Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
 81/127 anonim ***** válasza:
27%
(Egyebkent viccen kivul, egy gyonyoru, magas, fekete ferfirol beszelunk, hofeher mosollyal, tengerpartos-palmafas szigeten tartott eskuvovel-ember legyen a talpan, aki nemet mondd erre csak azert, mert nincsenek pillangok a gyomraban, vagy mert eltero gondolkodasuk van) :)
2020. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
79%

A külföldi férjes hölgynek: az, hogy mindet megveszel a gyereknek, szó szerint mindent, az egy teljesen rossz értékrendű gyereket fog eredményezni. A ti házasságotok valóban nem megmenthető, bár nem ez volt a kérdés, mert itt se szerelmet nem látok, még ha állítod is, se szeretetet, se kompromisszumkészséget. Csakis önös érdekeket. A kérdezői talán.

Amúgy btw arra nem gondolsz, hogy a gyerekednek igenis szüksége lenne az apjára? Jah, mert te úgy nőttél fel, és mindened megvolt? Ennyit az adjunk meg mindent a gyereknek elvről .... Én egy alkoholista apa mellett nőttem fel, mégsem gondolom, hogy alkoholista apára lenne szüksége a gyerekeimnek. Mert nyilvánvaló, hogy egy gyereknek szüksége van normális apára. Teljesen hamis értékrendű világban élsz, a tengerpartiesküvős példád is mutatja, és egy ugyanilyen gyereket fogsz nevelni.

De Kérdező, azért te ne add fel! Csak most azt hiszem, az alázat mindennél jobban számít, vonulj vissza, most mást nem tehetsz, mert minden mással a férjed agyára mennél.

2020. okt. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
86%
82. De milyen jól leírtad! Egyetértek minden betűvel!
2020. okt. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:
16%
#82 De válaszoló, azért te ne add fel! Csak most azt hiszem, az alázat mindennél jobban számít, vonulj vissza, most mást nem tehetsz, mert minden mással az itt lévő emberek agyára mennél.
2020. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 anonim ***** válasza:
11%
De milyen jól leírtad! Egyetértek minden betűvel!
2020. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/127 anonim ***** válasza:
89%

81, hát mind mások vagyunk. Én biztos nem házasodnék ilyen számomra jelentéltelen dolgok miatt mint az előnyös külső meg az anyagi jólét.

Ennek nem erről kell szólnia.

2020. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 anonim ***** válasza:
82%

És még a házasság hagyján, de hogy mi értelme egy gyereket belevonni egy ilyen kapcsolatba? Elképesztő.

Életre hívni valakit egy olyan kapcsolat keretein belül, ami soha nem a tiszta, őszinte érzésekre épült, és halálra van ítélve.

De nem baj, apja nem lesz, viszont majd minden tárgyat megkap amit csak akar.

2020. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 anonim ***** válasza:
91%

"23 eves voltam, tok egyedul eltem, a csaladommal nem volt jo a kapcsolatom."

"Egyebkent en is apa nelkul nottem fel, es mindenem megvolt"


Mindened megvolt, csak éppen a biztos támogatói háttered nem, hogy ne szédítsen el az első szembejövő férfi.

Nem vagy köteles magyarázkodni, megromlanak házasságok, van ilyen, de azért ne népszerűsítsd, hogy milyen jó volt csonkacsaládban, ha azzal kezdted a kommentet, hogy neked se volt jó. :D


Kérdező, nálatok mi a helyzet, beszéltetek azóta, vagy teljes rádiócsend?

2020. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én férjem ilyet mondana, én biztos nem tudnék benne bízni többet.Mindig csak gyanakodnék, bár én amúgyis hajlamos vagyok a túlgondolásra.

Mi egyébként 16 éve vagyunk házasok, most vagyunk egy mélypont megoldásán, nem ilyen -okból szimplán csak a rohanó hétköznapok szürkesége miatt.

2020. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 anonim ***** válasza:
100%
kedves Kérdező, mi a helyzet feléd? most hétvégén megy a férjed?
2020. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!