Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim ***** válasza:
86%
Én meglepném őt egyik nap, úgy kiderül, egyedül van e
2020. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/127 anonim ***** válasza:
92%
A férjednek nincs szíve nem is értem ,hogy gondolhatja ezt.Ha az én férjem ezt mondanám ,azt válaszolnám nem kell tovább gondolkodnia ilyen férfira nincs szükségem.Kíváncsi vagyok fordított helyzetben mit tenne a férjed. Egy nő hogyan lehetne fontosabb a családjánál nem is értem.
2020. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, de sokan ramentetek a hazassagomra:D megneznem ti milyen kapcsolatban eltek😂

Rossz ertekrend, mert mindene megvan egy gyereknek?😂 ne engem hibaztass, ha nem olyan anyagi korulmenyek kozott elsz, hogy ezt megtehesd.😛 legfokepp ismeretlenul ne mondd mar meg, mint egy jos, hogy hogy nevelem a gyerekem😅

Nem is erdemes amugy ide irni mar rajottem, hisz itt anonimba mindenkinek olyan nagy szaja van, a valo eletben meg kepzelem ki hogy elhet😂😂

2020. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
63%
Most ébredtem rá hogy ez az egész kérdés egy full kamu. Valami beteg figyelemhiányos ember írta zéró valóság tartalommal...
2020. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 anonim ***** válasza:
11%
94-es, ez a lehetőség bennem is megfordult, túlságosan válaszvadász a téma, de te most miből ébredtél rá?
2020. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 anonim ***** válasza:
83%

"ne engem hibaztass, ha nem olyan anyagi korulmenyek kozott elsz, hogy ezt megtehesd."

Atya ég, de ostoba vagy!

2020. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 A kérdező kommentje:

Nem kamu, a válaszokat olvastam, de két kicsi mellett, úgy, hogy most a nagy is itthon van, nem nagyon jutottam oda, hogy a gép elé üljek és válaszoljak.


Sok fejlemény nincsen, az elején még beszéltünk telefonon, chaten, de aztán mondta, hogy jobb lenne, ha ezt beszüntetnénk legalább a hétre, mert így csak rosszabbul érzi magát. Nincsen nála senki, ez biztos.

Gondolkoztam azon még szerdán, hogy fogom a két gyereket és lemegyek a házhoz, de aztán úgy voltam vele, hogy

1. ennyit kért, nem akarok sárkány lenni és "csakazértis" menni utána, órákat vezetni a sz_r időben két gyerekkel

2. ha két autó lett volna ott, akkor nem tudom, mit csináltam volna... Nyilván akkor az már egy eldöntött kérdés.

3. próbálom megtartani a bizalom utolsó csíráját legalább.



Nem hagytam el magam amúgy egyik terhességem alatt sem, még újszülött korukban is próbáltam figyelni magamra, a férjemre. Igényes és ápolt voltam mindig, a szexuális életünket sem hanyagoltam el.

2020. okt. 16. 09:14
 98/127 anonim ***** válasza:
57%
Bocs kedves kérdező de nekem is kamugyanús ez a sztori. Aki feltesz egy ilyen kérdést nem 4 nap múlva válaszol. Miután valaki azt írja hogy nem valós hirtelen előkerülsz. legyen a te dolgod mit miért teszel de én sem hiszek neked...
2020. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 anonim ***** válasza:
19%

"ha két autó lett volna ott, akkor nem tudom, mit csináltam volna... Nyilván akkor az már egy eldöntött kérdés."


Kérdező, akkor most ott voltál vagy nem?

2020. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 anonim ***** válasza:
15%
Én se hiszek neked. Bocs
2020. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!