Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/129 anonim ***** válasza:
18%
110. Érdekes logika. Ez azért valós, mert te is ebben a cipőben vagy. :-)
2020. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/129 anonim ***** válasza:
70%
Így van, mert sokan írták, hogy ilyen béna sztorit hogy lehet kitalálni. Hát sajnos igenis létezik ilyen " béna" sztori. 😒
2020. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/129 anonim ***** válasza:
64%

De szerintem a kérdező csak nem talál ki trollkodásnak ilyen történetet.

Szerintem tök valós.

2020. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/129 anonim ***** válasza:
17%
Mert például egy beteges hazudozó pszichopata. Aki olyan jelentéktelen a valós életben, hogy senki nem figyel fel rá. Itt meg végre érezheti magát valakinek és megkapja a várva várt figyelmet. Én meg ilyen emberrel találkoztam. Persze, nem azt mondom hogy a kérdező ilyen, csak a "miért találna ki ilyen történetet" kérdésre válaszoltam. További jó szórakozást!
2020. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/129 A kérdező kommentje:

Nem tudom, minek kell feleslegesen gyanúsítgatni. Van éppen elég bajom most enélkül is!

Sajnos nem tudok 24/7 az internet előtt lógni, fórumozgatni és válaszolni.

Azért írtam ki kérdést, mert hasonló élethelyzetben lévők véleményére, tapasztalatára lettem volna kíváncsi! Mert telesírhattam volna a párnámat a gyerekek előtt, vagy költözhettünk volt a nagyszülőkhöz is rögtön, de szerintem egyik sem lett volna megoldás. Barátokat meg ezzel nem szívesen terheltem volna, mivel nagyrészt egy a baráti körünk, az meg elég hü_lyén jött volna ki, ha most egy hétig szidom, átkozom mindenkinek, utána a következő hónapban pedig úgy megyünk mindenhová, mintha mi sem történt volt.


Elhiszem, hogy valaki nagyon ráér, de nekem esténként sokszor az is kihívás most, hogy ne aludjak bele az esti mesézésbe.

2020. okt. 17. 13:45
 116/129 anonim ***** válasza:
75%
Jártam hasonló (nem ilyen, csak hasonló) cipőben, kérdező. Azt tanácsolom, a barátokat a saját érdekedben ne nagyon keresd ezzel, még emberi csalódások is várnak rád, ha elkezdesz lelkizni nekik. Nekem a baráti köröm sse tudott empatikus, érdeklődő, reális lenni magánéleti gondok terén, és már mástól is hallottam ezt. Egy ismerősömmel épp ezt beszéltük meg nemrég, hogy ő is csalódott , nem csak egy 7 éves kapcsolata ért véget nemrég, de a barátai se voltak partnerek a megbeszélésben. Vagy empátia nem volt, vagy érdeklődés a részletek iránt, vagy rögtön ítélő bíróságot játszottak. Csak még rosszabbul érezte magát tőle. Olvasgass a neten, halgass zenét, meditálj, ne engedd, hogy uraljanak a rossz gondolatok.
2020. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/129 anonim ***** válasza:
40%
barátokat nem jó ebbe belevonni, főleg nem egyik vagy másik oldalra állítani őket. én barátként nem avatkoznék ebbe bele, az a legtisztább
2020. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/129 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező,ne is foglalkozz a gyanúsítgatásokkal.
2020. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/129 anonim ***** válasza:
74%
Barátokat tényleg ne,a mi családunkban is előfordult ez és mi nem akartunk egyik oldalon sem állni.Persze meg is lett a harag a feleséggel,hogy nem szidjuk a férjét.
2020. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/129 anonim ***** válasza:
58%
KérdezŐ! Érdekes. Ha valaki feltesz egy kérdést, főleg ha ennyire komoly problémákról van szó, annyit azért szokott írni: "Köszönöm a válaszokat!" Ellenben, te csak arról kommunikáltál mennyire elfoglalt vagy. Lehet hogy ezért fog otthagyni a férjed?
2020. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!