Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
0%
120-as. Van benne igazság. Egyetértünk. .)
2020. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
77%
Én már t9bbszáz kérdést írtam ki a gyakorira, csomószor nem jut eszembe megköszönni a válaszokat, még akkor se, ha tényleg örülök neki és hálás vagyok értük. Mert volt már kint nekem is magánéleti válság miatti kérdésem. Nem értem, a trollok miért nem akadnak már le erről a topikról.
2020. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
16%
122- Akkor te is olyan vagy mint a kérdező. Még az is lehet hogy ugyanaz a személy.
2020. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi a helyzet?
2020. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi van veled ?
2020. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
100%

Hogy alakult a dolog végül?

Ennyit csak megerdemelnek a valaszadók.

2020. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhetőnek tartom hogy egy idő után elmúlt a szerelem és a kedves kalandorka férjet visszafogadták nagy szeretettel.

Férfiként írom.

2020. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!