Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért viselkednek úgy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért viselkednek úgy az emberek, hogy azonnal szakítani kell és távoltartásit kérni egyetlen egy pofon miatt?

Figyelt kérdés

Szégyen, nem szégyen, a mi kapcsolatunkban előfordult fizikai agresszió EGYETLEN EGYSZER. Tudni kell, hogy a barátnőm egy rendes, de nagyon érzelmes, befolyásolható nő, olyan barátnői voltak, akik nagyon keményvonalas feministák, pasi-idomítós mémeket posztoltak fb-ra, és a barátnőmet is ellenem és általában a férfiak és a hagyományos értékrend ellen hangolták.

A barátnőm tud és szeret is főzni, de amikor összeköltöztünk, akkor tűnt fel, hogy rendetlen, és hiába főz, addig hagyja ott utána a mosatlant, amíg büdös nem lesz. Amikor szóltam érte, akkor felszólított, hogy ha már ő főz munka mellett, mosogassak én, mert sem ideje, sem türelme, sem idegzete nincs. Én mondtam, hogy ideje van, mivel edzegetni, barinőkkel trécselni is van ideje, az alatt elmoshatná a fél konyhaszekrényt, erre jött, hogy kell a szabadidő, mert ő nem bírja. Erre mondtam, hogy érdekes, anyám még 3 gyerek mellett is bírta, ő meg elejtett erre egy olyat, hogy "nem mindenki akar háztartási csicska lenni", erre kapta a pofont. Az én Édesanyámat ne szidja senki.

Kicsit elméreteztem az ütést, megtántorodott, nagyon megijedtünk, zokogtunk. DE mindketten tanultunk az esetből! Ő azt, hogy soha többé nem szidhatja anyukámat, és tisztel engem is, visszaszereztem az elveszett tökeimet (mert ha ilyet megenged magának, akkor nekem már rég nem volt környéken a tököm), én pedig megtanultam, hogy ne legyek agresszív. Azóta bújós kiscica lett, sokkal jobban megvan a kapcsolatunkban a megfelelő férfi-nő dinamika, egészségesen működünk. Tehát adott esetben AKÁR még jól is ki lehet jönni az ilyesmiből, ha értelmesek a felek, és beismerik, hogy ők is hibáztak.


Ja, és végre leépítette a barátnőit eléggé, és ezt az esetet el sem mondja, mert tudja, hogy nem értenék meg, nem hagyja, hogy tovább mérgezzék.


2020. okt. 18. 01:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
Évek óta nem volt több, soha többé nem ütöm meg, ő meg soha többé nem lesz lusta femináci. :)
2020. okt. 18. 02:08
 12/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem a társadalom az öntelt mocsok, hanem te.
2020. okt. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
100%
9: Ha hányingered van a barátnődtől, akkor nem szereted. Akkor meg nem szabad vele lenned. Ennyi.
2020. okt. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 A kérdező kommentje:
Nincs tőle hányingerem, teljesen jól működik minden évek óta.
2020. okt. 18. 02:10
 15/79 anonim ***** válasza:
100%

Megütötted, mert lusta volt, és hányingered van a lusta nőktől.

Egyetlen egyszer sem azzal szálltál vitába, hogy azt mondtam, nem szereted.

Nem szereted. Ez a válasz a kérdésedre, az emberek felállnak egy ilyen kapcsolatból, ezért viselkednek így itt is.

2020. okt. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
98%

Mert lefolyot tisztitani meg olajat cserelni annyiszor kell ahanyszor mosogatni. Jo ervek.

Jol tokon rugtalak volna es kidoblak a picsaba.

Edesanyad meg haztartasi csicska, jol hallottad, ahogy mostmar a barátnőd is.

2020. okt. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
100%
fél tőled és mellette kapcsolat függő és mentálisan beteg.. legközelebb ököllel fogod megütni ha olyant szól ami a lelkedet bàntja...
2020. okt. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
100%
Milyen férfi vagy, ha még egy szaros mosogatógépet sem tudsz megvenni 100 ezerért?
2020. okt. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
100%

Jézus

Ezt olvasni is rossz volt

Undorító

Es igaza volt... Erre pofan basztad

2020. okt. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként is elmosogatnék. Semmibe sem kerül. Manapság már nincs igazán "hagyományos szerep", ha úgy adódik, férfi is tegye tisztába, etesse meg, pelenkázza a gyereket.
2020. okt. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!