Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 anonim ***** válasza:
77%
#10 végül apám is maradt anyám mellett. a nőt még most is nagyon utálom
2020. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/127 anonim ***** válasza:
66%

Ne hamarkodd el a dolgot, légy türelmes, szinte közömbös és ne hagyd, hogy az érzelmeid és indulataid eluralkodjanak. Hiába él házasságban (párkapcsolatban) az ember, érzelmi élete ugyanolyan fogékony az ingerekre, mint szingli korában. Ugyanez akár veled is megtörténhetett volna. Ha most nem teszel a férjed számára bántó, saját magad irányában meg önsorsrontó megnyilvánulásokat, akkor van esély, hogy az érzelmi fellángolás elcsitulásával a dolgok még visszafordulhatnak. Mindenesetre tiszteletre méltó a férjed részéről, hogy saját érzelmeiről beszélt.

Régi kolléganőmmel fordult elő, hogy véletlenül jutott tudomására a férje érzelmi fellángolása. Már ott tartottak a történetben, hogy másnap a férj elköltözik, amikor a harmadik fél váratlanul visszalépett. Kolléganőm csak annyit mondott, hogy nagyon komoly munkájába került, hogy a férje végül is maradt. Most már együtt örülnek az első unokájuknak.

2020. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 anonim ***** válasza:
29%

A szexuális életetek rendben volt?

Ha minden tökéletes, akkor egy normális gondolkodású férfi nem megy félre.

Szerintem vannak még érzelmei.

Remélem sikerül rendbehoznod.

2020. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 anonim ***** válasza:
73%
#11 elhiszem, de általában a férfi kezdi, legalábbis engem ő ostromolot hónapokig, mire beadtam a derekam.. Szóval ne sajnáljuk őket...
2020. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 anonim ***** válasza:
89%
#14 azért írtam, hogy a "normális gondolkodású ferfi".
2020. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/127 anonim ***** válasza:
30%
#14 nem sajnáltam senkit csak anyámat az egész szituációban. a nőt azért utálom még mindig mert ő ment apám után.
2020. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 anonim ***** válasza:
72%

Uhh,az alapból nagyon szr helyzet,de nem kell még idegeskedni.


Őszintén eléd állt,ez becsülendő (mondjuk el is várható)!


A férjed most gondolkozik.

Szerintem ő sem tudja,hogy mivan.

Nagy eséllyel ez csak egy szimpla fellángolás,nem pedig igazi szerelem.


Szerintem adj neki ultimátumot,hogy pl. október végén mondja meg,hogy akkor mi legyen és hogy mi van akkor.

Ez lenne a legtisztább.


Azt pedig külön kiemelném



,hogy NE AGGÓDJ,mert ez a gyerekekre hatásaal van!

2020. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/127 anonim ***** válasza:
72%
#16 az ilyen nőket én is gyűlölöm..
2020. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/127 anonim ***** válasza:
77%
Látom, sokan rögtön mocskolni kezdték a férjet, én viszont pont hogy azt gondolom, hogy a lehető legjobban kezelte a helyzetet. Arról, hogy beleszeretett másba, nem tehet sem ő, sem a párja, sem a harmadik fél. Az ember nem tudja irányítani, hogy mikor kibe legyen szerelmes, a szerelem csak úgy ösztönösen vagy jön, vagy nem jön. A férj nem csalta meg a feleséget, pedig még alkalma is lett volna rá. Helyette pontosan azt csinálta, amit minden gerinces embernek csinálnia kéne hasonló helyzetben: beszélt a feleségével és elmondta neki, hogy mit érez, és hogy szeretne egy időre külön menni. Ebből látszik, hogy tiszteli őt és jót akar neki. Ha az én kapcsolatban történne ilyesmi, én kifejezetten értékelném, ha a párom elmondaná nekem, mit érez, nem pedig sunyi módon úgy tenne, mintha minden oké lenne és közben megcsalna. Az utóbbiban már volt részem, és azt senkinek sem kívánom.
2020. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
51%
Ha valóban szerelmes, nincs visszaút. Azzal, hogy "gondolkoznia kell" már választott és nem téged, csak még gyáva kimondani. Ha te lennél a fontosabb, eleve nem került volna olyan közel senkihez sem, hogy bármi félreérthető kialakulhasson. A nyaraloba se hiszem, higy egyedül lenne. Sajnalom.
2020. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!