Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/129 anonim ***** válasza:
61%
Nem a kérdező védőügyvédje vagyok, de miért, ti kik vagytok, hogy látatlanba megmondjátok, hogy igaz-e a sztori vagy sem ? Ha ez felmerült, akkor egyszerűen keressetek más topikot a gyakorin, a facebookon is tovább lehet görgetni, ha valakivel nem értetetek egyet. Egyébként ha nem is lenne igaz, sztem akkor is van haszna az ilyen topikoknak, mert csomó ilyen történet van, aki belekerül egy hasonlóba, tud tapasztalatot cserélni a sorstársaival vagy kívülállók nézőpontját el tudja olvasni.
2020. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/129 anonim ***** válasza:
68%

Miért kamu?

Mert nem azonnal válaszol mindenre?A kérdezőnek is van élete,ráadásul 2 kicsi gyereke van!

2020. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/129 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy valóban kamu, ettől függetlenül tényleg van sajnos ilyen életképtelen nő.

A nővérem helyzete is hasonló volt, bejelentette a férje hogy szerelmes a huszonéves kolléganőjébe. És a nővérem volt olyan hülye hogy várt. A férje összeköltözött a szerelmével, a nővéremmel pedig napi kapcsolatban voltak telefonon, mintha barátok lennének és nem házastársak. Minden nap elmesélte neki hogy a barátnője mennyire szép és mennyire szereti, ő meg végighallgatta és reménykedett hogy mégis őt és a gyerekeket választja a férje, és majd visszaköltözik. Tiszta agyrém.

Soha nem akarok ilyen nő lenni aki ennyire hagyja magát porrá alázni, mert ez szánalmas.

Ez ment náluk két évig, de közben kiderült hogy a fiatal barátnő nem csak feszes és szép, de verekedős is. Egy putriban nőtt fel, onnan hozta a szokásait 🤷‍♀️

Állandóan balhéztak, verte a sógoromat, majd amikor a fogát is kirúgta, visszaköltözött a családjához mert rájött hogy milyen jó dolga volt ott az elmúlt 20 évben, ott mostak rá, főztek rá, és nem bántalmazták.

A nővérem meg halál boldog hogy visszaszerezte a férjét.

Az egész család kiakadt és végig bíztattuk hogy egyedül is meg tud lenni, meg simán kapós még a pasik között, találna jobbat, de neki csak a férje kell... Az ilyen nő menthetetlen.

Mindenesetre nekem jó példa volt hogy mi az amit mindenképpen el fogok kerülni a saját életemben. Én nem leszek felmosórongy. Ha nekem valaki ilyet mond miközben együtt vagyunk hogy mást szeret, úgy kirúgom hogy a lába nem éri a földet.

2020. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/129 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem határozottnak kell lenni.

Adj neki 2 hetet,aztán majd vissza jön,vagy válás. Kész.

2020. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/129 anonim válasza:
64%
Kik vagytok ti, istenek, hogy itelkeztek? Mi az, hogy életképtelen? 2 gyereket nevel, háztartást vezet! Ennyit már tudunk a kerdezorol. És szerintem türelmes, csodálom, hogy bírja, nem írja tele depressziós, sírós gondolatokkal, szerintem erős nő! Én már idegileg kikészültem volna, neki még 2 gyereke is van.
2020. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/129 anonim válasza:
71%
105-ös vagyok még. Azért, mert nem mindenki születik olyan keménynek, mint gondoljátok magatokat, még nem kell a másikat lenezni a problémájával együtt.
2020. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/129 anonim ***** válasza:
79%

#105

Igazad van,a kérdező egyáltalán nem életképtelen!

De ettől még naiv.

Ez nem olyan dolog,hogy "Jajj adok neki 5 hónapot,hoyg gondolja át a dolgokat.".

Aztan az,hogy "Jajj nem tudja még,adok neki még 5 hónapot."

Menet közben kiderül,hogy össze jár azzal a nőcivel,de akkor is "Jajj még vissza fog jönni.".

Tehát ez nem így megy.


Kérdező,a sarkadra kell állnod.

Most adsz neki 2 hetet. Kész. Nincs mit ezzel szrozni.

Ha szeret,akkor egy kis gondolkodás után is visszamegy hozzátok.

Ha meg nem szeret akkor azt fogja felelni,hogy "Adjál még egy kis időt."

2020. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/129 anonim ***** válasza:
15%
Ott kezdődik hogy akivel ilyen történik az nem itt kérdezi meg vadidegen emberektől mi legyen. De ha mégis megkérdezi akkor ezt azért teszi mert s.o.s kell neki dönteni és nincs kihez fordulnia tanácsért. Simán látszik hogy 2 másik néven ugyanazzal az ip címmel itt ólálkodik a kérdező. De sorolhatnám a sok ellentmondást az egész sztoriban. Valóban van ilyen életkép de ez nem az.
2020. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/129 anonim ***** válasza:
64%
#108-as, te ezt azért látod, mert IT szaki vagy?
2020. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/129 anonim ***** válasza:
74%
En azért hiszem hogy ez valós kérdés, mert én is ebben a cipőben vagyok sajnos. Nálunk már 3 hónapja tart ez a semmilyen állapot, és nem tudom mit kellene tennem. Kva szar helyzet. Tőlem is időt kért. De kezdek afelé hajlani, hogy ennek így nincs értelme. Én beláttam a hibáimat, nem voltam mindig tökéletes, de akkor sem hatalmaz fel senkit arra, hogy akkor irány, szerelemre fel. Úgyhogy együtt érzek veled 🙁
2020. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!