Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
 71/127 anonim ***** válasza:
63%

63-as, en voltam akinek a kommentjere reagaltal. Egyetertek veled teljesen. Azt se ertem, hogy lehet ilyen helyzetben kibekulni, nemhogy meg plusz gyerekek, na mindegy.


70-es

En azert ketlem, hogy minden elozmeny nelkul tortent ez. Ahhoz, hogy a ferj beleszeressen masba, nyilvan el kellett mulnia az erzelmeknek a felesege irant.

Hogy ezt a kerdezo nem vette eszre, nem tudom elhinni. Inkabb csak nem akarta eszrevenni.

2020. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
17%

71-es vagyok.

Az is amugy furcsa nekem, hogy a ferfit hibaztatjak. A ferj elmondta, hogy mi van, nem megcsalta, szerintem egy tok egyenes embertol beszelunk, es attol, hogy van 2 gyerek, ami nem megy, azt nem kell eroltetni.

Nem sokara en is valok, 10 honapos babam van.

2020. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
100%
71#. Nalatok mi volt a válook? minden rendben volt, amikor a baba született?
2020. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
78%

Hat, a baba szuletesenel sem volt mar minden rendben, igazan a terhessegem alatt romlott meg a kapcsolatunk.

Amiota meg van a virus, es mar sok honapja itthonrol dolgozik, meg rosszabb.

Szerintem az egyik oka talan az, hogy nagyon kulonbozoek vagyunk, es ez az evek alatt mindig egyre jobban kiutkozott. (Mas kultura, a ferjem nem is europai.)

A masik oka pedig, hogy sose volt az a nagy tuz koztunk, volt szerelem de nem az az igazi, es ez egyre jobban csak mult.

2020. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
74%
#74 de ha különbözőek vagytok és sose volt az a nagy tűz köztetek akkor minek mentél hozzá?
2020. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 anonim ***** válasza:
24%
75, szerintem 10-ből 9 ember nem azzal házasodik, akivel nagy tűz van/volt/lehetne vagy sosem élte át senkivel a nagy tüzet. Ha mindenki ezt várná, negyed- vagy félmilliárdan sem élnénk jelenleg a bolygón.
2020. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
68%

Ja, a legtöbben sajnos érdekemberek. Mindegy ha nincs szerelem, csak legyen valakijük.

Aztán a sok gyerek csonkacsaládban nő fel.

2020. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
75%

Bar mar nagyon eltertunk a tematol, azert leirom. 23 eves voltam, tok egyedul eltem, a csaladommal nem volt jo a kapcsolatom. Aztan belecsoppent az eletembe, jol alakultak a dolgok. Akibe hulla szerelmes voltam elotte, o szetcsalt, szoval igazabol rajottem, hogy a nagy tuz nem elsodleges. Szerelmesnek szerelmes voltam, de elmult. Elvoltunk, kijottunk, mint irtam akkor meg nem utkozott ki az, hogy mennyire kulonbozunk.

Irok egy peldat, hogy megertsd. Kulfoldon terveztunk letelepedni, leven, hogy a ferjem nem is beszel magyarul. Aztan jott a baba, igy mar nem szerettem volna koltozni, o viszont mindenkeppen akar.

Vagy, miota van a baba nyilvan tobbet koltok ra, szerinte felesleges az 58. jatekot megvennem, en viszont azt akarom mindene szo szerint meglegyen.

Nyilvan, mindenbe bele lehetne kotni ki ki miert hazasodik, ha egy csomoan elvalnak utana. Nyilvan hazassagkor nem tervezel valni.

Egyebkent en is apa nelkul nottem fel, es mindenem megvolt, szoval attol, hogy a gyerek egy szulovel no fel, egyaltalan nem biztos, hogy rosszabb neki, SOT, inkabb egy eros, fuggetlen anyaval, mint egy olyan csaladba, ahol orokke vita van pl, de a szulok gyavak szetmenni. (Es sajnos ebbol van tobb.)

2020. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
21%
77-es, egyebkent leirtam mar, csak ugye kotekedes helyett ertelmezni kene amit irtam, voltam szerelmes bele, de elmult.
2020. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
0%
A 77-es vagyok. Én általánosságban beszéltem, nem rólad, de ha te ezt magadra vetted az rólad mond el sokat.
2020. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!