak. Eleve ha neked nem tetszenek, miért foglalkozol velük? Rád akarnak mászni és nem bírod szusszal? :D Ha meg nem, akkor mi a problémád azzal, ha egészséges önbizalmuk van? Szerinted térdenállva kellene könyörögniük a férfiak figyelméért, mert elmúltak 30 évesek? :D Nekem még messze a harminc, de már most sem az alapján élem az életem, hogy a férfiaknak mi hogyan tetszene. :D Normális férfi önálló nőt akar, nem olyat, akinek rajta kívül nincs élete.
2020. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!