Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyedben elválnék. Nem tudnék egy ilyen emberben megbízni többet. Ha most nem hagy el, majd legközelebb. Mégis milyen ember az, aki egy új punci miatt képes lenne hétvégi apuka lenni ?

A szerelem nem tart örökké. Ennyi erővel 5 - 10 évente válhatnánk.

2020. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
68%
Belem is belemszeretett egy hazas ferfi egyszer, gyerekuk is volt. Mas korulmenyek kozott o lett volna az alomferfi, de igy nem tudtam osszejonni vele, mert ugy ereztem miattam mentek szet. Nyilvan szetkoltoztek ok is, aztan, hogy ugye mi nem jottunk ossze, ok kibekultek, meg jottek meg gyerekek.. Hat nem tudom😂 Tenyleg ennyire elkeseredett lehetett a feleseg, hogy belement a ‘ha nincs lo..’ szerepbe is?
2020. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
78%
#62 aztan meg szült neki gyorsan, hogy biztos ami biztos... az a nő sem százas, de annyi ilyen van. Szar a kapcsolat, és gyorsan csinalunk még gyerekeket
2020. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
63%

Többen pedzegették, hogy biztos nem egyedül van a nyaralóban. Én ebben nem hiszek, akkor simán megcsalta volna korábban is.

De ha felmerül a gyanú, akkor könnyen eloszlatható. Maradjon a férj most magának, elvégre azért ment. Aztán hétvégén lepasszolnám a gyerekeket a nagyiknak, és meglepetés gyanánt beállítanék szombat este a nyaralóba, hogy kaptál időt, de nem bírom tovább, beszélj hozzám, beszélgess velem, döntsünk együtt.

Ha tényleg egyedül van, még jó is kisülhet a dologból. Ha meg a korábbi károgóknak van igaza, akkor legalább kiderült, hogy nincs min gondolkodni.

2020. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
14%

"Aztán hétvégén lepasszolnám a gyerekeket a nagyiknak, és meglepetés gyanánt beállítanék szombat este a nyaralóba, hogy kaptál időt, de nem bírom tovább, beszélj hozzám, beszélgess velem, döntsünk együtt."


Az is meg van, hogy mit csinál, ha nem egyedül van? Hogy ha választás elé kerül a férfi könnyen lehet ám, hogy a kérdező meg a két gyerek megy a levesbe?

Akkor kell így lépni, ha minden téren biztos háttér van: van hova menni a gyerekekkel, van miből eltartani tartasdij nélkül, van biztos munkahely, meg tudja oldani a gyerekek felügyeletet, stb.

2020. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
70%

8:48-as, jel pill 57-es válaszadó vagyok. Még eszembe jutott egy jó megoldás.


A pasik - helytelenül ugyan, de - elhanyagolva érzik magukat a feleség mellett, amikor a fiatal anyuka a gyerekekre fordítja az energiáját.

Az anya részéről ez természetes és nem rosszhiszemű, ugyanúgy a pasi részéről is természetes és nem rossz hiszemű, ha érzelmileg megkavarodik.

Felfoghatjuk próbatételnek is.

Az a nem mindegy, hogy hogyan kezeljük a konfliktust.

Tehát túl azon, ahogy korábban is mondtam, hogy nem szabad hagyni, hogy ő azért vonuljon el, hogy magában tisztázza, hogy kellesz-e neki és addig te meg erre várj. Ez nagyon megalázó. Nem szabad engedni.

Viszont azt lehet mondani, hogy menjetek el ketten egy párterapeutához, mégpedig azért, mert ott sikerül letisztázni, hogy mindkettőtökben mi van, mennyire van jövője együtt maradni. És tessék dolgozni mindkét félnek azon, hogy a házasság jó legyen. Itt még mindig kiderülhet egyik vagy másik fél részéről, hogy mégsem megy, de legalább nem köpi szembe magát senki utólag, hogy nem tett meg mindent.

2020. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosnel ugyanez történt,a pasi visszament pár hét múlva a gyerekek miatt,később pedigl csak elváltak mert nem tudta elfelejteni a nőt.
2020. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
24%

65, mint mondtam, én nem hiszem, hogy nőzne. De ha mással hetyeg ebben a szituban, mikor azon kéne görcsölni, hogy hogy mentse meg a házasságot, akkor lényegében tökmindegy. Legalább nem lenne hosszas kamuzás, hogy jajj nem tudom, hanem a feleség is biztosan tudná.

Ebben a szituban a bizonytalanság a legrosszabb.

2020. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
88%
Ez a hazassag már kuka.Ha 4 év után már szerelmesedik másba,mi lesz később? Egyértelmű ,hogy már nem szereti a feleségét és ezért kapó rá ,hogy más nő felé nyitson.Ha most nem a kolléganő lesz a válás oka , akkor később egy másik nő.Inkabb azt kéne megoldani ,hogy a kérdező ,hogy oldja meg a gyerekeket, lakhatást stb.A nagyobbik ovis gondolom,a kicsi még kicsi a bolcsihez nagyon.Szoval a férj lehetne annyira nagyvonalú,hogy amíg a kicsi nem bolcsis,addig anyagilag segíti a kérdezot,és békésen elválnak. kérdező később sem lesz jobb,ez idő kérdése és válni fogtok,vagy ezért a noert vagy a következő nő miatt.
2020. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs gyerek addig szimpla a történet de ebben az esetben van 2 pici.

Az elég durva ha minden előzmény nélkül egyszer csak bejelenti hogy szerelmes.

Főleg ha van 2 pici gyereke.

Van ilyen mert a páromat 3 pici gyerekkel hagyta ott a volt férje.

A fazon nem bírta a gyerekekkel járó nyomást.

Ha ez valóban így történt akkor szerintem ez a pasi nem 100-as.

Zárd rövidre a kapcsolatot.

Viszont, ha nem teljesen így történt ahogy leírtad és volt előzménye,

akkor még egy őszinte beszélgetés talán segít tisztázni a félreértéseket.

2020. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!