Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
88%
Még jó, hogy megteheti, hogy elvonul "elmélkedni", hogy mi is esne jól a pici szívének. Te vajon meg tudnád ezt tenni két gyerekkel az oldaladon? Amíg ő meditál és kitalálja, hogy mit akar, te küszködj otthon egyedül mindennel és rágd magad, vajon mit is kegyeskedik dönteni. Ennél már bármi jobb, még a válás is.
2020. okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
87%
51-es igazad van! Én is így gondolom.
2020. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
93%
azért egy 10 hónapos meg egy 3 éves gyerek mellett van annyi ideje a pasasnak, hogy a kolléganő utan jarjkáljon...nem is mondok semmit. Gusztustalan. Sajnalom.
2020. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
11%
Hogy tudtatok elmenni egy max 8 hónapos gyerek mellől több napra együtt? Nekem ez a furcsa... Azt értem, hogy vigyáztak rá a nagyszülők, meg gondolom már nem anyatejes volt, de az komoly dolog...
2020. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
93%

Nos, el kell döntened, milyen példát mutatsz a gyerekeidnek. Ugyanis az apjuk nemcsak veled, velük sem akar már időt tölteni. Ez nálam válóok lenne, legyen tartásod!


Valóban dicséretes az őszinteség, de a szerelem nem egy pillanat műve! Vonzónak találhatjuk a másikat, akármikor találkozhatunk olyan emberrel, aki megmozgathat bennünk valamit, de aztán a mi döntésünk, hogy engedünk-e a kísértésnek, vagy sem.


Ha igazán szeretne téged, és a családját, el sem indult volna a szerelem kialakulásához vezető úton. És az külön bunkó, tiszteletlen megjegyzés, hogy "lett volna rá alkalma". Pff.


Ezek után hogyan bízhatnál meg benne? Elvonul egy nyaralóba? És magadra hagy két kicsi gyerekkel?

Mégis mit vár őfelsége?


Én a helyedben rövidre zárnám, maximum 2 hét múlva döntsön ultimátummal. De ha közben megcsalt mehet, amerre lát.

2020. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
87%
szerintem is átver. Most a kolléganővel hetyeghet a nyaralóban. Te tudod milyenek a lehetőségeid, de előtte nem volt hasonló? nem viselkedett gyerekesen? ki akarta a gyerekeket? főleg a másodikat?
2020. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
86%

Itt már igazából a férjed vergődése nem számít. Csak az számít, hogy Te mit érzel.

Ha a pasas eljutott oda, hogy egy másik phuntzee miatt el kell gondolkodnia, hogy az vagy a család, akkor szerintem ő már túl van azon a stáción, hogy megérdemelje a bizalmadat.

Én férfi vagyok, de mégis megbotránkoztam a férjeden.


Anno a párom, akivel együtt éltem már 13 éve, egyszercsak azzal állt elém, hogy langyosvíz a kapcsokatunk, érdemes-e folytatni stb. És egy időre hazaköltözött az anyjához. Majd elkezdett vissza vissza járni (a cuccai javarészt még itt), és végül visszajött. Két évig voltunk együtt még, majd ő hagyott el. Immár végleg.


Konklúziók, tapasztalások: így utólag azt mondom, hogy az első hezitjénél kellett volna kiszexuálnom, mint a cicuskát kakilni.

Ha nem egyértelmű benne, hogy hozzám tartozzon, akkor onnantól az én önbecsülésem lép elő és mondatja velem, hogy megkönnyítem a dolgát.

És tipli.

Node, tisztában vagyok vele, hogy ez nem egyszerű. Én anno kizárólag magamat okoltam mindenért, hogy biztos beleestem a tipijus elkényelmesedő férfisztereotípiákba stb. Nagyon sok különféle lélekturkásszal, ezo spiri, coach stb emberrel konzultáltam, jelenleg is tagja vagyok egy ún "újratervező" csoportnak. Aztán kiderült, hogy ennyi dolgunk volt egymással. Ő is belerakta a magáét hiba fronton.


Én ma már senkinek nem engednék elvonuló hezitálást a velem való kapcsolata ügyében. Ha nekem lenne egy párom (7 éve szingli vagyok) és elémállna egy ilyennel? Azonnal visszadobnám a labdát neki. "Itt és most döntsd el, mit akarsz, de ha innen kimész, akkor nincs többet visszaút." Nyilván ha gondjai(nk) van(nak) a kapcsokatunkkal, akkor teljes mellszélességgel állok elébe, sőt kérem is, hogy bedzéljünk róla. De ehhez kell a másik szándéka. Ha valaki úgy érzi, hogy hullámvölgyben van a kapcsolata, ELŐBB DÖNTSE EL, HOGY MENNI VAGY MARADNI AKAR. Ha megvan a döntés, akkor el kell indulni A vagy B irányba. Megjavítani a kapcsolatot, vagy szétmenni. De ne is haragudj, kevés megalázóbb dolgot tudok elképzelni annál, hogy "várj,mmaradj készenlétben, amíg eldöntöm, kellesz-e".

2020. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 anonim ***** válasza:
67%
Pici gyerekek miatt nem egyszerű a tétel. Azért vicces hogy mindenki a férjet hibáztatja. Ott van a kolléganő is mint faktor. Az is érdekes nő lehet. Aki tudja hogy éppen egy kisgyermekes család szétrobbanása a tét. Az a gond hogy az egymás közötti bizalom ingott meg és ezt nehéz lesz helyrehozni. Nem reménytelen de harcos. A kérdező elmondta a saját változatát. Tudni kellene a férj változatát is mivel nagy eséllyel az igazság a kettejük között van. Ezért, nehéz tanácsot adni.
2020. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon megalázó, mikor ilyet bejelent. Persze, ez még mindig jobb, mintha a hátad mögött csalna, és hazugságban élnél.


Ha már 4 év után ezen gondolkodik, később még nehezebb lesz, amikor a szerelem átalakul szeretetté.


Tudom, hogy nem könnyű a gyerekek miatt, de neked is szükséged van az esélye, hogy megtaláld a boldogságod.


Kívülállóként lehet, hogy könnyen beszélek, de én az ilyennek kiadnám az útját.

2020. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
93%
Én pontosan ugyanúgy jártam, mint te. A gyerekek kisebbek, 13 éves házasság, nem harmadik miatt, hanem mert még élni szeretne. És nem most vasárnap, hanem valamivel több mint egy éve. Külön költözött, 10 hónapig ment a csiki-csuki. Nem tudott mellettünk dönteni. 3 hónapja beadtam a válást. Azóta leszarom, nem érdekel. Ha nem tud mellettünk dönteni, akkor nem kár érte. Tudom, hogy most nagyon fáj. Én anno amikor közölte velem, azt hittem a következő levegővételt sem érem meg, és tessék eltelt több, mint egy év. Ha rám hallgatsz megspórolod a csiki-csukit. Add be a válást, és csak a gyerekek ügyeiben kommunikálj vele. Nagyon nehéz lesz, de ha ez nem téríti észhez, akkor semmi. Viselkedj úgy, hogy a válás részedről végleges. Akkor majd néhány hónap alatt kiderül mi az ábra.
2020. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!